2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ekstra portbebe almayı düşünenler var mı. Ben düşünüyordum çünkü bel desteği kullansakta içine çok gömülüyordu kızım diye ama şuan emin değilim. Başının yüksekte durması daha iyi olur sanırım kusar aspire eder felan diye aklıma geliyor 🤔

Cok istedigin icin oluyor bunlar kuzum aglamak yok bal mutlu ol 3 yapmak icin bahanen oldu :KK48: iste iki erkek annesi olmkda yurek ister siz basaracaksiniz bunu elayagiz ile
O da erkek oluyormuş falan🤣
Ne yapalım kuzum çok sağol 🥰❤️
Ama olduğum yerde tepiniyorum şu an insanlar garip garip bakıyor neyse 🤣

😀😀valla çok doğru ben de küstürdüm mü acaba daha öğrenemedim ama kız sana sana erkekse kesin küsmüştür😂
Benimki zaten kesin küstü de seninki kusmemistir insallah kuzum😂😂
Selamlar
Bir arkadaşım tavsiye etti burayı bende hemen soluğu burada aldım benide listeye ekleyebilirmisiniz
Son adet tarihi: 6 Eylül
İlk çocuk daha doğrusu çocuklarım ikiz olacak inşallah tek yumurta ikizleri:)çok bekledim ve sonunda Rabbim iki tane nasip etti:)
Tahmini doğum tarihi:18 Haziran
Cinsiyet de iki erkek olacak 😊
Merhabalar hosgeldin aramiza🥰 hemen ekleyeyim seni listeye sağlıkla gelsin prensler😍
ben de korkuyorum bir şey almaya açıkçası. Detaylıyı bekliyorum. 20. Haftada detaylıya girip öyle alışverişe başlarım diyorum.
Bebek arabası ben de kestirdim gözüme. Bez ne marka aldınız?
2. Çocuksa biraz daha rahattır yatağı puseti nevresimi vardır en azından ☺️
Bende almamak icin kendimi zor tutuyorum 😂 benimde ikinci çocuk ama abisi de kucuk olduğu için mecburen bebek arabasi vs yeniden alacagim bizimki hala biniyor arabasina çünkü 🙈
Selam😕
Bugün uçağa binmeden önce doktora gittim çünkü 1 aydır görmüyordum ve orada doktor bulana kadar risk almak istemedim ve doktorun bana dediği şeyi söylüyorum ama büyük haberi vermeden önce
E Elayagiz tahmini doğum tarihini 4 Haziran olarak değiştirebilir misin kuzum🥰
Ve büyük haber.. gitmediğim zaman diliminde bebeğimin pipisi çıkmış..
En son 13.haftada gitmiştim ve doktor 13.haftada kız demenin saçma olduğunu söyledi..
Yani resmen yüzüme yüzüme erkek dedi bildiğiniz erkek dedi yani ahahha😂
Bu hiç komik değil ama..yani bence çok saçma 🤣
Bence şaka yaptı yani ciddi değil değil mi😅 artık gidebilirim sanırım, hoşçakal Türkiye bana son şakanı yaptığın için teşekkürler👍
Yaa deme 🙈 simdi ne desem seni teselli edemem kuzum kendimden biliyorum 😂 her kontrolde bir umut belki kizdir diye bekleyeceksin😂 ama nasip artik 3. Lerde ayni topikte bulusalim kizi bulana kadar durmak yok yola devam😂😂

