2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hayirli olsun ayni benimde insallah kızım olacak isim düşündün mü
evett düşündüm kuzum Ahsen olacak kesinlikle ama yanına alternatiflerim var.. ahsen neva gibi Ahsen güzel demek en güzeli demek.. karakteri de ahlakı da ömrü güzel olsun miniğimin

evett düşündüm kuzum Ahsen olacak kesinlikle ama yanına alternatiflerim var.. ahsen neva gibi Ahsen güzel demek en güzeli demek.. karakteri de ahlakı da ömrü güzel olsun miniğimin
Amin insallah hamileligimi ogrenmeden 10 gun once ruyamda oglum oluyordu adi Murat Aras ne guzel ruyamda gordum ama minnak bir kızım olacak insallah esimin hic kiz kardesi vs olmadigi icin kiz cocuk cok istiyordu cok şükür nasip oldu ben DEFNE diye dusunuyorum ama eminde degilim

Allah Sağ Salim kavuştursun inşallah canım defnenin anlamı ne .. isimler karaktere sirayet eder bilirsin

canım ben şehir hastanesine gidiyorum ve çok memnunum. doktorum tek tek eliyle gösteriyor herşeyi konuşması falan çok nazik. ayrıca bilgide veriyor. şans meselesi biraz sanırım.
Maalesef şehir hastanesi daha yapım aşamasında doğuma yetişse bari diye diyorum ama sanmam kesinlikle şans önceki doktorum sohbet ediyordu sakin sakin detaylıca cevaplar veriyordu hatta şimdiki bebeğimden ümidi kesmiştim 2 sene deneyip olmayınca kabullenmiştim nerdeyse bana moral vermişti o günde emekli olmuş şansıma

Normalde burasıda daha sakin olurdu ama şuanki pandemi koşullarını da düşününce ilgi gerçekten sıfır. Yani ciddi birşey olmadıkça birşey anlatmamak da doğru değil bence en azından karşındaki hamile birisi her ay çağırıyorsunuz bir bilgi verilmeyeckse her ay neyi kontrol ediyorlar bilmiyorum. 18 haftalık oldum daha bebeğimin gelişimi ile ilgili tek bi bilgi alamadım tahlillerden sonuç çıkardım sadece

Ben 3 doktor denedim farketmedi canım sen bikere dene istersen olmazsa zaten kendi doktoruna devam edebilirsin. Başka şehire gidip gelme imkanım zor benim de

Allah Sağ Salim kavuştursun inşallah canım defnenin anlamı ne .. isimler karaktere sirayet eder bilirsin
“Defnegillerden, yaprakları güzel kokulu, kış yaz yeşil kalan bir ağaç.” anlamına gelmektedir. Yanina bir isim daha olabilir Defne Asel gibi

Ben 3 doktor denedim farketmedi canım sen bikere dene istersen olmazsa zaten kendi doktoruna devam edebilirsin. Başka şehire gidip gelme imkanım zor benim de
Kendi doktorum yok ki canım. Tüp bebek doktorundan ayrıldıktan sonra doğumu yapacağım doktor arıyorum. Belirsizlik beni kötü etkiliyor

aslına bakarsan bende eskişehirde kızıma devlete gittim ve mauyene bile olmadan çıktım. o kadar kötü davrandılar ki daha da uğramadım. özele gittim özelde doğum yaptım. daha sonra özelde kızıma doktor aradım bir tane buldum mıymıntı ağzından lafı cımbızla alıyorsun resmen sinir etti beni. devlette çok övülen bir çocuk doktoru vardı ona gittik korka korka ama nasıl iyi nasıl memnun kaldık. o zamandan sonra herkesin aynı olmadığını anladım. tabi ki kötüleride var ama hepsi öyle değil. hele ki şehir hastaneleri özelleri bile geride bırakıyor diyebilirim. Rabbim hepimizi merhametli iyi insanlarla karşılaştırsın.❤

Kendi doktorum yok ki canım. Tüp bebek doktorundan ayrıldıktan sonra doğumu yapacağım doktor arıyorum. Belirsizlik beni kötü etkiliyor
Aynen bende şimdiden nerede doğum yapacağımı bilmiyorum ilkini devlette yapmıştım ama şimdi istemiyorum. Cuma gideceğim doktor çok övülüyordu bakalım inş onunla devam ederim.
Bence sende o kadın doktoru bi dene hastaneye göre değil doktora göre karar vermek en doğrusu

Amin inşaallah hele hamileyken insan daha bi kötü oluyor alışkın olmama rağmen doktorlar fena canımı sıkıyor şuanda

Bende cuma devlete ayrıntılı için gideceğim inşallah her şey güzel olur Tüp bebek dr felan dedi son gittiğim özeldeki dr onun için bakalım inşallah gerek görürsem başka yere giderim yeter ki iyi olsun insan telaş yapiyor ister istemez .
Devlette belli olmuyor ne ile karşılacağın insan biraz çekiniyor haliyle doçentmiş doktorum yönlendirdi baya iyi yorumlar var hakkında tavsiyem araştırarak gitmeniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…