2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Sağol canım bilmiyorum ki detaylı ultrason gibi baktı kırmızı mavi ışıklar vardı ekranda onlara bakarak dinledi bebeğin böbrek mide diğerine kafasına falan baktı kız bebişim gülümseyip kafa sallıyordu çok sasirdim🤭
Merhaba dün ben de detaylı ultrasona gitmiştim ama benim kızım acayip ciddiydi sizinkinin güldüğünü okuyana kadar gülebildiklerini düşünmüyordum o derece 😄😄

Gecmis olsun neyiniz var
6-7 haftanin icindeyim. Pembemsi akintim oldu. Ultrasyonda kese ve yolk kesesi var. Embryo görünüyor gibi yada degildi. Doktorum emin olamadi bilmiyorum. Ya embryo icinde var ve gelismiyor. Yada var ve ölü. Ikisinden birisi. Ben öyle dpsünüyorum doktorum öyle demedi tabi. Progesteron verdi. Kanamamin durmasi icin. Bakalim hersey olacagina varir. Pazartesi doktorda trrminim var bkaacak bu sefer. Ne bana ümit verdi. Nede korkuttu. Su an sansim yari yariya yani.. allaha kalmis. Nasibi varsa olur.

6-7 haftanin icindeyim. Pembemsi akintim oldu. Ultrasyonda kese ve yolk kesesi var. Embryo görünüyor gibi yada degildi. Doktorum emin olamadi bilmiyorum. Ya embryo icinde var ve gelismiyor. Yada var ve ölü. Ikisinden birisi. Ben öyle dpsünüyorum doktorum öyle demedi tabi. Progesteron verdi. Kanamamin durmasi icin. Bakalim hersey olacagina varir. Pazartesi doktorda trrminim var bkaacak bu sefer. Ne bana ümit verdi. Nede korkuttu. Su an sansim yari yariya yani.. allaha kalmis. Nasibi varsa olur.
Allah yardimciniz olsun insallah hayirli guzel haberlerle gelirsiniz dinlenin ve ilacinizi kullanin allahtan umut kesilmez hayirlisi neyse o olsun sizin icin.

Ben de az önce bebeğimin cinsiyetini öğrendim bir kızım olacak çok heyecanlıyım 🥰
Yaaa allah bagislasin sağlıkla kucağına al inşallah cinsiyet öğrenmenin darisi bana artık cinsiyet secmiyorum ogrenim yeter😅😅
Gel sarılalım 😍😍 bu sefer göstersin ben çatlıyorum burada 😅
Göstermiş minnos ya 😍 zaten seninki en baştan beri kesindir benim gözümde 😍 sağlıkla kucağına al boncuk gözlü minnoşu 😍
Ya ben de heveslendim bende usg atcam bakalım ne diyeceksiniz
Bana her bebek kız 😅😅 sağlıkla gönlünden geçen olsun insallah 😍
LesaM LesaM MahidevranSultan MahidevranSultan E Elayagiz vee isimlerini hatırlayamadığım diğer arkadaşlarım hadi bakalımmEki Görüntüle 2733170 Eki Görüntüle 2733170
Kuzum ben cinsiyetten hiç anlamıyorum 😕 ama bana tüm usg resimleri kız 😅😅 inşallah gönlünden geçen olsun hayirlisiyla 😍
Yok bana yüzde 99 dedi. Bana da gösterdi. Erkekler daha erken gösteriyor genelde
Ayy evet bende oğlumu erken ogrenmistim erkekler insafli oluyo bu karnimdaki erkekse de insafsız erkek😅

