2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım ben 12 den sonra hissetmeye başladım benim ikinci gebeliğim ama hissteme derken pıt pıt damar atması gibi sanki göbek altında karınca geziyormuş gibi hani karnının içinde kelebek uçuyormuş gibi oluyor 20 haftadan sonra minik tekmeler başlar heralde.

Kizlar kanal tedavili disim ikiye bolundu hava aliyor sizliyor sizce bu haftalarda ne yapilabilir basina hamilelikde dis le alakali birsey gelen varmi covid de var en cok disciden korkuyorum

canım rabbim gönlüne göre versin. inan seni çok iyi anlıyorum ama şimdiden bunları düşünmek seni ekstra strese sokar boşver hiç düşünme.

Kizlar kanal tedavili disim ikiye bolundu hava aliyor sizliyor sizce bu haftalarda ne yapilabilir basina hamilelikde dis le alakali birsey gelen varmi covid de var en cok disciden korkuyorum
Kanal tedaviliyse sızlamaması lazım sinirleri alınmadı mı ki? En fazla dolgu yapılıyor şuan bende yeni yaptırmıştım

Başıma gelmedi çok şükür ama ben diş hekimiyim 2. Trimester diş tedavileri için en güvenli dönem. Kadın doğum doktorundan onay alıp tedavini yaptırabilirsin.

İlter derleyen toparlayan demek
İlteriş de yurdunu seven yurdunu derleyen anlamında kutluk kağana verilmiş bir unvan aslında. Anlam olarak ikisi birbirinin aynısı
Gerçekten güzelmis anlamı.
Bende korkuyorum ya dolgum boşaldı orayla bisi yiyemiyorum adam akıllı, ama hep erteliyorum
Biz de göktuğ koyduk ilk çocugumuzun adını, selim de güzel sanki. Yağız seviyorum ben bir de.
Arkadaşım da göktuğ koymuştu..bizde erkekse Selim koymak istiyoruz ama eşim illa yanında bir isim daha olsun istiyor soyadımızdan dolayı ( fenerbahçeli eski bir yönetici ile aynı isim soyisim olmasın diye,öyle de takik bir gs.li)

GS lılar herzaman düşüncelidirler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…