2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende özel çocuk annesiyim,kuzenimin çocuğu down sendromlu ve ben 4senedir onlarca öyle yada başka özel gereksinimli çocuk gördüm Rabbim herkese nasip etmez bu yavruları..inşallah sağlıkla sıhhatler gelsin cnm

Cok gecmis olsun canim ins sikintisiz atlatirsin bu sureci hamileligin herani tehlikeli sanirim ins birdaha olmaz sifa versin rabbim

kurban olsunlar minnik fasulye ne senin inşallah böyle tombik tatlı bi bebeğin olsun zayıf olurlarsada çok konusuyolar kilolu olsada konuşuyorlar ikinci olsada konusuyolar olmasada konusuyolar hep konusuyolar işte
Aman aynen valla ağızları torba değil ki buzsek ama benimde herşeye cevabim var kayinpederim benden çok çekinir o yüzden şak diye sinirle cevap veririm çekinmem bana kötü gelin diyorlar

kurban olsunlar minnik fasulye ne senin inşallah böyle tombik tatlı bi bebeğin olsun zayıf olurlarsada çok konusuyolar kilolu olsada konuşuyorlar ikinci olsada konusuyolar olmasada konusuyolar hep konusuyolar işte
Aynen hep konusuyolar ya onemlı olan saglıklı olması bı de kendılerıne bakmadan konsuyolar cok ıyıymısler gıbı her şeyde

Teyzeleri bakın bakalım minik fasulye erkek mi Kızmı sizce duymak istediğimi değil hissettiğinizi söyleyin lütfen
Canım sana kız demek isterim ama bunun nubu benim oglaninkine benziyor sanki . Benim fotoya da bak karşılaştır. Görmüş miydin atmıştım

Insallah canim insallah...

Aynen hep konusuyolar ya onemlı olan saglıklı olması bı de kendılerıne bakmadan konsuyolar cok ıyıymısler gıbı her şeyde
Gorumcemin oğluyla oğlum arasında 200 gr vardi benimkine zayıf diye tum sulale ye duyurdular gorumcemin de cok kiloluymus sözde benim oğlumun boyu ondan uzun du onu bile inkar ediyorlar benim oglanın boyunu gorumcemin oğlunun boyu gibi onun boyunu benim oglanın boyu gibi söylüyorlar lohusaliktaa işte sinirden çıldırmışti şimdi de bizim ki ondan zayıf ama uzun hala aralarında 6 ay falan var

Aman aynen valla ağızları torba değil ki buzsek ama benimde herşeye cevabim var kayinpederim benden çok çekinir o yüzden şak diye sinirle cevap veririm çekinmem bana kötü gelin diyorlar
Bana da senin bebeğin tombik olacak gibi geliyor dilara en sevdiğim bebek tipi yanakları ısıra ısıra sıkarım

Sanki kız naif geldi bana bnm de cinsiyet işi size kaldı doktorlar iki ihtimalinde söylediler bilemiyorlar napalım
Ayyy allah diline bagladın ağzın bal yesin öncelik sağlık tabi ama inşallah sağlıklı eli yüzü düzgün bir kizdir

Özelleri aradım doktor çıkmış yarın için randevu veriyorlar yarın sabah kendi doktoruma gidicem zaten devlete gitmek istemiyorum uzanıyorum sabah erkenden giderim şimdilik sadece gaz sancısı gibi ağrı var

İnşallah canım sağlıkla gelsinler inşallah

Canım sana kız demek isterim ama bunun nubu benim oglaninkine benziyor sanki . Benim fotoya da bak karşılaştır. Görmüş miydin atmıştım
Yaa görmüşumdur mutlaka ama hatırlamıyorum cok unutkanlık var bende kısmet sağlıkli olsunda artık napalım kızda olsa benim erkekte olsa benim Sağol tahminin için de erkege hazirliyorum kendimi iste en azından az az
Ay yerim ya keyif bende diyor resmen ama ben çok anlamıyorum tahminim yok sağlıcakla gelsinde
Aynen benim korkudan odum kopuyordu o uyumus keyif yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…