Selaaam ben geldiiim😍
Kan pıhtılaşmasına tekrar baktılar birşey yok bıraktım iğneyi falan:)
Diyetisyene yönlendirdi çünkü hem kabızlık sorunum var hem benim kilo dengemi tutturamadığımı biliyor hemde tansiyon.. limonu ve eriği bol tuzlayarak yediğim için kendimle gurur duyuyorum😐
Göğüslerimin çok kaşındığını söyledim çatlak kremi kullanacağım bundan sonra:KK43:
Ek olarak kızım olacağı kesinleşti hatta bu sefer ben bile anladım diyebilirim 🥰 alışverişe başlayabilirsin dedi bana😍
Diğer herşey yolunda çok şükür:)
Ek olarak kızım 1 hafta önden gidiyormuş bu yüzden cinsiyet falan net bir şekilde anlaşılabildi tombiş bir kız geliyor dedi😍🥰
Yaaa hadi pembisleri doldur odaya 😍😍 çok şükür sağlıklı minnos hemde hemen kendini gösteren insafli minnos😍 sağlıkla gelsin 😍
Banada kız gibi duruyor ama net birşey söyleyemem dedi ya geçen pazartesi 4.5 cm boyu şimdi hem 1 gün geri çıktı hemde boyu 6 cm çıktı çok az uzamış sanki acaba neden 1 gün geriledi tamda rayına oturmuştu
Allahım bir kız daha mı 😍hayirlisiyla sağlıkla bana da inşallah çok amin 😅 senin gönlünden erkek mi geçiyordu kuzum
Kızlar geldim ancak kendime geldim , korkumdan tahlil sonuçlarım çıktı hepsi temiz çok şükür kromozomları temiz. 12+0 olduk . Cinsiyetide belli ama eşim biliyor ben öğrenmek istemedim bu gidişte zaten patlayıp söylicek gibi :) size minik fasulyemin resmini atıyorum . Progestanı durdurdu doktor innate pronatal diğe bir takviye verdi omega vitamin vs.. herşey çok güzel.. eşim ilk defa geldi ultrasona çok duygulandım 🥰
Sendeki şu meraksizlik bende olsa keske 😅 Çok şükür herseyin yolunda olmasına cok sevindim 😍
Hiç tahmin etmezdim yani çok emindim😳😳
Önce sağlıklı olsun da tabi🥰🥰 ama hala şoktayım yani🤣
Ceyda a insallah yanilma hakkını sadece burda kullanmissindir😅
Kızlar hepinizi çok seviyorum. Patlattılar cinsiyetini :) erkekmiş bizimkide Allahım ağlıklı olsun tek dileğim 🥰♥️
Cokk şükür ogrendik😅 sağlıkla gelsin yakışıklı 😍😍
Bizde oğlum için patlattık bugün cinsiyet balonunu eşim falan da biliyordu zaten🤭çocuk erkek bekliyordu şoka girdi😅
Kardeşimde bana dedi sen bilmem cinsiyet balonu yapalım yok dedim şimdi erkek olursa istemeden ters bir tepki falan veririm İlerde çocuğuma nasıl izletcem😅 ama bende eşim ve oğlum için yapabilirim 😅😅
Selamlar tekrar
Bugün gittim, bebişi gördüm keyfi yerinde görünüyor 11+0’ım ama kendisi 11+4 önden gidiyor. Erkek olma ihtimali varmış ama net bilgi değil:)
Yaaa arkadaşlar nasıl 11 li haftalar da ogreniyorsunuz dün Dr bana seninki 12+2 dedi önden gidiyormuş ama cinsiyeti görmedi çokta uğraştı kadın hakkını yiyeyem ama sizinkiler nasıl öğrenildi hemen neyse iç döktüm azcık Kusura bakma kuzum senin sevincinin ortasında 🙈 herseyin yolunda olmasına cok sevindim saglikla gelsin yakışıklı 😍
Ayy çok tatlı, maşallah sağlıkla gelsin🧿 bu yıl erkek yılı mı ne ya benimki de erkek diyorlar ama net değil henüz bakalım:)
Yok yok kiz yılı yanlışınız var sizin😑
Benim topuklarım kırmızı 🤭
Benim yeşile kaçiyo hatta eşime sordum 😅 tum tutan teorilerimi curutuyosun arkadaşım yapma gözünü seveyim😅😅😅😅
Aaa hoşgeldin topige bizim topigin en büyük eksiği sendin 😂 sağolsun
LesaM LesaM ve MahidevranSultan MahidevranSultan tahmin ediyordu ama üçüncü göz sevindirdi di beni 😅😅
Sonunda ikra meyrayı gruba da getirtmissiniz helal olsun diyorum başka bir şey demiyorum😅😅
Demi ya valla hoşgelmis topigin en büyük eksigiydi😅😅 bide bi kadın dogum Dr falan bulup getirsek topige ne güzel olur 😅😅
Günaydın millet
Günaydın güzel anne ve guzel anneler 😍

E Elayagiz ela hanım nassiniz prenseslik nasil :-)
Prensesi kim kaybetmiş ben bulayım 😅😅 İyiyim kuzum dün dayanamadım gittim oğlumu aldım kanama durmus falan diyince Dr 😅 bi an tatili erken bitirdiğim için pişman olmuş olabilirim ama olsun oğlumu özlemiyorum en azından 😅😅 aksama kadar kv olunca sarjim bitti ordaki sarjlarda uymayinca hep aklım burda kontrolde olan arkadaşlarda kaldı acaba cinsiyet öğrenen oldu mu diye 😅😅 neyseki hersey yolundaymis güzel haberler okudum mutlu oldum 😍

