2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim bebeğe de 28cm dedi bugün bana fazla geldi sanki. Aklima takıldı. Suan19.haftadayim ama. Cinsiyeti söyledi mi sana? Acaba erkek oldugundan mi uzun diyorum kizim böyle değildi çünkü
Benim 14 haftalık canım. Bilmiyorum ki hangi haftada kaç olması lazım. Cinsiyet belli değil henüz

Ahaha dur bir saniye gülmemi durdurabilirsem yazıcam
Ay hayırdır Ebrucum ya sen bir atarlanmışsın aniden seni o kadar mı rahatsız ediyorum o kadar mı çekemiyorsun? Ama keşke kendini bu kadar önemsemeseydin be kuzum.. ve o bilmem kaç zamandır içinde biriktirdiğin nefretini üstüme kusmadan önce bir sorsaydın acaba ben kimim diye
Ve hani samimeyetsiz falan demişsin ya açıkçası senin ne düşünüp düşünmediğin gram umurumda değil
Ama belliki sen ve senin arkamdan dedikodumu yaptığınız o muhteşem grubun biraz fazla umursamışsınız neyse Allah yardımcınız olsun ne diyeyim zira ben hiçbir vasfı olmayan insanların arkamdan birbirlerini gazlayıp beni çekiştirmelerine alıştım size kolay gelsin bir daha görüşmemek dileğiyle (ama lütfen yanlış anlaşılmasın bir yere gittiğim yok banlanırım banlanmam orası ayrı mesele gerçi siz çok sevinirsiniz o zaman ama dur bir düşüneyim aaa tesadüfe bak buda umurumda değilmiş ) normalde böyle konular parmaklarımı yormaya bile değmez ama aralarda görmezden gelmek ne demek bilmeyen ve korkak etiketi yapıştırarak şahıslar olduğu için açıklama yapmak istedim,bundan sonra vereceğiniz hiçbir yanıta cevap bile vermeyeceğim istediğiniz kadar tepinip durabilirsiniz

Çoçokçok sevindimmm inşallah güzel devam eder az kaldı yolu yarıladık allah hepimize bebeğimize kavuşmamızı nasip etsin

Çok şükür her şey yolunda kızlar Bu minnoş da uzun boylu olacak dedi. Bizim boylar 1.63 ve 1.70. Bizden nasıl bu kadar uzun boylu bebeler çıkıyor bilmiyorum
Bu arada tüm yasaklar kalktı
Kız allah iyiliğini versin tek derdiniz bu yatak odası diyorum size boşverin bu günleri mumla aricaksınız doğumdan sonra :) rahat kafa ohh mis
Kuzum sağlıklı bir paşam geliyor :) ikiz gibi büyüteceğim oğullarımı
çok sevindim herşey yolundaysa önemli olan o allah oğluşunu kucağına almayı nasip etsin .

Benim bebeğe de 28cm dedi bugün bana fazla geldi sanki. Aklima takıldı. Suan19.haftadayim ama. Cinsiyeti söyledi mi sana? Acaba erkek oldugundan mi uzun diyorum kizim böyle değildi çünkü
Kızlar ultrason görüntğsünde FL diye bir şey var o rakamı 7 ye çarpacaksınız öyle boyunu anlarsınız . :) misal bende 16. Haftada 20,9 >>> 21 diyelim
21 mm = 2 cm yani 2x7 14 cm miş 16. Haftada :))

Eklentiler

• 6F0F4E3A-36FD-4922-BF96-5E42E7841307.jpeg
    99 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar ultrason görüntğsünde FL diye bir şey var o rakamı 7 ye çarpacaksınız öyle boyunu anlarsınız . :) misal bende 16. Haftada 20,9 >>> 21 diyelim
Evet canım biliyorum 7 ile carpildigini. Ama bana fazla geldi sanki. Gerci senin de 16haftada daha 20cm mis o zaman benimkinin boyu da normaldir.

Yoldayım şimdi eve gidince bakayım bende

Hee diğerlerinin anlami ne kiz.bilen aydinlatsin beni biseye bakcagim.zaman hic bişey anlamıyorum
Evet canım biliyorum 7 ile carpildigini. Ama bana fazla geldi sanki. Gerci senin de 16haftada daha 20cm mis o zaman benimkinin boyu da normaldir.
Benimki normalde 15+4 du ama usg de 16+3 olarak görünmüştu boyu 15 cm di dr bide babasina benzemis uzun olcak demişti kisaymis bizimki simdi farkettimde masallah kuzucuklara yeni nesil gumbur gumbur selvi boyla geliyo

Bpd yazan da sanirim kafa çapi. Efw yazan kilosu.

Yok canim 15cm iyi. Aslında benim haftam sizlere gore büyük olduğu için normal gibi. Zaten doktor sorun var demedi ama esim uzun mu ne diyince bende ipler koptu. Zaten takarim böyle hemen

Kizlar bizim bglm vardi o nerelerde. Aklima geldi geçen hic yazmiyor demi. Etiketleyim dedim de etikete çıkmadı adi ya da ben yanlış yazdim

Yok canim 15cm iyi. Aslında benim haftam sizlere gore büyük olduğu için normal gibi. Zaten doktor sorun var demedi ama esim uzun mu ne diyince bende ipler koptu. Zaten takarim böyle hemen
Ahahha bende oyleyim yuzume yuzume kisasin dedi kadin cok sinir oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…