2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ekstra portbebe almayı düşünenler var mı. Ben düşünüyordum çünkü bel desteği kullansakta içine çok gömülüyordu kızım diye ama şuan emin değilim. Başının yüksekte durması daha iyi olur sanırım kusar aspire eder felan diye aklıma geliyor

Cok istedigin icin oluyor bunlar kuzum aglamak yok bal mutlu ol 3 yapmak icin bahanen oldu iste iki erkek annesi olmkda yurek ister siz basaracaksiniz bunu elayagiz ile
O da erkek oluyormuş falan
Ne yapalım kuzum çok sağol
Ama olduğum yerde tepiniyorum şu an insanlar garip garip bakıyor neyse

valla çok doğru ben de küstürdüm mü acaba daha öğrenemedim ama kız sana sana erkekse kesin küsmüştür
Benimki zaten kesin küstü de seninki kusmemistir insallah kuzum
Merhabalar hosgeldin aramiza hemen ekleyeyim seni listeye sağlıkla gelsin prensler
Bende almamak icin kendimi zor tutuyorum benimde ikinci çocuk ama abisi de kucuk olduğu için mecburen bebek arabasi vs yeniden alacagim bizimki hala biniyor arabasina çünkü
Yaa deme simdi ne desem seni teselli edemem kuzum kendimden biliyorum her kontrolde bir umut belki kizdir diye bekleyeceksin ama nasip artik 3. Lerde ayni topikte bulusalim kizi bulana kadar durmak yok yola devam

valla çok doğru ben de küstürdüm mü acaba daha öğrenemedim ama kız sana sana erkekse kesin küsmüştür
Benimki zaten kesin küstü de seninki kusmemistir insallah kuzum
Merhabalar hosgeldin aramiza hemen ekleyeyim seni listeye sağlıkla gelsin prensler
Bende almamak icin kendimi zor tutuyorum benimde ikinci çocuk ama abisi de kucuk olduğu için mecburen bebek arabasi vs yeniden alacagim bizimki hala biniyor arabasina çünkü
Yaa deme simdi ne desem seni teselli edemem kuzum kendimden biliyorum her kontrolde bir umut belki kizdir diye bekleyeceksin ama nasip artik 3. Lerde ayni topikte bulusalim kizi bulana kadar yola devam

Aa en şaşırdığım haber oldu grupta hayırlı olsun ne diyelim sizi de üçüncüyü denemeye bekleriz iki erkek anneleri
Atın beni denizlere
Evet bende çok şaşırdım olay çıkardım hatta dışarı atacakları neyse oğlum mutlu en azından
Kız olana kadar devam

Atın beni denizlere
Evet bende çok şaşırdım olay çıkardım hatta dışarı atacakları neyse oğlum mutlu en azından
Kız olana kadar devam
Haftaya kız olduğunu öğrenirsem hepinize umut olacağım
Ama iki erkek annesi olmak da çok güzel arada bir kudurup evde karate güreş sahneleri dışında

Teşekkür ederim. Siz neden hapşuramıyosunuz. Bir de akrabanız da hamile miydi

Haftaya kız olduğunu öğrenirsem hepinize umut olacağım
Ama iki erkek annesi olmak da çok güzel arada bir kudurup evde karate güreş sahneleri dışında
İnşallah ama artik benim umudum yok ikide olmadiysa uctede olmaz benimki ama seninki olur inşallah

ben de portbebe istiyorum ya ilk zamanlar yürüyüşe çıktığımda rahat ederim diye.

haaa ben bebek arabasının port bebesi diye düşündüm nedense.
Ondan almam heralde o bana kullanışlı gözükmüyor
Aynen Ama bebek arabası için çok kullanışlı ilk zamanlar. Uyuması için özellikle biz büyüdüğünde bile düz ayarlıyorduk rahat rahat yatıyordu içinde. Gezen aileler için ideal özellikle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…