2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar burda yoga yapan vardı değil mi daha önce konuşmuştuk.
Ben haftada 2 gün bir hocayla özel ders yapıyorum evimin yakınlarında oturuyor zaten.
Çok yoruluyorum ders esnasında. Ve yoga yaptığım gün akşama kadar çarpıntım oluyor. Bugün mesela 11deydi dersim 12de çıktım. Hala yatar pozisyondayım çarpıntım azalmadı.
yaşayan var mı bunu?

Sleepy tavsiye ederim hem uygun hem doğal. Kizimda baslarda prima kullandım ama sonra sleepye geçtik. En baştan kullansaydım keske
O da erkek oluyormuş falan
Ne yapalım kuzum çok sağol
Ama olduğum yerde tepiniyorum şu an insanlar garip garip bakıyor neyse
Anam Ceyda ben şohhh cidden oğlun mu olacak kiz

Sleepy tavsiye ederim hem uygun hem doğal. Kizimda baslarda prima kullandım ama sonra sleepye geçtik. En baştan kullansaydım keske

Ben de sleepy alacağım.öncekilerde prima kullandım molfix kullandım ama paketi açınca buram buram kimyasal kokuyordu.son zamanlarda sleppy yaygınlaştı onu kullanmıştım.tek tereddütüm pişik falan olur mu diye inşallah olmaz,diğerleri kadar kimyasal değil çünki koruyuculuğu düşük olabilir o yüzden az alıp başlayacağım sorun olmazsa devam ederim

Gitmeden önce birşey sorcam erkek mi bu yani doktor yaşlıydı böyle içine düştü görüntünün,yani o yüzden bir ümit diye düşündüm bunu doktoruma da attım cevap bekliyorum

Bence kız yani böyle birşeye kim erkek diyebilir ki hıh

Alıntılara cevap verecek vaktim yok acele edin

İyi düşün canım ilaç başlanabilir düzenli kullanırsın ,yine bilgi alışverişi yaparız
Bugün endokrine gittim, tsh 7 çıktı, hasimato 2.evreymişim. 50 mg.eutroks verdi ( ismi dogru yazdım galiba), iki tane kadın dogumcuya göründüm ikisi de fiziksel gelişimin normal olduğunu bebegin etkilenmemis göründüğünü söyledi. İçim çok rahatladı, doğum sonrası etkilenmiş olsa bile ilaç tedavisi ile düzelebileceğini söyledi bir tanesi. Çok teşekkür ederim sizlere.

sleepy yerli değil mi? Benim eşimde yerli takıntısı var da deterjan meterjan o cağnım arielleri eve sokmuyor. Primaya alternatif bulmam lazım yani

Yoga yapmıyorum ama bu haftalarda çarpıntı normal kuzum bebek büyüdukce çarpıntı artıyor

Evet her bebek her beze uygun olmuyor. Kizimda mecbur kaldığımda farklı marka da kullanmıştım sleepy bulamayinca ama pişik yapmadi. Bakalım bu bebeğimin de poposu hassas olmaz da rahatlıkla sleepy aliriz insallah.
Sen bunu ikraya at Ceyda hiç göremedim ben
sleepy yerli değil mi? Benim eşimde yerli takıntısı var da deterjan meterjan o cağnım arielleri eve sokmuyor. Primaya alternatif bulmam lazım yani
Yerli sanırım ama alınca kucuk bi paket alin önce bebeğe pişik yapmazsa devam edersiniz. Çünkü her marka her bebeğe iyi gelmeyebilir.

doğmadan stok yapmıyoruz yani

Çarpıntı normalde oluyor gebelikte daha fazla kan pompalandınız için bir de tiroid sorunu olanlarda tetikliyor benim gibi. ilk hamileliğimde 120 ye çıkardı nabzım şimdi düşük ama geçen gün 90 ları gördüm. Takip ediyorum bi sıkıntı olmadı.

ben hiç ölçmedim nabzımı. Bir bakayım ben de ya. Tiroide 6 haftalıkken bakıldı sadece. Olsa çıkardı ama değil mi?

Hipotiriodim var unutmuşum tsh 4tü benim normal aralıkta diye önemsemedim 2.5 altı olması gerekli burada farkettim sonra. Bir baktım sıkıntı yaşayanlar var mı diye 20 çıkan birisinde bi sıkıntı olmamış içini ferah tut. Ayda bir takip ettirmen gerekli bundan sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…