2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
4 gündür hareket hissetmedim bugün doktora gittim 4 gün önce melek olmuş.😔Hayırlısı boyĺeymis iğneni ilacımı kullanmama rağmen yine olmadi.
Ben de geç haftalar bi kayıp yaşadım acınızı derinden hissettim. Allah kızınıza uzun ömürler versin.

Kızlar inşallah hepiniz sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız.Ben ayrılıyorum beni de silerseniz sevinirim.Bekim oğlum melek oldu bugün öğrendim Allah sizlerinkilere uzun ömür versin inşallah.
Acınızı derinden paylaşıyorum çok üzüldüm Rabbim sabırlar versin :KK43:

Kızlar inşallah hepiniz sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız.Ben ayrılıyorum beni de silerseniz sevinirim.Bekim oğlum melek oldu bugün öğrendim Allah sizlerinkilere uzun ömür versin inşallah.
Allah sabırlar versin 🥺

Sağol canım birden bire degil aslında ilk gittiğim doktor kalp rahimsin bebek genişleyebilir dedi.Baska doktor buldum lupus positif sin ilerlemeyebilir dedi bi umut dedik ama kaçınılmaz son 3.oğlum da cennet kuşu oldu.😔
Kuzum ya ne denir böyle bir durumda bilmiyorum Rabbim sabır versin 😔

Eklentiler

• 0E7BE094-FDED-40A2-B5D5-7052D265C891.jpeg
    0E7BE094-FDED-40A2-B5D5-7052D265C891.jpeg
    117,8 KB · Görüntüleme: 53
Rabbim sabırlar versin inşaallah en kısa sürede tekrar sağlıklı bir gebelikle yavrunu kucağına alırsın çok üzüldüm 😞

4 gündür hareket hissetmedim bugün doktora gittim 4 gün önce melek olmuş.😔Hayırlısı boyĺeymis iğneni ilacımı kullanmama rağmen yine olmadi.
Çok üzüldüm canım başın sağolsun Allah sabırlar versin en kısa sürede inşallah tekrar hamile kalıp bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın dualarımdasın 🙏🏼

X