2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Teşekkür ederim inşallah

Bana da aynen önce erkek, sonra kız dendi. Bence 15.haftadan sonra değişmez, kızdır Sağlıkla kucağına alırsın inş
Ya bunları duyunca korkuyorum valla bende 16. Haftada gittim 16+0 da ,doktor %90 erkek dedi çevremdekiler erkek biliyor ,değişir mi ki ?

Çok şükür her şey yolunda kızlar Bu minnoş da uzun boylu olacak dedi. Bizim boylar 1.63 ve 1.70. Bizden nasıl bu kadar uzun boylu bebeler çıkıyor bilmiyorum
Bu arada tüm yasaklar kalktı
Herşeyin yolunda olmasına sevindim canım gözünüz aydın

Ya bunları duyunca korkuyorum valla bende 16. Haftada gittim 16+0 da ,doktor %90 erkek dedi çevremdekiler erkek biliyor ,değişir mi ki ?
Ama canım sana 17.haftanın içinde erkek denmiş, doğrudur yani. Ben ilk öğrendiğimde 12+5’ti, yani değişme olasılığı yüksekti. Sonra kız dediğinde 17.haftanın içindeydim. Bundan sonrada değişmez bence, sen zamanında öğrenmişsin

19cm dedi. Sağlıklı olsun da boy önemli değil
Benim bebeğe de 28cm dedi bugün bana fazla geldi sanki. Aklima takıldı. Suan19.haftadayim ama. Cinsiyeti söyledi mi sana? Acaba erkek oldugundan mi uzun diyorum kizim böyle değildi çünkü

Son düzenleme:
Beşik hepsiburada da kıyafetler defacto da indirimdeydi yavaştan alışverişe başladım ben

Eklentiler

• Screenshot_20210105-084807.png
    183 KB · Görüntüleme: 23
Ayy ne güzel yaa, maşallah. Ben 33 yaşındayım 2.ye hamileyim. Bende öğretmenim ve 3.yü asla gözüm kesmiyor. Siz ne güzel cesaretlisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…