2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298

Bende doktor öneriyorsa yapılmalı düşüncesindeydim ama birkaç kişiden bu şekilde duyunca daha çok kişinin fikrine ulaşırım diye bir de buraya sormak istedim. Haklısınız teşekkür ederim

Ben burada çoğunluk yaptır derse yaptırıcam ya da yaptırma derse yaptırmayacağım düşüncesi ile yazmamıştım sadece etrafımda bir iki kişiden bu şekilde duyunca burada daha çok insandan yorum görürüm diye fikirlerinizi öğrenmek istediğimden buraya da yazdım. Yoksa ki doktor öneriyorsa yapılmalı bence de bende o düşüncedeyim teşekkürler

Benim hamilelikten önce insülin direncime bakıldı yoktu. Kendim hep zayıfım şimdi de aşırı bir kilo artışım yok. Doktorum kilo alımın çok olmazsa şeker yüklemesi yapmam sana demişti

Hmmm anladım canım teşekkür ederim. Doktor önerisine göre hareket etmek en doğrusu.

Bu seferde Allah yardımcınız olsun öyleyse benimde oğlum 1 hafta önden gidiyor. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Yok bende tutmuyo

13 lu haftalarda olabilir belki ama 16. Haftadan itibaren yanılma olmuyo dr lar kordon ve pipiyi ayırabilicek konumda oluyorlar
Ben dün gittim 14 hafta doktor kesin konusmadi daha erken dedi ama erkeğe benzetiyorum dedi gebelik takip kağıdına da cinsiyet soru işaret yapmış bakalım hayırlısı

Bende yaptım, online katıldım. Hareketler bana çok zorlayıcı gelmişti. Akşam benimde biraz çarpıntım oldu. Bide hamladım gibi oldu. Normalde bebeğe bişey olur diye çok dikkat eden biriyim hareketlerime, ama yogadan sonra açıldım, o hareketlerden sonra “ben çok sakınıyomuşum ya ” dedim. eğer hala devam edeceksen kendine iyi gelmeyen, seni zorlayan hareketleri yapma bence

Son düzenleme:

ben en başından beri yapıyorum aslında bırakmayı da düşünmüyorum. Romatizmam var şu an ilaç niyetine yapıyorum ilaç içemediğim için
Evet çok da sakınacak bir şey yok aslında. benim hocam da hamile karnı burnunda neler neler yapıyor. Ben yoruldum diyince gülüyor. Senle zaten çok hafif yapıyoruz diyor. Çarpıntımdan bahsettim normal dedi ama güvenemedim de kendi yapıyor diye beni de kendi gibi bellemesin de.

Bende kızımda ilk prima pure andsorft kullandım aama maalesef bize iyi gelmedi .
sleepye geçtim .
hala sleepye devam .
bu bebekte de Yenidoğanlar başlarız baştan :)

Ne demek canım.ben çok araştırdım yıllardır bu hastalığa sahip olduğum ve üzerine hamilelik geçirdiğim için.benim ilk doğumumdan sonra çıkmıştı benim de hasimato.o günden bu yana ilaç kullanıyorum üzerine çok şükür ikinci çocuğum da sağlıkla doğdu çok şükür.hem bazılarının geçici olabiliyormuş dozu oturtana kadar 21günde bir yaptırabilirsin tahlil.ben de aynı ilacı kullanıyorum.bir de doğum sonrası sürecine dikkat et özellikle o zamanlarda atak yapabiliyor benim öyle çıkmıştı.çok stresli günlerdi patlak verdi bir şekilde
doğmadan stok yapmıyoruz yani
Zaten ilk yenidoğan alıyoruz çok kısa bir süre sonra 1numaraya geçiliyor fazla almamak lazım o yönden de sanırım 1di demi yenidoğandan sonra ben bazı şeyleri unutmuş hissediyorum kendimi ya

Gerçekten ben de şok oldum MahidevranSultan
13.hafta cinsiyet gayet net oluyor aslında eğer cihaz iyiyse. Sana kız demişlerdi nasıl erkeğe döndü çok şaşırdım. Kız dedikleri zaman yüzde vermişler miydi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…