2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Buda minnak kurabiyem masallah

Eklentiler

• IMG_20201203_172920.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 48
Oy maşallah sağlıkla gelsin minnos

Kızlar bisey dicem buda benim devket hastanasinin verdigi ultrason resmi dün verdi bunuda bu daha farklı sanki bide buna bakar misin rica etsem LesaM buda erkek gibi demi

Eklentiler

• 16070065586181601625204.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 51
Telde bu varmis bakmadim usglere de bnm de 12 haftalik burada minnosum MasallahBelli değil sanırım

Eklentiler

• 2E2A2AE9-8B20-4853-812F-42DBA90DE337.png
    642,2 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar kovid testim pozitif çıktı burda geçiren arkadaşlar vardı nasıl oldunuz bebişleriniz iyi demi ilaç kullandınız mı yardımcı olabilir misiniz
Öncelikle çok geçmiş olsun.. ilaç kullanmadım ben vitamin takviyesi aldım bir sürü d,c çinko demir selenyum takviyeleri falan,bide pıhtılaşmaya baksınlar ona göre iğne verebilirler kendiniz de c vitamini almaya özen gösterin fazladan

Canım ben takip edemedim bugün doktora gidecektin noldu?
Gittim yoktu doktor sabah erken gel dedi sekreteri özele gitmedim gözdeye gitmiştim daha önce ultrason yanlış çıktı ya güvenemedim karataş hastanesini aradım boş bulamadım yarına randevu veriyorlardı yarın zaten kendi doktoruma gidicem gerek duymadım progestan aldım uzanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…