2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kontorlde olan anneler güzel haberler getirin artik cinsiyet olaylari bitsin de alışveriş aşamasına gecelim
Sağol canım teşekkür ederim sordugun için..
Güzel geçti herşey yolunda şükür.
Cinsiyete erkek dedi onu hazmetmeye çalışıyorum
Hazmedemezsin anacım bi iki güzel kıyafet bakta bari daha kolay alisasin

İcini rahat tut canım 15 ten sonra yanilma cok nadir oluyor bence seninki degismez gerci benim 17 haftalik oldu hala belki değişir diye umudum var ama kismet

Kızlar erkeğe dönüyor bende bir telaşlandım
11. Haftada erkek 15. Haftada kesin kız dedi doktor ama böyle haberleri duydukça acaba mi diyorum bende
Bana da aynen önce erkek, sonra kız dendi. Bence 15.haftadan sonra değişmez, kızdır Sağlıkla kucağına alırsın inş

Kizlar tokken tiroit dogru sonuc veriyor mu benim de 3te randevum var ama tiroide de baktirmak istiyorum

Kizlar tokken tiroit dogru sonuc veriyor mu benim de 3te randevum var ama tiroide de baktirmak istiyorum
Hormon tahlilleri aç karna verilse daha iyi demişlerdi sanki sonuç bakımından. Bi de tiroid falansa sabah saatleri daha uygun sanki diye hatirliyorum.

Çok teşekkür ederim hepinize..
Canim hayirli uğurlu olsun oğlun. Nasibinde erkek varmış sağlıkla gelsin inşallah
Sağol cnm ben hala kız umidindeyim:))
Kuzum ya sağlıklı gelsin prensimiz bi sonraki inşallah prenses olur

serklajdan bahsettimi hiç dr ?
Sağol tatlım şimdilik ölçümüm iyi 34mm çıktı,zamanla yükselip düşebilir dedi bu ölçü.15 gün sonraya randevu aldım yine bakacak..

Amin inşallah teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…