2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar salı günü haftaya tetanoz aşısı için çapırdılar sağlık ocağından siz yaptırdınızmı ?
Banada 20.haftadan sonra yapıcaz gel demişlerdi. Haftamın dolmasını bekliyorum. Ama senin zaten haftan dolmuş oluyor

Kızlar 15 haftalık bu göbek normal mi ya. Tamam önceli doğumdan göbek kalmıştı ama 30lu haftaları düşünemiyorum şu an
Benim de size yakın bir göbeğim var. İlk gebeliğimde 5 ay boyunca normal pantolonlarımı giymiştim. Bu sefer 3 aylıkken sığamamaya başladım. İkinci olmasının da etkisi var galiba daha çabuk şiştim

Kızlar 15 haftalık bu göbek normal mi ya. Tamam önceli doğumdan göbek kalmıştı ama 30lu haftaları düşünemiyorum şu an
Şişkinlik çok oluyor hep benim ilk hamileliğimde doğumda bile karnım yoktu . Bu hamilelikte aldım başımı gidiyorum

Eklentiler

• EAAC9148-A660-411A-AEC7-44561524C746.jpeg
    EAAC9148-A660-411A-AEC7-44561524C746.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 101
Bende oyle :) doktorum yap dedi ama ben bebeğe zararı olur diğe korkuyorum
Cnm bebeğe zararı olsa o kadar hamileye yaparlarmıydı hiç. Bu ikinci hamileliğindi sanırım. İlkinde yaptırmamışmıydın

Ben ilk gebelikte 2 doz oldum. Bi de doğumdan sonra tek doz daha oldum. Yani toplamda 3 doz. Doktorum 1 doz daha bile vurulabilirsin dedi. Yani size 1 doz yetmez. Normalde de 2 doz vuruluyor zaten. İlkinde 2.ye niye çağirmadilar ki?
Bilmiyorumki çağıran olmadı 🤷‍♀️

Merhaba kızlar ben temmuz topigindeyim aranızda Antepte yaşayan var mı doktor tavsiyesi için yardım ederseniz çok sevinirim Antepe yeni taşındım. 13 haftalık hamileyim . Üç doktora gittim memnun kalmadım.

Merhabalar umarım herkes iyidir . Daha önceki hamileliklerinde sezeryan olup ta doktoru tetanoz aşısını yaptırmana gerek yok diyen oldu mu ? Bazı doktorlar yaptırın bazısı da gerekli değil diyormuş . Gerekli değilse yaptırmak istemem. Yalnız benim sezeryan olacağım garanti o yüzden merak ediyorum

Merhaba kızlar ben temmuz topigindeyim aranızda Antepte yaşayan var mı doktor tavsiyesi için yardım ederseniz çok sevinirim Antepe yeni taşındım. 13 haftalık hamileyim . Üç doktora gittim memnun kalmadım.
Canim akademi hastanesin de berfin hanim yasam hastanesinde sahin korkmaz bitane daha vardi yasamda bayan oda aklima gelmedi

Merhaba! Bende antepte yaşıorm. Önceden hangi dr lara gittin

X