2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bakin söyle dik durunca pipi oluyormuş. Tabi benimkinde belli ama illa tam bu acı olmayadabilir bilmiyorum. Maaşallah ogluma😃

Eklentiler

• 20201203_142823.jpg
    20201203_142823.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 47
Kizlar hamilelikten bu gune kac kilo aldiniz ben hamilegimin basinda 2 kilo amistm onuda vermisim yani hic kilo almamisim bu bebek icin sorun edermi cook istahim yok oylr sadece meyve yiyorum gibi sizde durumlar.nasil

Kizlar hamilelikten bu gune kac kilo aldiniz ben hamilegimin basinda 2 kilo amistm onuda vermisim yani hic kilo almamisim bu bebek icin sorun edermi cook istahim yok oylr sadece meyve yiyorum gibi sizde durumlar.nasil
Bende verdim cnm bulantimdan yiyemedim kizim da da 6kilo vermiştim ama bu sorun değil. Ilk 3 ay yediklerimizden degil depodan beslenirmis bebek. Sonrasında tabi vitamin alması lazım artik

4 kilo aldım bulantisiz ilk zamanlarda iştahım açıktı şimdi de normalde döndüm bulantım yok bazen tartıda daha az çıkıyor ödem ve şişkinlikte var sanırım.

Selam bugün karantina bitti
Bizde antikor oluşmuş mu diye baktırdık ve sürüntü testi falan işte🤢 sürüntü testi negatif antikor testi pozitif bu 2-3 ay bize koruma sağlayacak kısaca atlattık ve oğlumu da aldık ama en son bu bıraktığımda bu çocuk bu kadar hareketli değildi sanki:KK70:
Hadi gözünaydın cnm
Kizlar progesteron aldim skmdkm günde 2 tane. Bunu alan varmi? 7 haftalikken.
Evet 7 haftaliktan beri kullanıyorum şuan 12 haftayiz
En.son 2 idi:110:
Hiç kusmadım iştahım gitmedi

Bakin söyle dik durunca pipi oluyormuş. Tabi benimkinde belli ama illa tam bu acı olmayadabilir bilmiyorum. Maaşallah ogluma😃
Bende görünen bi ultrason yok femur kemiği falan anlatıyodu omurga kemiklerini gösterdi sonra cinsiyeti söyledi nerden gördü ne gördü bilmiyorum. Keşke bende görebilseydim 🤣

Hadi gözünaydın cnm

Evet 7 haftaliktan beri kullanıyorum şuan 12 haftayiz

En.son 2 idi:110:
Hiç kusmadım iştahım gitmedi
Peki sende niye vermisti hormon ilacini? Bende kanamam dursun hic olmasin dedi. Bide bebegin gelisiminede yardimci oluyormu sence? Cünkü bebek oynuyormu oynamiyormu bisey diyemedi doktor cok kücük dedi. Ya gelisemiyor bebek. Yada ölü yani bilmiyorum

Bende görünen bi ultrason yok femur kemiği falan anlatıyodu omurga kemiklerini gösterdi sonra cinsiyeti söyledi nerden gördü ne gördü bilmiyorum. Keşke bende görebilseydim 🤣
Ben bu fotodan anlamamıştım ama arkadaşım söyledi. Ama doktor usg yi bacak arasına tuttu baya gezdirdi karnımda ordan gördüm ben.

Dün hastaneden döndüğümden beri kasıklarımda hafif bir ağrı var tam olarak ağrı gibi değilde şey gibi hani adet sancısı çok olunca ağrı kesici içiyoruz ama tam geçmiyor hafif bir ağrımsı his kalıyor öyle bir şey var normal mi sizce?

4 kilo aldım bulantisiz ilk zamanlarda iştahım açıktı şimdi de normalde döndüm bulantım yok bazen tartıda daha az çıkıyor ödem ve şişkinlikte var sanırım.
Insallah ilerki aylarda bende alirim her turlu yiyorum ama yedgimden birsey anlamiyom boyle istahim yok insallah bu durum kisa surede gecer

Şimdi çıktım hastaneden doktorum yokmuş yarın sabah gel dediler özele gitmedim progestan kullanmıyorum aynı devam ediyor
Progestan kullanıyorum dicektim acaba taş mı düşürüyorum ya üşüttğümde böyle ağrım oluyordu böyle anlamadım ki olmazsa akşam eşim gelince özele giderim

Çok.geçmiş olsun şimdi nasılsın

Bende de sersemlik ve uyku yapıyordu
Alttan kullanmak iyi.Evet ama.kanama varken ağızdan al demişti banada dr...

Canım inşallah sağlıkla kavuşursun benim.oğlum da 6,5 yılık evliyken oldu onca tedavi stres...
İnşallah canım rabbim kimseye aratmasın kvler çok sıkıştırıyorlar eltimin oldu benim yok sürekli baskı insan kendi stresi yetmiyormuş gibi bide onlarla uğraşıyor 😔😔

X