2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım bir yavrun olmuş çok şükür. Yine olur inşallah biraz toparlanın da . Ben de düşük yaptım, sonrasında eşim ve kendimi bir arınma sürecine aldım. Sağlıklı beslendik, 24 saatlik sebze detoksları yaptık, vitamin aldık, spor yaptık, kendimize geldik. İnşallah size de yine nasip olur 🤲
Teşekkür ederim inşallah 🤲

Bana da aynen önce erkek, sonra kız dendi. Bence 15.haftadan sonra değişmez, kızdır ☺️ Sağlıkla kucağına alırsın inş
Ya bunları duyunca korkuyorum valla bende 16. Haftada gittim 16+0 da ,doktor %90 erkek dedi çevremdekiler erkek biliyor ,değişir mi ki ?

Çok şükür her şey yolunda kızlar 🥰 Bu minnoş da uzun boylu olacak dedi. Bizim boylar 1.63 ve 1.70. Bizden nasıl bu kadar uzun boylu bebeler çıkıyor bilmiyorum☺️
Bu arada tüm yasaklar kalktı 😄😂
Herşeyin yolunda olmasına sevindim canım gözünüz aydın 🧿

Ya bunları duyunca korkuyorum valla bende 16. Haftada gittim 16+0 da ,doktor %90 erkek dedi çevremdekiler erkek biliyor ,değişir mi ki ?
Ama canım sana 17.haftanın içinde erkek denmiş, doğrudur yani. Ben ilk öğrendiğimde 12+5’ti, yani değişme olasılığı yüksekti. Sonra kız dediğinde 17.haftanın içindeydim. Bundan sonrada değişmez bence, sen zamanında öğrenmişsin

19cm dedi. Sağlıklı olsun da boy önemli değil
Benim bebeğe de 28cm dedi bugün bana fazla geldi sanki. Aklima takıldı. Suan19.haftadayim ama. Cinsiyeti söyledi mi sana? Acaba erkek oldugundan mi uzun diyorum kizim böyle değildi çünkü

Son düzenleme:
Beşik hepsiburada da kıyafetler defacto da indirimdeydi yavaştan alışverişe başladım ben

Eklentiler

• Screenshot_20210105-084807.png
    Screenshot_20210105-084807.png
    183 KB · Görüntüleme: 23
Merhaba cici anneler yazmasamda takibe devam 9 yıl aradan sonra gelen 4. Bebişimiz kızmış 9 yaşında kızım 10 yaşında ve 13 yaşında oğlum var sınıf öğrermeniyim 36 yaşındayım sat 15 eylül beklenen doğum tarihi 21 haziran listeye eklerseniz sevinirim
Ayy ne güzel yaa, maşallah. Ben 33 yaşındayım 2.ye hamileyim. Bende öğretmenim ve 3.yü asla gözüm kesmiyor. Siz ne güzel cesaretlisiniz ☺️

X