2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kizlar merhaba, ben yaklasik 1 aydir siteye yogunluk nedeni ile giremiyordum. Umarim.herkes iyidir. Hamileligin en basindan beri ne heyecanlar yasadik. Kalp atisi normal mi, cinsiyeti ogrenebilcek miyiz, simdi isim telasindayiz. Zaman ne kadar hizli geciyor umarim.hepimiz bebislerimizi saglikla.kucagimiza aliriz

Bize de erkek dedi bu da bacak arası fotosu canım. 16+0 hafta burda aynı gibi senin fotoyla

Eklentiler

• IMG_20210110_183758.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar kasık ağrınız oluyor mu yada karında hafif sancı vurup geçiyor mu ?

Bize de erkek dedi bu da bacak arası fotosu canım. 16+0 hafta burda aynı gibi senin fotoyla
Galiba aynı kuzum video izlediğim de bir bölümde bacak arası boştu acaba mı dedim doktor çok yoğundu çünkü adam artık kendinden geçmişti renkli ultrasonunu da gösterdi yakışıklı sağlıklı bir oğlun oluyor dedi

Kızlar 19+2 deyim ama hala bebeğin hareketlerini hissetmiyorum ve endişeliyim var Kı böyle Bi durum yaşayan

Tecrubeli anneler 8+5 haftalik bebegime tahminde bulunabilirmisiniz Allah bir nefeste kurtarsin hepinizi saglikla alin kucaginiza. Belki 8 haftalik bebegine benzeten olur eglence amacli bu haftalr baya heyecanli oluyor

Eklentiler

• BFEE083C-64BC-490D-A8FD-C576CDA53987.jpeg
    109,5 KB · Görüntüleme: 34
Doktora soralım ya benim de oluyor
Gecen hafta benim de oldu. Cok telaslandim. Dpktorumu aradim, bol su ic, dinlen, agrin devam ederse magnezyum vericem dedi. Benim ara ara igne batar gibi rahimde de agri vardi. Cok şükür gecti, hic telas etmeyin. Ama devam ederse de agri doktorunuzla görüşün

Evet evet vurup geçmeler felan can acıtıcı değil ama hissettiriyor sıpalar içeri de tepiniyorlar mı napiyorlar bunlar
Bebek hareketi değildir ya daha çok küçük kuvvetli vuramaz sanki..başka bir arkadaşımda da olmuş haftalarımız yakın onunla, doktora sorduğunda bebek yukarı cikiyo yavaş yavaş demiş ondan olabilir demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…