2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
4 gündür hareket hissetmedim bugün doktora gittim 4 gün önce melek olmuş.😔Hayırlısı boyĺeymis iğneni ilacımı kullanmama rağmen yine olmadi.
Kanda pıhtılaşma mı vardı? Kan sulandırıcı iğne mi kullanıodunuz ???

sadece hareket sebebiyle mi gittiniz doktora? Başka belirti var mıydı, karın ağrısı falan?
Çok sordum kusura bakmayın. Siz iyi misiniz şimdi? Eminim çok zor olmuştur bu kadar zaman sonra. Allah size ve eşinize sabırlar versin. Çok geçmiş olsun.
Teşekkür ederim nisan ayında da 16 haftalık dusuk yaptım.Karnim yumuşadı gerilme geçti bide rüyamda gördüm tatlı filan yiyince biseyler hissediyordum 4 gündür yedim içtim hiçbişey yok bi bakılsın dedim öğrendim.Esim başka şehirde omun gelmesini bekliyorum.

Sağol canım birden bire degil aslında ilk gittiğim doktor kalp rahimsin bebek genişleyebilir dedi.Baska doktor buldum lupus positif sin ilerlemeyebilir dedi bi umut dedik ama kaçınılmaz son 3.oğlum da cennet kuşu oldu.😔
Bi tedavisi yokmuymuş kalp rahimin Allahtan umut kesilmez rabbim sağlıklı evlatlarla kavuştursun sizi😔🤲🤲🤲🤲

Sağol canım birden bire degil aslında ilk gittiğim doktor kalp rahimsin bebek genişleyebilir dedi.Baska doktor buldum lupus positif sin ilerlemeyebilir dedi bi umut dedik ama kaçınılmaz son 3.oğlum da cennet kuşu oldu.😔

sizin lupus hastalığınız mı var? Biliyor muydunuz önceden ? Çok geçmiş olsun bunun için de.

sizin lupus hastalığınız mı var? Biliyor muydunuz önceden ? Çok geçmiş olsun bunun için de.
Sadece haziran ayında yaptırdığım testlerde positif cıktı hamileyken yine yapıldı negatifti ayrıca lupus hastası değilsin dediler bende çok bisey anlamıyorum aslında.

Var ama benim artık gücüm yok kızım var yeter Allah ona ömür versin.Bide kesin şundan diyen olmuyor her doktor bisey söylüyor bende verende Allah alanda diyorum o ol seseydi olurdu.
Doğru diyorsunuz nasipte varsa o sizi bulur muhakkak hala karninizdami aldılar mi bebeği 😔😔 kızınıza rabbim ömür versin inşallah 🤲

Sadece haziran ayında yaptırdığım testlerde positif cıktı hamileyken yine yapıldı negatifti ayrıca lupus hastası değilsin dediler bende çok bisey anlamıyorum aslında.
Ben de dün ilk defa duymuştum sizden zor bir şey olsa gerek bu hastalık siz elinizden geleni yaptınız üzülmeyin bunun için.

annemde de lupus var yüzde kelebek şeklinde kızarıklık oluyor. Ağrıları oluyor. O hastalık olsa fark ederdiniz illa ki. Evet çok anlamsız olmuş :KK43:

Benimki zaten kesin küstü de seninki kusmemistir insallah kuzum😂😂

Merhabalar hosgeldin aramiza🥰 hemen ekleyeyim seni listeye sağlıkla gelsin prensler😍

Bende almamak icin kendimi zor tutuyorum 😂 benimde ikinci çocuk ama abisi de kucuk olduğu için mecburen bebek arabasi vs yeniden alacagim bizimki hala biniyor arabasina çünkü 🙈

Yaa deme 🙈 simdi ne desem seni teselli edemem kuzum kendimden biliyorum 😂 her kontrolde bir umut belki kizdir diye bekleyeceksin😂 ama nasip artik 3. Lerde ayni topikte bulusalim kizi bulana kadar durmak yok yola devam😂😂
Teşekkür ederim 😊

Allah sabırlar versin 🤲

4 gündür hareket hissetmedim bugün doktora gittim 4 gün önce melek olmuş.😔Hayırlısı boyĺeymis iğneni ilacımı kullanmama rağmen yine olmadi.
Inan cok uzuldum acini derindne hissettim bende 3 kez gec haftalarda kayip yasadim😔😔 ne dicegimi bilemiyorum Rabbim sabir versin cnm hic kolay degil

Hapsurunca kramp giriyor karnima canim kivraniyorum.akraba hamile degildi ama onun su kacmisdi oluyordu nefesi kesildi tepe asigi falan yaparken oksurmeye basladi atti suyu cok sukur bu isler sakaya grlmiyor insan bir kasik sudan boguluyor iyimisiniz suan
İyiyim sağolun. Sadece hala öksürüyorum boğazım tahriş oldu sanırım

X