2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hapşururken kasıklarınıza falan ağrı mı giriyor. Bende çok korkardım hapşurmaktan, o ağrılar çok beterdi

Aldığım tulumlari renkli alıyorum kızda olsa giyer ama pek umudum kalmadı nub yorumu yapan kişilerde erkek dediler cevremdede herkes erkek olacak bence dediler rüyama da erkek bebek giriyor hep baskalarinin kız bebeği var seviyorum kucağıma alıp nasip seninki kız olacak gibi içime doğuyor

Kızlar bakın bakalım cinsiyeti belli olanlar sizde tutuyor mu,sağ elinize bakacaksınız

Eklentiler

• B232C7A2-4B02-4DFB-9FEE-C13FCA791816.png
    385,7 KB · Görüntüleme: 71
Allah sağlıklı hayırlı çocuklar nasip etsin inşallah hepimize

İlk kızımda prima kullanmıştım sonra molfikse geçtik şimdi yine molfiks aldık
Beşiği var bebek arabasını trawel sistem aldık hepsi çalınmıştı
Baya eşya var kızımdan çok şükür
Bende hastane çıkışı alıcam
Bizimde bebek bakım ürünleri banyo filesi falan onlar lazım
Aslında e bebeğe girip saatlerce gezmek istiyorum alışveriş yapmak ama bu gidişle internet üzerinden alıcaz heralde
Ben şok
Hayırlısı olsun canım
Molfix aldık canım
Prima ve molfix kullanmıştım daha önce başka marka denemedim bir sorun olmazsa molfixle devam ederiz

Kızlar ben bu gebelikte ki tansiyon olayından çok korkuyorum aranızda önlem amaçlı kan sulandırıcı içen var mı ara sıra baş ağrılarım olduğunda acaba tansiyon mu diyorum panikliyorum
Tansiyon için kan sulandırıcıyı dr mu verdi? Bende coraspirin içiyorum ama kanda pıhtılaşma sorunu olduğundan dolayı. İğnede kullanıorm kan sulandırıcı. Ona rağmen hala başım ağrır...

Iki erkekde iyi oluyor arkadaş oluyorlar birbirlerine

Ben gidiyorum aslında arasıra işimizi halledip çıkıyoruz hemen ama erken diye almamıştım. Çocuklarda 4 ten önce girebiliyor. Yarın gideceğiz bakalım. Çok almayız toplu alişverişe kalir ya da dediğin gibi internetten alırız Daha uygun oluyor bazen kampanyalarla.

Tansiyon için kan sulandırıcıyı dr mu verdi? Bende coraspirin içiyorum ama kanda pıhtılaşma sorunu olduğundan dolayı. İğnede kullanıorm kan sulandırıcı. Ona rağmen hala başım ağrır...
Hayır ben kullanmıyorum ama gebelikte tansiyon için önlem amaçlı kullandığını duymuştum ondan sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…