2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kanal tedaviliyse sızlamaması lazım sinirleri alınmadı mı ki? En fazla dolgu yapılıyor şuan bende yeni yaptırmıştım
Kanal tedavili disim canim.ilk kirilinca cok sizladi suan cok iyim sukur idare etmeye calisacagim covid,den korkuyorum disde bulasma olasiligi yuksekdir diye bir tanidik oyle covid oldu ins doguma kadar idare edr

Başıma gelmedi çok şükür ama ben diş hekimiyim 2. Trimester diş tedavileri için en güvenli dönem. Kadın doğum doktorundan onay alıp tedavini yaptırabilirsin.
Ins da gelmez canim sordum dr lokal anestezi uygulanabilir bu haftalar da dedi suan gecti sizi ama ilerleyen gunler ne olur bilmiyorum ins doguma kadar idare eder beni

Ay gecmis olsun canim benim disin gitti yarisi dolgusu duruyor uste zaten disci korkum vardi birde covid var bu iki kat oldu allah yardimcimiz olsun

Kanal tedavili disim canim.ilk kirilinca cok sizladi suan cok iyim sukur idare etmeye calisacagim covid,den korkuyorum disde bulasma olasiligi yuksekdir diye bir tanidik oyle covid oldu ins doguma kadar idare edr
Öyle zaten girişte imza alıyorlar hastaneyi suçlamamak için devlet hastanesinde. Ondada sadece dolgu yaptılar. Mecbur özel dişçiye gittim doktora sormuştum ama geçmiş olsun zor diş ağrısı hele ilaçsız inş devam etmez

Allah razi olsun balim zaten iki seyden korkuyordum hamilelik esnasinda biri bobrek diyeri dis rabbim.kolay gecirmeyi nasip etsin stresden aglayacakdim inan keske bir cozumu olsa agrimasa

Bizde aynı kız ismi düşündük hatta ismi hazırdı bile kız hissettim hep dün öğrendik cinsiyeti oğluş geliyor
Eşim öğrenir öğrenmez hastane çıkışı almış çanta almış ☺
Rabbime sonsuz şükürler olsun sağlıklı olması herşeyden önemli

Güzel öneriler teşekkür ederim canım sen karar vermiş miydin?
Yok ya bende hiçbişey bulamadım eşimde diyorki ilk oğluşumuzun adını sen seçtin bunu ben bulcam :) bende bıraktım ona . İstediğim bi isim vardı kimse beğenmedi bende vazgeçtim
Farsça bir isim
Liyan : anlamı parlayan demek

maalesef olmayacak gibi kimseye beğendiremedim

aynen öyle başta oyun gibi geliyor bu işler kız çocuk süsü püsü kıyafetleri hep çekiyor insanı zaten
Şu an biz de erkek olayına adapte olduk bayağı. İlki erkek olsun tabi iyi oldu diyor eşim sürekli şimdi. Halbuki hep kız çocuğu olsun isterdi
Tabiki öncelik sağlık bunlar şakası işin.
Erkek evlat anneci olur hem. Anne kuzusu yapıcam ben oğlumu

Canım benim înşallah anne kuzusu olur oğluşun. Senin ilk gebeligin mi?

baya ileri hafta aslında daha önce tahminde bulunmamışmıydı doktorunuz. sağlıkla gelsin paşa inşallah.

Canım sürekli takip edemiyorum
Sana birşey sorabilirmiyim Ceyda2000 yöneticiydi Eleyagiz olmuş yönetici ikisinede baktım göremedim

Anlamı güzelmiş aslında ama evet kulağa hoş gelmesi de onemli
Selim Meriç,Selim Mete..
Yavuz Selim bizim de secenekler arasında..

Devlete gidiyorum normalde sordum erken bu haftalarda dedi söylemedi özele gidip öğrendim3.gebeligim 1 oğlum 1 kızım var
anladım. haklısın 13 haftalıkken özel kıza benzetti 14 haftalıken devlet daha çok erken dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…