2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Merhaba hoş geldin 🌸 hayırlı ugurlu gelsin bebegin 🌸 benim gebeliğin başından beri hiç bulantı kusmam olmadı çok şükür öylede gidiyor yine burdan okuduklarıma göre kız bebek bekleyenler sanki daha çok bulantı kusma dan bahsediyorlar istisnalar vardır tabi senin oglunda bulantın kusman var mıydı ?
Benim kızım var 5 yasında kızımda bulantı kusma hiç birini yasamadım hamile bile oldugumu unutuyordum bazen hiç bir belirti yoktu... şuanda 13 haftalık hamileyim inanılmaz bulantım halsizliğim pısıkolejık çöküntüm var yani bu degısımler bırazda insan vucuduyla alakalı cinsiyetle degıl bencee 🤣🤣

Âmin insallah..Cinsiyet için gitmiyorum aslinda devlette perinatoloji randevum var ama soracağım şansımı deneyecegim.
Söyler de ne bilim vallahi devlete cinsiyet konusunda inanasım gelmiyor uğraşmıyorlar pek baştan savma bakıyorlar cinsiyete gelince

Hipotiriodim var unutmuşum tsh 4tü benim normal aralıkta diye önemsemedim 2.5 altı olması gerekli burada farkettim sonra. Bir baktım sıkıntı yaşayanlar var mı diye 20 çıkan birisinde bi sıkıntı olmamış içini ferah tut. Ayda bir takip ettirmen gerekli bundan sonra.
Her ay kadın doğumcu kan testi isteyecek bundan sonra. Ben de degerleri kendi gözümle gormeden inanmayacağim hicbir doktora bundan sonra.
Böyle sağlıklı dogum yapanları duyunca da çok rahatlıyorum sağolun

Tekrar baktırın doktora gittiğinizde yakın zamanda tiroit sıkıntısı yaşadım ve çok üzücü oldu benim için. Varsa erkenden önlem alırsınız

mantıklı sağlık ocağına gidip tiroit demir vs tekrar baktırırım hem.
Umarım yoktur bugün de yürüyüş yapıcam bakalım yine çarpıntı olacak mı?

Cildin için bir şey kullanmaya başladın mı ben esmerim çok komik bir şekilde cildim beyaz beyaz pullarla dolu aşırı kötü görünüyor. Aloe vera jel var onu mu sürsem yada Hindistan cevizi yağımı sürsem karar veremedim.
aloe veranın çatlaklara iyi geldiğini biliyorum.

Kızlar inşallah hepiniz sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız.Ben ayrılıyorum beni de silerseniz sevinirim.Bekim oğlum melek oldu bugün öğrendim Allah sizlerinkilere uzun ömür versin inşallah.
Canım allah sabır ve güç versin çok zor biliyorum , o bir melek annesini orada beklicek sana şefaatçı olacak . Allah kızına prensesine uzun ömürler versin sana daha hayırlısıyla sağlıkla bir evlat daha nasip etsin inşallah 🙏🏻♥️

Kızlar alışverişe başladınız mı
Ben kızımın bebeklik kıyafetlerini çıkardım kullanılabilecek durumda olanları ayırdım yıkadım ama doğuma doğru bir kez daha yıkayacağım çünkü bazıları sararmıştı çıkar mı acaba diye yıkamıştım çıktı çok şükür
Eksikleri tespit ettim liste yaptım
Şubat ayında e bebekte indirimler oluyor o zaman tamamlamayı düşünüyorum
Kızımın bebek arabası çalınmıştı , netten yenisini aldık ve bir kaç pakette bez aldık şimdiye kadar
Son haftalara bırakmak istemiyorum hiç bir şeyi
Çünkü ilk gebeliğimde bazı şeyleri son haftalarda alırım diye düşünmüştüm ama erken doğum yaptım hazırlıklıksız oldu bazı şeyler
bende belirledim birçok şeyini neleri alacağımı ☺️ bebek arabası vs ☺️

Ş
Selam😕
Bugün uçağa binmeden önce doktora gittim çünkü 1 aydır görmüyordum ve orada doktor bulana kadar risk almak istemedim ve doktorun bana dediği şeyi söylüyorum ama büyük haberi vermeden önce
@Elayagiz tahmini doğum tarihini 4 Haziran olarak değiştirebilir misin kuzum🥰
Ve büyük haber.. gitmediğim zaman diliminde bebeğimin pipisi çıkmış..
En son 13.haftada gitmiştim ve doktor 13.haftada kız demenin saçma olduğunu söyledi..
Yani resmen yüzüme yüzüme erkek dedi bildiğiniz erkek dedi yani ahahha😂
Bu hiç komik değil ama..yani bence çok saçma 🤣
Bence şaka yaptı yani ciddi değil değil mi😅 artık gidebilirim sanırım, hoşçakal Türkiye bana son şakanı yaptığın için teşekkürler👍
şaka mıymış 😂

Teşekkürler ben düşünmüyorum artık Allah olmayana versin 😔
Canım bir yavrun olmuş çok şükür. Yine olur inşallah biraz toparlanın da . Ben de düşük yaptım, sonrasında eşim ve kendimi bir arınma sürecine aldım. Sağlıklı beslendik, 24 saatlik sebze detoksları yaptık, vitamin aldık, spor yaptık, kendimize geldik. İnşallah size de yine nasip olur 🤲

X