2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kayseride olan kizlar hangi doktora gidiyosnz ben doktorumdn memnun degilim artik degistircem eda ulku karakilica giden varmi aranzda

Kayseride olan kizlar hangi doktora gidiyosnz ben doktorumdn memnun degilim artik degistircem eda ulku karakilica giden varmi aranzda
Canım daha öncede konuşmuştuk, ben ülkü aksoy a gidiyorum, bir arkadaşım da aynur şükür a gidiyor

Bebek hareketi değildir ya daha çok küçük kuvvetli vuramaz sanki..başka bir arkadaşımda da olmuş haftalarımız yakın onunla, doktora sorduğunda bebek yukarı cikiyo yavaş yavaş demiş ondan olabilir demiş
Bana da aynısını dedi canım, 20. Haftada leğen kemiği üstüne cıkmıs olacakmış bu aralarda kendini yukarı ittiği için kasık ağrısı arada normalmiş. Bir de ayakta 15 dk kalacaksın 15 dk oturacaksın bir iş yaparken yoksa yine ağrın olur ki yüzde doksan ağrın ayakta olduğundandır dedi

Arkadaslar ben kolejde çalışıyorm ve yaklaşık bir yıldır kısa çalışma odenegi alıyorum bu sebeple sigortam yatmıyor bu gibi durumda biz dogum parası alabilecekmiyiz bilgisi olan varsa rica etsem beni aydinlatabilirmi

Günaydın kızlar. Grubu tiroidimle çok meşgul ediyorum ama ilaç kullandığımdan beri boğazımda bir yanma hissediyorum. Tedavi görenler vardı aramızda sizde de oluyor muydu

Bana da aynısını dedi canım, 20. Haftada leğen kemiği üstüne cıkmıs olacakmış bu aralarda kendini yukarı ittiği için kasık ağrısı arada normalmiş. Bir de ayakta 15 dk kalacaksın 15 dk oturacaksın bir iş yaparken yoksa yine ağrın olur ki yüzde doksan ağrın ayakta olduğundandır dedi
Evet uzun süre ayakta kalamıyorum zaten.geçen avm gittik arkadaşlarla kaç ay sonra..her bulduğum boşlukta oturdum:)

X