2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben kendi sancimla dogurdum hep sadece kaybettigim bitane bebegimde suni sanci aldim... hic fark yoktu sancisi agrisi ayniydi.

normal dogumda kendi sancin yavas yavas artiyor suni sancida birden geliyor ama hepsi ayniydi bana gore
ama canım şöyle düşün. normal sancıyı sen 1 saat de bir yavaş yavaş artan bir ağrı olarak hissetmeye başlıyorsun. benim hiç sancım yoktu mesela suni takıldı 7 dk bir sancı gelmeye başladı ayrıca suniyi verirken seviyesini arttırabiliyorlar. suyum doktor tarafından doğumu hızlandırması için patlatıldı. su patladıktan sonra sancılar daha şiddetli hissediliyor. kısaca vücudum daha hiç kendini alıştırmadan ağrıyla boğuştum.

Benimde erkek nasipse 2 doktorda kesin dedi ama bakalım

Allah cesaret verir sakın öğle bişey isteme bence bak iki evlatin var niye hmn bebeğini kucağına almak varken sezaryen istiyon
Çok eziyetli oldu kesi atmadı gelişi güzel yırtıldı uyuşturmadan dikti bikac iğne vurdu ama uyuşmadı tam zor iyileşti bi sürü sıkıntı

Suni sanciyi bende asla tavsiye etmem ilk oğlumda normal sancim başladı doğdu ikincide suni sanci verdiler koluna taktıkları serum ile sanci dereceni ayarlıyorlar normal sanci ondan daha az oluyor yan dönmüştüm yatakta doktor bebeğe oksijen az gidiyor düz dön dedi bana dönmek ne mümkün o ağrı anlatılmaz sanırım sabah 8 de başladılar akşam 18.30 doğdu oğlum bunlar aklıma geldikçe sezeryan olsun istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…