2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Geldim bu arada çoook yorgunum ama yazmasam içimde kalırdı, mesajlarınıza cevap veremedim gitmem lazım bunu yazmak için geldim o yüzden kusura bakmayın 🥰

No panik hanımlar 😅
Kendi doktoruma milyon tane fotoğraf attım hepsine de erkekle alakası yok kız dedi🥰
Bir doktor arkadaşıma daha attım, o da %100 kız dedi❤️
Ek olarak İkra Meyra da kız dedi🥰
O doktor 100 yaşında falandı ve iki dakika bakıp geçiştirdi bizi bide çok kabaydı erkek işte diyip savdı başından,ama o kadar korktum ki o moruğu elime geçtiği an öldüreceğim🤣
Ceyda cidden degisik bi insansin.. ilk baslarda cok samimi bulurdum seni ama suan hic ayni dusuncede degilim. Ayrica resimden kesin konusan doktoruda ilk kez goruyor duyuyorum.... cidden bizi cocuk yerine koymayi
Birak artik lutfen ya. Burda bi kac kere yazmissin bi kas luzumsuz kisiyle tartistim Allaha havale ediyorum fln dedin bisey yazmadim ama bizdekide sabir ya yeter! Once cocuk gibi resimdeki benim diyip bizi
Kandir sonrada ozelden size foto aticam diyip hala
Ayni kisinin resmini gonder alay et. Sonrada ilgi gormek icin boyle bisey yaz.

gercekten samimi bulmuyorum seni artik

No panik hanımlar 😅
Kendi doktoruma milyon tane fotoğraf attım hepsine de erkekle alakası yok kız dedi🥰
O doktor 100 yaşında falandı ve iki dakika bakıp geçiştirdi bizi bide çok kabaydı erkek işte diyip savdı başından,ama o kadar korktum ki o moruğu elime geçtiği an öldüreceğim🤣
Gozun aydın😍😍

Kızlar inşallah hepiniz sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız.Ben ayrılıyorum beni de silerseniz sevinirim.Bekim oğlum melek oldu bugün öğrendim Allah sizlerinkilere uzun ömür versin inşallah.
Noldu cnm 😔😔 Rabbim sabir versin acini derinden hissettim

Kızlar inşallah hepiniz sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız.Ben ayrılıyorum beni de silerseniz sevinirim.Bekim oğlum melek oldu bugün öğrendim Allah sizlerinkilere uzun ömür versin inşallah.
Allah yardımcın olsun acın tarifsizdir bir şey diyemiyorum canım :KK43:

Yaaa çok üzüldüm 😭 allahım tez vakitte hayirlisini sağlıklısını nasip etsin inşallah.

Allah sabır versin çok üzüldüm ...

Ayy çok geçmiş olsun... başınız sağolsun.. nasıl oldu diye sormak isterdim ama acını deşmekte istemem 😔😔

Rabbim sabır versin. çok üzüldüm cidden. nasıl oldu nasıl öğrendin. İnşallah sağlıklı bir bebeğin olur kısa zamanda.

Kızlar inşallah hepiniz sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız.Ben ayrılıyorum beni de silerseniz sevinirim.Bekim oğlum melek oldu bugün öğrendim Allah sizlerinkilere uzun ömür versin inşallahs
Silerim canim da neden böyle oldu ki 🥺 rabbim insallah sabir versin sana cennette şefaatçin olsun🙌

Allah yar ve yardımcınız olsun

Teşekkür ederim. Siz neden hapşuramıyosunuz. Bir de akrabanız da hamile miydi
Hapsurunca kramp giriyor karnima canim kivraniyorum.akraba hamile degildi ama onun su kacmisdi oluyordu nefesi kesildi tepe asigi falan yaparken oksurmeye basladi atti suyu cok sukur bu isler sakaya grlmiyor insan bir kasik sudan boguluyor iyimisiniz suan

No panik hanımlar 😅
😄😄😄😄 nerden buldun o doktoru öyle emekli olması şart ozaman😄😄

Başın sağolsun cnm 😔😔😔 özel değilse ne sorun oldu birden bire 😔

4 gündür hareket hissetmedim bugün doktora gittim 4 gün önce melek olmuş.😔Hayırlısı boyĺeymis iğneni ilacımı kullanmama rağmen yine olmadi.

sadece hareket sebebiyle mi gittiniz doktora? Başka belirti var mıydı, karın ağrısı falan?
Çok sordum kusura bakmayın. Siz iyi misiniz şimdi? Eminim çok zor olmuştur bu kadar zaman sonra. Allah size ve eşinize sabırlar versin. Çok geçmiş olsun.

X