2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim kızım var 5 yasında kızımda bulantı kusma hiç birini yasamadım hamile bile oldugumu unutuyordum bazen hiç bir belirti yoktu... şuanda 13 haftalık hamileyim inanılmaz bulantım halsizliğim pısıkolejık çöküntüm var yani bu degısımler bırazda insan vucuduyla alakalı cinsiyetle degıl bencee

Âmin insallah..Cinsiyet için gitmiyorum aslinda devlette perinatoloji randevum var ama soracağım şansımı deneyecegim.
Söyler de ne bilim vallahi devlete cinsiyet konusunda inanasım gelmiyor uğraşmıyorlar pek baştan savma bakıyorlar cinsiyete gelince

Her ay kadın doğumcu kan testi isteyecek bundan sonra. Ben de degerleri kendi gözümle gormeden inanmayacağim hicbir doktora bundan sonra.
Böyle sağlıklı dogum yapanları duyunca da çok rahatlıyorum sağolun

Tekrar baktırın doktora gittiğinizde yakın zamanda tiroit sıkıntısı yaşadım ve çok üzücü oldu benim için. Varsa erkenden önlem alırsınız

mantıklı sağlık ocağına gidip tiroit demir vs tekrar baktırırım hem.
Umarım yoktur bugün de yürüyüş yapıcam bakalım yine çarpıntı olacak mı?

aloe veranın çatlaklara iyi geldiğini biliyorum.

Canım allah sabır ve güç versin çok zor biliyorum , o bir melek annesini orada beklicek sana şefaatçı olacak . Allah kızına prensesine uzun ömürler versin sana daha hayırlısıyla sağlıkla bir evlat daha nasip etsin inşallah

bende belirledim birçok şeyini neleri alacağımı bebek arabası vs

Ş
şaka mıymış

Teşekkürler ben düşünmüyorum artık Allah olmayana versin
Canım bir yavrun olmuş çok şükür. Yine olur inşallah biraz toparlanın da . Ben de düşük yaptım, sonrasında eşim ve kendimi bir arınma sürecine aldım. Sağlıklı beslendik, 24 saatlik sebze detoksları yaptık, vitamin aldık, spor yaptık, kendimize geldik. İnşallah size de yine nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…