2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Fark etmeden takıyorum canım galiba bebeğim var kafam rahat olmalı diye toplamaya çalışıyorum kendimi ama pek başaramıyorum.
Canım bende doktordan geldim tiroid sonucu bekliyorum şuanda ,2 den 5 e çıktı 5 den 3 e düştü daha tam olması gereken rakamı göremedim 4. ayıma geldim ,ama kafamıza taksak ne yapacağız elden birşey gelir mi ? Benim tanıdıklarımdan doğuma kadar yükseklerde gezenlerde var 00 küsüratta gezende ikisi de olması gereken rakamlarda değildi ,ilaçlarını düzenli kullanmışlar, çocukları kaç yaşlarına geldi hepsi de zeki maşallah ,ilacını düzenli kullanmaya özen göster ,dua et ,gerisi takdiri ilahi ,sen gönlünü Allah a yönelt ,ferahlayacaksındır inş..

Ben bugün 19. Haftama girdim 16. Haftadan beri çok net hissediyorum hareketlerini tekmelerini. Hatta geçen haftadan beri tekmeleri çok sert gelmeye başladı oğlum da babası gibi hareketli olacak heralde

O kadar haklısın ki. Takınca daha kötü oluyor tiroid için. Ben de yediğime içtiğime dikkat edip kafamı toparlıcam inşallah.

Selam kızlar
İkili testim iyi çıkmış çok şükür.
Oksapar vurulmaya başladım ama depolarda bile yokmuş. Bir eczanede bulabildim. Devamı gelir inşallah

Bir de içinizde fasulye yatak kullanan var mı? Bir iki ay kullanılacak bir şeye benziyor ama bebeği salonda koltuğa falan yatırmaktansa hep temiz yerinde yatar

17+4 iken yapılan dörtlü tarama testi sonucum aşağıdaki gibidir. sizce herhangi bir sorun var mıdır?

AFP 49.1 ng/mL
uE3 2.39 ng/mL
T-hCG 26.5 IU/mL
Inh-A 169.7 pg/ml

OSB(NTD): 1:16700
Down Sendromu <1:50000
Sadece Yaş 1:1290
Trisomi 18 <1:99000

İkili teste sevindim , oksapar kaçlık vurulucaksın ? Birde şuan korona hastaları da kan sulandırıcı iğne, hap kullanıolarmış ondan zor bulunuyor. Geçen oksapar bulamadım, enox aldım. clexane-oksapar-enox hepside etkisi aynı olan iğneler. Bulamadığında bunlardanda alabilirsin

4000’lik aldım canım. Kanamam olunca bırakmıştım, şimdi tekrar başladık. Üç markayı da kullandım tüp bebek tedavilerinde Ama eczacı mübadilleri de yok depolarda dedi maalesef

Kizlar aserdiginiz bir seyi fazla yerseniz bir sıkıntı olur mu ki

Canin cekmesinde cnm cilek e aseriyorum cumadan beri herhalde 2 3 kilo yedim
Her şeyin fazlası zarar canım. Bu dönemde günde 2-3 porsiyon meyve yememiz lazım. 8 çilek bir porsiyon ediyor. Aşırı yersen alerji olabilirsin. Alerji ilaçları da kullanılmıyor hamilelikte

Evet uzun süre ayakta kalamıyorum zaten.geçen avm gittik arkadaşlarla kaç ay sonra..her bulduğum boşlukta oturdum:)
Evet pandemide iyice yavaşladım ben de onun da etkisiyle üzerine hamile kalınca daha cabuk yoruluyorum- bir de bu haftalarda kan basıncımız nirvana düzeyde daha çabuk yoruluyoruz.

Günaydın kızlar. Grubu tiroidimle çok meşgul ediyorum ama ilaç kullandığımdan beri boğazımda bir yanma hissediyorum. Tedavi görenler vardı aramızda sizde de oluyor muydu
Bende kullanıyorum yanma gibi birşey de hissetmiyorum.psikolojik olabilir evet ama kısa süre önce vermediyseniz bir tahlil verebilirsiniz uygun zamanınızda.şu an anormal bir değer değerde de olsa birdenbire zarar verebilecek birşey değil zaman gerekir.hem belki yanma başka sebepledir

Canim cok sevindim masAllaah
Fasulye yatak bende almayi dusunuyorum, dedigin gibi salona falan getirirken hem daha guvenli oluyor hem de daha temiz sanki

Çok şükür dörtlü tarama testimiz de temiz çıkmış Sıra da detaylı ultrason var 1 Şubat'ta randevum inşallah hepimiz daha güzel haberler alırız Yolu yariladik çok şükür Allah'ın izniyle sonra alışveriş falan vakit daha çabuk geçecek . Büyüsün göbüşler Rabbim sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin yavrularımızı

Hayirli aksamlar kizlar cok mutluyum artik bebegimi hissediyorum tam anlamda o ufak kipirtilar bebismis,dun gece ve bugun cok hareketliydi pit pit vuruyor cok sukur yaradana kurban onu sizlerle paylasmak istedim sevincimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…