😀😀valla çok doğru ben de küstürdüm mü acaba daha öğrenemedim ama kız sana sana erkekse kesin küsmüştür😂
Benimki zaten kesin küstü de seninki kusmemistir insallah kuzum😂😂
Selamlar
Bir arkadaşım tavsiye etti burayı bende hemen soluğu burada aldım benide listeye ekleyebilirmisiniz
Son adet tarihi: 6 Eylül
İlk çocuk daha doğrusu çocuklarım ikiz olacak inşallah tek yumurta ikizleri:)çok bekledim ve sonunda Rabbim iki tane nasip etti:)
Tahmini doğum tarihi:18 Haziran
Cinsiyet de iki erkek olacak 😊
Merhabalar hosgeldin aramiza🥰 hemen ekleyeyim seni listeye sağlıkla gelsin prensler😍
ben de korkuyorum bir şey almaya açıkçası. Detaylıyı bekliyorum. 20. Haftada detaylıya girip öyle alışverişe başlarım diyorum.
Bebek arabası ben de kestirdim gözüme. Bez ne marka aldınız?
2. Çocuksa biraz daha rahattır yatağı puseti nevresimi vardır en azından ☺️
Bende almamak icin kendimi zor tutuyorum 😂 benimde ikinci çocuk ama abisi de kucuk olduğu için mecburen bebek arabasi vs yeniden alacagim bizimki hala biniyor arabasina çünkü 🙈
Selam😕
Bugün uçağa binmeden önce doktora gittim çünkü 1 aydır görmüyordum ve orada doktor bulana kadar risk almak istemedim ve doktorun bana dediği şeyi söylüyorum ama büyük haberi vermeden önce
E Elayagiz tahmini doğum tarihini 4 Haziran olarak değiştirebilir misin kuzum🥰
Ve büyük haber.. gitmediğim zaman diliminde bebeğimin pipisi çıkmış..
En son 13.haftada gitmiştim ve doktor 13.haftada kız demenin saçma olduğunu söyledi..
Yani resmen yüzüme yüzüme erkek dedi bildiğiniz erkek dedi yani ahahha😂
Bu hiç komik değil ama..yani bence çok saçma 🤣
Bence şaka yaptı yani ciddi değil değil mi😅 artık gidebilirim sanırım, hoşçakal Türkiye bana son şakanı yaptığın için teşekkürler👍
Yaa deme 🙈 simdi ne desem seni teselli edemem kuzum kendimden biliyorum 😂 her kontrolde bir umut belki kizdir diye bekleyeceksin😂 ama nasip artik 3. Lerde ayni topikte bulusalim kizi bulana kadar yola devam😂😂

Aa en şaşırdığım haber oldu grupta 😀hayırlı olsun ne diyelim sizi de üçüncüyü denemeye bekleriz iki erkek anneleri😅
Atın beni denizlere 🤣
Evet bende çok şaşırdım😅 olay çıkardım hatta dışarı atacakları neyse oğlum mutlu en azından 🥰
Kız olana kadar devam🤦🏼‍♀️

Atın beni denizlere 🤣
Evet bende çok şaşırdım😅 olay çıkardım hatta dışarı atacakları neyse oğlum mutlu en azından 🥰
Kız olana kadar devam🤦🏼‍♀️
Haftaya kız olduğunu öğrenirsem hepinize umut olacağım😂
Ama iki erkek annesi olmak da çok güzel 🥰arada bir kudurup evde karate güreş sahneleri dışında😀

Gecmis olsun canim Allah korumus ki oksurebilmissiniz yoksa nefes alamazdiniz bir akramin basina gelmisdi de, bebege birsey olacagini sanmiyorum ama senin canin cok yanar ben hapsiramiyorum bile acidan iki buklum kaliyorum ins cabuk gecer de bebekde sende rahatlarsin
Teşekkür ederim. Siz neden hapşuramıyosunuz. Bir de akrabanız da hamile miydi

Haftaya kız olduğunu öğrenirsem hepinize umut olacağım😂
Ama iki erkek annesi olmak da çok güzel 🥰arada bir kudurup evde karate güreş sahneleri dışında😀
İnşallah 😂😂 ama artik benim umudum yok ikide olmadiysa uctede olmaz benimki ama seninki olur inşallah😂😂

Ekstra portbebe almayı düşünenler var mı. Ben düşünüyordum çünkü bel desteği kullansakta içine çok gömülüyordu kızım diye ama şuan emin değilim. Başının yüksekte durması daha iyi olur sanırım kusar aspire eder felan diye aklıma geliyor 🤔

ben de portbebe istiyorum ya ilk zamanlar yürüyüşe çıktığımda rahat ederim diye.

haaa ben bebek arabasının port bebesi diye düşündüm nedense. 😂
Ondan almam heralde o bana kullanışlı gözükmüyor
Aynen 😁 Ama bebek arabası için çok kullanışlı ilk zamanlar. Uyuması için özellikle biz büyüdüğünde bile düz ayarlıyorduk rahat rahat yatıyordu içinde. Gezen aileler için ideal özellikle.

X