Bol bol dinlenmeye çalış olumsuz düşünme her zaman her serde bi hayir mutlaka vardır inşallah rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin evladını 👐
Bu 3 gündüe sirf uyuyorum. Sirf lavaboya kalkiyorum yoksa hep yataktayim.. insaAllah rabbimin bizim icin nasip ettigi bir evlat varsa hala bir ümit vardir. Herseyin hayirlisi. Allah kimsenin kucagini bos birakmasin

Prensesi kim kaybetmiş ben bulayım 😅😅 İyiyim kuzum dün dayanamadım gittim oğlumu aldım kanama durmus falan diyince Dr 😅 bi an tatili erken bitirdiğim için pişman olmuş olabilirim ama olsun oğlumu özlemiyorum en azından 😅😅 aksama kadar kv olunca sarjim bitti ordaki sarjlarda uymayinca hep aklım burda kontrolde olan arkadaşlarda kaldı acaba cinsiyet öğrenen oldu mu diye 😅😅 neyseki hersey yolundaymis güzel haberler okudum mutlu oldum 😍
Bende uyuyon sandimdi dün girmeyince : )
Aynı apartmanda değil miydinız kvalide ile?
Dikkat et yinede yorma kendini:KK60:

Bu 3 gündüe sirf uyuyorum. Sirf lavaboya kalkiyorum yoksa hep yataktayim.. insaAllah rabbimin bizim icin nasip ettigi bir evlat varsa hala bir ümit vardir. Herseyin hayirlisi. Allah kimsenin kucagini bos birakmasin
Amin canım 👐
Bende uyuyon sandimdi dün girmeyince : )
Aynı apartmanda değil miydinız kvalide ile?
Dikkat et yinede yorma kendini:KK60:
Yok kuzum arada 15 dakikalık yurume mesafesi var 😅 yok uyuma fasillari bitti artık 😅 bu canavari tek birakip uyuyamam asla 😅

Kızlar ben yine sabahın köründe uyandım .. gece 12 de yattım . 2 de uyandım 5 te uyandım 7 de uyandım . Anlamadım bu uykumu yaaaa ..😔😔 bugün cumartesii yani yat uyu diyorum kendime uykum yok ...
Resmen bende aynıyım. Su içmekten dk başı lavaboya kalkıyorum birde yetmezmiş gibi 5 de uyandım 7 de uyandım. Normalde aşırı uyku düşkünüyüm neden böyle oluyor anlamadım

Selaaam ben geldiiim😍
Kan pıhtılaşmasına tekrar baktılar birşey yok bıraktım iğneyi falan:)
Diyetisyene yönlendirdi çünkü hem kabızlık sorunum var hem benim kilo dengemi tutturamadığımı biliyor hemde tansiyon.. limonu ve eriği bol tuzlayarak yediğim için kendimle gurur duyuyorum😐
Göğüslerimin çok kaşındığını söyledim çatlak kremi kullanacağım bundan sonra:KK43:
Ek olarak kızım olacağı kesinleşti hatta bu sefer ben bile anladım diyebilirim 🥰 alışverişe başlayabilirsin dedi bana😍
Diğer herşey yolunda çok şükür:)
Ek olarak kızım 1 hafta önden gidiyormuş bu yüzden cinsiyet falan net bir şekilde anlaşılabildi tombiş bir kız geliyor dedi😍🥰
Hayırlı olsun canım çok sevindim senin adına , inşallah bizler de öğreniriz hemencecik 🤗🙈

Göstermiş minnos ya 😍 zaten seninki en baştan beri kesindir benim gözümde 😍 sağlıkla kucağına al boncuk gözlü minnoşu 😍

Yaaa hadi pembisleri doldur odaya 😍😍 çok şükür sağlıklı minnos hemde hemen kendini gösteren insafli minnos😍 sağlıkla gelsin 😍

Ceyda a insallah yanilma hakkını sadece burda kullanmissindir😅
Çok teşekkür ederim canım benimmm Allah razı olsun 🥰🥰
Sıra senin prenseste 😍😍
Yok yok Dilara da doktor yanıldı ben yanılmadım erkek onunki başka bir açıklaması olamaz 😅😅

X