2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
E
Lekelenme mi oldu, kanamamı? Ne kadar sürdü bir de. Bendede olmuştu leke. 1 hafta sürmüştü. Progestan ı bıraktım geçen hemen yine lekelenme başladı. Sizin ilaç ne kullanıosnz
elayağiz bndede kahve rengi oldu doktor iğne verdi proluton haftada 2 dubhastonda günde 3 adet 1 ay kullandım ama fark ettiğim şu oldu evde iş yaptığım zaman lekelenmem oluyordu nnemlere gidip kaldım 10 gün orada hiç olmadı zaten bir daha da iğneyi de bıraktım Doktor bıraktırdı Bir daha da olmadı şeytan kulağına Kurşun İnşallah seninki de geçer ilk zamanlarda oluyor zaten bazılarında Seninki de kahverengi leke miydi
Anladım canim inşallah psikolojikmen kız diye görmüyorum dur bende

Evet bu teoriye göre seninki de kız gibi görünüyor. Ama yanılma payı varmış doktorum üzerine basa basa söyledi.
Bana aynısını söyledi bu haftalar da çok fazla yanılma olur diye tahmin bile etmedi önümüzdeki ay inşallah Teşekkür ederim canım

Covıd 19 pozıtf olanlar karantina sonrası yine mi test yapıyorlar? bende pozitif ve karantinadayım
Yok canım biz kendimiz yaptırdık negatife dönmüş müyüz ve antikor oluşmuş mu diye yoksa kendileri ohoo ne yapacaklar

Yok canım benim bildigin acik adet kani gibi kandi leke değildi yogun bi kanamaydi

Kızlar kovid testim pozitif çıktı burda geçiren arkadaşlar vardı nasıl oldunuz bebişleriniz iyi demi ilaç kullandınız mı yardımcı olabilir misiniz

Selam bugun dr gittim hastaneyi tanima adina randevu almisdim normalde 11 haftalik olduk bugun ama 11+3 cikti devlet oldugu icin cinsiyet tahmin bile yapmiyor kan sulandirici d vitamini basladi folik asit bir hafta devam edecegim decavit e devam dedi hersey yolundaymis sukur hareket etmiyordu uyuyor minnak kalbide guzel atiyormus sevincimi paylasayim istedim arkadaslar herkese nasip etsin guzel haberli sevincli paylasimlar insAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…