Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Eğer süt sağma makinesi alacaksanız Ben Philips'in aventinden memnunum onu tavsiye edebilirim. şu an hastanede onunla süt sağlıyorum. Hem pratik hem güçlü motorlu. pembe olanını kullanıyorum, yeşil ile farkı bilmiyorum Biz ebebek'te olanı almıştık
R rowantree bende baby mom süt pompası var elektrikli makul bi fiyata aldım en başından beri onu kullanıyorum istersen düşünebilirsin memnunum

Biz baya 2 tur dondürmeli kundak yapıyoruz onu da açıyor acana kadar rahat edip uyuyamıyo. Eskaza yorulursa acarken uyuyakalıyo sonra uaynıp tamamlıyo işi. Gecen gün kundagı yuzune cekmiş cıkarıcam die. Müslün kundaktı ama cocuk yok kaybolmus aklım cıktı. Hemen fermuarlı kundak aldık ondan daha kurtulamadı🥹
Ya bende aldım e bebekten fermuarlı kundak ama onda kollarını yukarı doğru yapıyor iki büklüm kalıyor çocuk acaba benim bebe ufak olduğundan mı öyle oluyor ?

peki kundak yapınca duruyor mu? ben asla başaramadım, daralıyor, ağlıyor. kundak yapınca rahat eder diyorlar hep ama benim bebem mutlu olmuyor 😬 kollarını açıkta bırakacak şekilde alttan sarıyorum ben de napıyım
Ya sarmayınca da çok fena yüzünü çiziyor benim ki de sinirleniyor istemiyor kundağı ama yine de kundaklıyorum tırnakları uzadı ama çok ufak oldukları için kesmeye cesaretim yok eldivenler de çok büyük geliyor çıkıveriyor ellerinden ne yapacağımı şaşırdım 🤷‍♀️

ben de emzirirken ellerini ağzına götürüyor zorluk oluyor diye kundak yapıyordum ama vazgeçtim 😅 geceleri üşümemesi için kundak çok mantıklı ama çekiştirip ağzını yüzünü kapatır diye çok korkuyorum ya. uyku tulumu almayı düşünüyorum
İşte yuzune cekmesin die fermuarlı aldım bende onu cekemıyo😅

Bebeği sürekli kusan varmı nerdeyse her emmeden sonra kusuyor bazen azında süt biriktirip onu çıkarıyor bazen çökelek gibi ama genel olarak hep bi çıkarma var 😏

Bebeği sürekli kusan varmı nerdeyse her emmeden sonra kusuyor bazen azında süt biriktirip onu çıkarıyor bazen çökelek gibi ama genel olarak hep bi çıkarma var 😏
Kesik süt gibi çıkması iyiymiş fazlasını atıyo sürekli fışkırarak kusmuyosa korkma az az hepimizin bebesi kusuyo bütün tişörtlerimin omzu kusmuk lekesi😄

Kızlar ya büyük tuvalete çıktıgımda çok zorlanıyorum canım yanıyor kanıyor yara olmuş sanırım başına gelen varmı Doğumdan sonra

Kızlar , kayananlar analar dagıldı mi. Yalnız kaldınız mı ne durumdasınız. Benim 25 gün bitti.yalnız oldugum ilk gün. Bugun kahvaltımı öğlen yapabildim 😅 daha da bulaşıgı duruyor. Fırsat bulursam da tuvalete gidicem.

Kızlar , kayananlar analar dagıldı mi. Yalnız kaldınız mı ne durumdasınız. Benim 25 gün bitti.yalnız oldugum ilk gün. Bugun kahvaltımı öğlen yapabildim 😅 daha da bulaşıgı duruyor. Fırsat bulursam da tuvalete gidicem.
Ben 15 gündür yalnızım :KK43:

Biz baya 2 tur dondürmeli kundak yapıyoruz onu da açıyor acana kadar rahat edip uyuyamıyo. Eskaza yorulursa acarken uyuyakalıyo sonra uaynıp tamamlıyo işi. Gecen gün kundagı yuzune cekmiş cıkarıcam die. Müslün kundaktı ama cocuk yok kaybolmus aklım cıktı. Hemen fermuarlı kundak aldık ondan daha kurtulamadı🥹
Ben de fermuarlı istiyorum hangisini aldınız acaba memnunsan atar mısın 🥰

X