2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Günaydın güzel annisler😍 dun benim için biraz zor bı gündü sabah beste kanama dan dolayi apar topar hastaneye gittim hastanede yattım öğlen ikiye kadar kanamam için gozlem altında tuttular progestan yazdi Dr iğnesinede yaptılar dun bi ara topige girip mesajlara cevap verdim ama sonra oglumu apar topar babaannesine biraktim kac gun eve gelmicek diye düşünüp birazda ağlarken uyumusum akşam eşim yemek hazırlayıp kaldırdı yemek yedim ilaci içtim tekrar uyudum gece biraz kanamam oldu yine ve brirazda gaz agrisi gibi sancim vardi ama kendim takip ettim cok sukur artisli bi agri degildi Dr bi kaç gün kanama olabilir artarsa gel demişti esin altında geniş çaplı bir kanama alanı oluşmuş bir hafta boyunca Sürahi bile kaldirmican dedi ful yattım progestan zaten aşırı uyku yapıyo bende bide baş donmesi yapıyo bul bahaneyle hep uyuyorum progestan kullanan anneler ilaca bunye alisinca yan etkiler gidiyormu yoksa hep olacak mı 😣 şimdi siz cevap verene kadar ben 14 sayfa mesajınızı okucam dokuzda ilacını icicem muhtemelen fırsattan istifade gene uyurum ilaçtan sonra 😅
Çok geçmiş olsun canım ben Progestan kullanırken etkisi hiç geçmedi ancak bırakınca geçti istersen dr danış ve fitil olarak kullan o zaman azalabiliyormuş üzüldüm senin için kendini strese girdirme umarim hemen atlatırsın oğlun içinde üzülme bakabilecek birileri var yine buluşacaksınız sen bu süreci atlatinca insallah

Canim 15 16 da yap alisveris erken yapacaksan cunku cinsiyet değişebiliyor ablama kiz demişlerdi erkek çıkmıştı bekle az
Ya evet öyle diyorlar 🙈 hem kız hem erkek giyebilecek şeyleri iç zıbınları bebek bakım çantası filan uygun fiyatlara bulursam erkenden alırım diye düşündüm bebek bezleri mesela sürekli zam geliyor alıp atmak istiyorum köşeye açıkçası indirimler önemli o yüzden 😁

Ya evet öyle diyorlar 🙈 hem kız hem erkek giyebilecek şeyleri iç zıbınları bebek bakım çantası filan uygun fiyatlara bulursam erkenden alırım diye düşündüm bebek bezleri mesela sürekli zam geliyor alıp atmak istiyorum köşeye açıkçası indirimler önemli o yüzden 😁
Bak onlar olur:)

Arkadaşlar Merhaba,
Polikistik overıım var doktor bu yüzden glukofen ve adetimin 5.günü başlanacak şekilde de klomen verdi. Bu şekilde gebe kalan arkadaşlar var mı aranızda?
Birde glukofene yumurtlamadan sonrada devam ettiniz mi? Fikirlerinize çok ihtiyacım var.
Bu arada iğne vermedi doktor sadece klomen verdi.

en merak ettiğim ise hamile arkadaşlar ne zaman hamile kaldınız? Ben daha ilk defa başlayacağım. Bu yüzden tecrübeleriniz benim için çok önemli.
Merhaba ilk çocuğuma öyle hamile kaldım glukofen 3aylık hamile olana kadardı sanırım devam ettim.klomen in ikinci ayında hamile kaldim

Selam bugün karantina bitti
Bizde antikor oluşmuş mu diye baktırdık ve sürüntü testi falan işte🤢 sürüntü testi negatif antikor testi pozitif bu 2-3 ay bize koruma sağlayacak kısaca atlattık ve oğlumu da aldık ama en son bu bıraktığımda bu çocuk bu kadar hareketli değildi sanki:KK70:

