2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar merhaba ben Temmuz annesiyim size sormaya geldim bugün 12+5 de ikili testte doktor kız dedi sizde böyle olup sonra değişen oldu mu ☹😜

Kizlar bisey sorcam , benim sütüm geliyor .. çok erken biliyorum ama göğüsümün ucu bembeyaz hafif sıktım süt geldi . Sizdede oluyor mu ?

Kizlar bisey sorcam , benim sütüm geliyor .. çok erken biliyorum ama göğüsümün ucu bembeyaz hafif sıktım süt geldi . Sizdede oluyor mu ?
Benim de geliyor canım. Sıkma. İleri haftalarda gece yan yatınca gelirdi sütüm. Üstüm bir yemek tabağı büyüklüğünde ıslanırdı. Çok şükür erken doğum falan başlatmadı. Senin de öyle olur inşallah

selam kızlar çok kötü hemoroid sorunum var şiş kızarık acıyor ağrı yapıyor yürüyemiyorum önerisi olan varmı oturup ağlıcam sıkıntıdan 😭😭😭
Canım peçetelik kalınca katla ya da eldiven tak. Dışarıda kalan kısmı yavaşça içeri ittir. İlaç kullanmak için doktoruna sor. İçeri ittirmek ağrıyı engelliyor

Benim de geliyor canım. Sıkma. İleri haftalarda gece yan yatınca gelirdi sütüm. Üstüm bir yemek tabağı büyüklüğünde ıslanırdı. Çok şükür erken doğum falan başlatmadı. Senin de öyle olur inşallah
Gerçekten mi ? Korktum ya bende böyle hani göğüsün taş gibi olur sonra ıslanır ya öyle oldum ama ben sıktım biraz ağrım oldu çünkü çok ben sıkıncada geldi tabi .. göğüslerim çok büyüdü ve çok kasılıyor :KK43:

Kızlar merhaba ben Temmuz annesiyim size sormaya geldim bugün 12+5 de ikili testte doktor kız dedi sizde böyle olup sonra değişen oldu mu ☹😜
Bana 12+5’te de um erkek dedi, sonra 16’da kız dedi ☺️ Tam tersi değişenlerde var tabiki. Allah gönlüne göre versin

benim 13 haftalıkken kız 16 haftalıkken erkek dedi doktorum. erken bir hafta sanırım cinsiyet için. gönlüne göre versin Rabbim.❤

X