2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Devletten birşey öğrenemeyen bir tek ben miyim acaba kendimden şüphe etmeye başladım tahlil yapılıyor iyi yada kötü birşey denmiyor, ultrasona giriyorum soruyorum herşey yolunda mı birşey denmiyor, renkli doppler yapılıyorken ben sordum yapılmıyor dendi orada yapılan ultrasonlarda birşey görünmezmiş zaten. Cinsiyet sordum ölçümlerini yapınca öyle bi döndürdü baktı görünmüyo dedi. Yani hamilelik hormonundanmıdır nedir kendimi çok değersiz hissettiriyorlar her gittiğimde. Cuma özele gidicem ilk defa bakalım orada neler olacak. Oğlumda devlette herşey güzeldi ama doktorum emekli oldu, demek marifet doktordaymış enerjimi bitirdiler

Devletin hepsi böyle değil. Baska bi devlete gitseydiniz bi de. Bütün ruhsuz doktorlar gittiğiniz hastaneye denk gelmiş sanirim.

Devletin hepsi böyle değil. Baska bi devlete gitseydiniz bi de. Bütün ruhsuz doktorlar gittiğiniz hastaneye denk gelmiş sanirim.
İlk hamileliğimde dediğim gibi böyle değildi. Belkidé corona sayesinde çabuk göndermeye çalışıyorlar bilmiyorum. Yalovadayım başka yok maalesef özel hastane bile 3 tane zaten fazla seçenek olmayınca onlarda pahalı oluyor. Detaylıyı sorduk 600tl dediler muayene falan da yok bide doktora göstermeye gidiliyor.

Bende yalova da özel uzmanlar hastanesinde burun ameliyatı olmustum 10 sene falan önceydi. Evet fazla seçenek yok orda.

Devlette öyle oluyor soylemiyorlar cinsiyeti ogrenmek icin özele gitmistim. Doguma insallah ozelde yapacagm

canım ben şehir hastanesine gidiyorum ve çok memnunum. doktorum tek tek eliyle gösteriyor herşeyi konuşması falan çok nazik. ayrıca bilgide veriyor. şans meselesi biraz sanırım.

Devlette öyle oluyor soylemiyorlar cinsiyeti ogrenmek icin özele gitmistim. Doguma insallah ozelde yapacagm
Doktoruna göre değişiyor bence genelleme yapmayalim

Doktoruna göre değişiyor bence genelleme yapmayalim
Küçük sehirler daha sakin oldugu icin devlet hastahaneleri doktorlari iyi oluyor simdi onlara birsey diyemeyiz binbir cesit insana laf anlatmakla ugrasiyorlar zaten kotu birsey oldugunda direk söylüyorlar zubeyde hanima 16 haftada gittim bana ultrasonda gostermedi yanindaki hemsire ile baktilar güle oynaya bana verdikleri ultrason görüntüsü benden onceki hastaya ait 11 haftalik bir bebegin ultrasonu doktora dedigimde hic birsey demiyor ( kendi ultrasonum sanıp bebegim gelismemis mi diye agladim aertesi gun baska doktora gittim hemen) insanin basina kötü birsey gelince ister istemez genelleme yapıyor

Ben küçük şehirde yaşıyorum. Bir tane devlet hastanesi var, başka bir şey yok. Doktorların hepsi berbat. Hele kadın doğum doktorları insanla konuşmayı bilmiyor. Her giren küfür ederek çıkıyor kapılarından. Biri alkolik. Nöbetlerinde sarhoş olduğu için hastaneye gelmeyip ölümlere neden oldu.

Şimdi bir bayan doktor gelmiş, insana benziyor. Şansımı deneyip ona mı devam etsem diyorum. Sonra da bu işler şanda bırakılmaz diyorum. Hepimiz başka şehre akın ediyoruz hastane için

Masallah darısı bana bende gidecegim detayliya devlete mi gittiniz
Ben özele gittim ama doktor perinatoloji bölümüne gidersen daha iyi olur dedi oda konyada devlet hastanesinde var ordan randevu alicam özel hastanede radyoloji bölümü bakıyormuş onu istemedim detayli baktiramadim ondan 25. Haftaya kadar vaktim varmış

Hic mi şikayat etmediler bu doktoru hala devam ediyor mu

Mnkpnda arkadaşımın da dediği gibi şans işi galiba ben İstanbuldayım zeynep kâmil kadın doğum ve çocuk hastalıkları hastanesine gidiyorum gördüğüm ilgiden memnunum

Sen detaylı ultrason yaptırmadın mı şimdi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…