Günaydın güzel annisler😍 dun benim için biraz zor bı gündü sabah beste kanama dan dolayi apar topar hastaneye gittim hastanede yattım öğlen ikiye kadar kanamam için gozlem altında tuttular progestan yazdi Dr iğnesinede yaptılar dun bi ara topige girip mesajlara cevap verdim ama sonra oglumu apar topar babaannesine biraktim kac gun eve gelmicek diye düşünüp birazda ağlarken uyumusum akşam eşim yemek hazırlayıp kaldırdı yemek yedim ilaci içtim tekrar uyudum gece biraz kanamam oldu yine ve brirazda gaz agrisi gibi sancim vardi ama kendim takip ettim cok sukur artisli bi agri degildi Dr bi kaç gün kanama olabilir artarsa gel demişti esin altında geniş çaplı bir kanama alanı oluşmuş bir hafta boyunca Sürahi bile kaldirmican dedi ful yattım progestan zaten aşırı uyku yapıyo bende bide baş donmesi yapıyo bul bahaneyle hep uyuyorum progestan kullanan anneler ilaca bunye alisinca yan etkiler gidiyormu yoksa hep olacak mı 😣 şimdi siz cevap verene kadar ben 14 sayfa mesajınızı okucam dokuzda ilacını icicem muhtemelen fırsattan istifade gene uyurum ilaçtan sonra 😅
Kuzum yeni gördüm mesajını çok geçmiş olsun❤️ben kullandığımda çok uyku yapıyordu ama alıştıktan sorna geçiyor:)
Oğlun konusunda da endişlenme yıllık izin çok iyiymiş kıymetini bilememişim oğlumu aldım bugün çok hiperaktif bir çocuk olmuş tadını çıkar boşver🤣

Canım bana da kız gibi geldi kızınki vücuduna paralel erkeğinki daha dik bir açıyla oluyormuş bu sayfada görmüştüm bende ama çok bilmiyorum canım☺️🙈
Ben de pipiye benzettim ama hayırlısı 😍Evet canim dediğini ben de okudum. üç hafta sonra randevum öğreniriz inşallah 🤗

Haber yok değil mi M Menekse moru ndan kuzum oyle okumaya çalıştım sayfaları ama gözden kaçırmış olabilirim yari uykulu okudum da 🙈

Yok kiz ben Çok ileri gidip adamı kiriyorum bunun sonucunda oda daha fazla ileri gidiyo beni kırıyo kanlı bicakli oluyoruz nerdeyse😅

Yani bende bu kuzum sevdası oldukça 5. ciye kadar yolu var 😅 inşallah çok bekletmez defnecigim😅

Ben oglumda hep eksi yedim tatlı ağzıma surmedim bundada ekşi yiyesim gelmiyo artık hepimizin tatlı yiyorum inşallah ben tatlı yiyip atlıyu değil Ayseyi getiririm 😅

Benim cevremde de yaptiranlar oldu büyük kısmı yanlış sonuç elde etti kafanızı karıştırmak istemem tabi yinede en doğruyu siz bilirsiniz 😊

Çok sukur canım resmen kalp atisi zayif diyen dr a inat maşallah nasilda hizlanmis minik kalbi sağlıkla kavuş mucize minigine😍

Korkma kuzum Allah in izniyle bişey olmayacak kontrole kaç gibi gideceksin
Yok canım etiketledim bende ama cevap vermedi hazır aklıma gelmişken bir daha etiketleyeyim M Menekse moru
Bu arada inşallah seninkinde tam tersi olur kızdır 🥰🥰

çok geçmiş olsun canım. biran önce toparlarsın inşallah. ❤

Geçen sene bu vakitlerde hava çok Güneşli diye erik ağacı vermişti komşularda şimdi hepsini arayıp soruyorum erik ağacı verdi mi diye birisi de turşusunu gönderdi bana hiç tadı tuzu yok Bildiğin salatalık turşusu
Tatsız tuzsuz olsa da yiyeyim yeter:KK70:
Eşime aldıracağım bugün aşerme manavından🤣

X