2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Günaydın kızlar bugün ayrıntılı ultrason için doktora gidicem muane akşam 19.20 de dua edin neolur bi terslik çıkmasın sağlıklıdır inşallah 🤲🤲🤲
İnşallah herşey yolunda gider cnm allaaha emeanet ol dua et içini ferah tut ♥️😊

Selam kizlar qz önce saglik ocağından geldim tetanoz aşısı yaptılar kan idrar verdim. Bir de kalp atışını dinlediler
Merhabalar hayırlı olsun . Ben de 2 haftaya yaptıtıcam inşallah. Tetanoz difteri mi tetanoz difteri boğmaca mı yapıldı acaba ? bir de 2. doz ne zamanmış söylediler mi ?

Merhaba arkadaslar.
Çalıştığım kurumun özlük servisiyle görüştüm.
Dogum iznine 24. Hafta bitince degil, 24. Haftaya girince ayriliyormusuz.
Sevgilerr

Doktordan belge alıp, sonra özlüge dilekceyle bildiriyormusuz.
Merhabalar, bu izin korona sebebiyle verilen izin değil mi ? Ben de memurum umarım sorun olmaz ki covid geçirdim bir kez. Bir de doktordan nasıl bir belge alınıyor acaba biliyor musunuz ?
Merhabalar,ben size bir şey danışmak istiyorum da.İkili test yaptırdım düşük risk çıktı.Üçlü test dörtlü test tam olarak nedir bilmiyorum ama yapılması gerekiyo mu?Haftaya gideceğim doktora ister mi?Ben direk detaylı ultrason olsun istiyorum artık ama ikili test düşün riskli çıkıp diğerlerinde bir şey görülebilir mi?
Merhabalar, benim doktorum gerek görmedi üçlü ve dörtlüye ama bazı doktorlar bakmak istiyor. Doktorunuza güvenin bence. Bazı şeyler doktordan doktora baya değişiyor mesela ben 17 0 da gitmiştim doktora en son . Detaylı gibi inceledi 3d ultrasonda.daha detaylıya iki hafta sonra gireceğim.

Merhabalar, bu izin korona sebebiyle verilen izin değil mi ? Ben de memurum umarım sorun olmaz ki covid geçirdim bir kez. Bir de doktordan nasıl bir belge alınıyor acaba biliyor musunuz ?

Merhabalar, benim doktorum gerek görmedi üçlü ve dörtlüye ama bazı doktorlar bakmak istiyor. Doktorunuza güvenin bence. Bazı şeyler doktordan doktora baya değişiyor mesela ben 17 0 da gitmiştim doktora en son . Detaylı gibi inceledi 3d ultrasonda.daha detaylıya iki hafta sonra gireceğim.
Merhabalar. Kovidden dolayi doğum iznimizi 32. haftadan 24. Haftaya çektiler. Kovid bitince tekrar 32 olur mu bilmiyorum. Ama simdilik bu sekilde.
Doktorumuz sadece su kadar haftalik hamiledir diye imzali kaseli bi kağıt verecek. Onu da çalıştığımız kuruma bir dilekceyle basvuracagiz.

Merhabalar hayırlı olsun . Ben de 2 haftaya yaptıtıcam inşallah. Tetanoz difteri mi tetanoz difteri boğmaca mı yapıldı acaba ? bir de 2. doz ne zamanmış söylediler mi ?
Teşekkür ederim. Sadece tetanoz diye biliyorum. Ayrintili ismini sormadım. Bana 1 doz yapıldı. İlk hamilelikte 2 kez yapilmisti çünkü.

Kizlar, dün randevum vardı
Cok şükür hersey yolunda.
Bir dahaki randevuma ayrintili ultrasyon yaptiracakmisim.
16+4 um bugün.
Kacinci haftada gitmem gerekiyor, bilgi verir misiniz.
Cok tesekkur ederim...

Merhabalar. Kovidden dolayi doğum iznimizi 32. haftadan 24. Haftaya çektiler. Kovid bitince tekrar 32 olur mu bilmiyorum. Ama simdilik bu sekilde.
Doktorumuz sadece su kadar haftalik hamiledir diye imzali kaseli bi kağıt verecek. Onu da çalıştığımız kuruma bir dilekceyle basvuracagiz.

Teşekkür ederim. Sadece tetanoz diye biliyorum. Ayrintili ismini sormadım. Bana 1 doz yapıldı. İlk hamilelikte 2 kez yapilmisti çünkü.
Çok teşekkürler bilgiler için :KK45:

Arkadaşlar bebeğimin hareketini hissettiğimi nasıl anlayacağım ya ,bazen birşey kayıyor gibi bazen karnım da kalp atışı gibi şeyler oluyor birden heyecanlanıyorum ama anlayamıyorum ..
Tamda o cnm

Ne guzel sağlıkla gelsin inşallah
Yani arada hisediyorum çok sık değil ,kalp atışı gibi olan şey uzun sürüyor biraz başladığı zaman, ne oluyor ki o ,napıyor o sırada ,tekme falan mı hareket mi 😄😄

X