2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İyi akşamlar , benım dun sanki gobegımın ortasında hareket var gıbı ama emın olamıyrm , bugun daha belirgin hıssedıyrm acaba orda hıssetmem normal mi Seraa0606 Seraa0606 sende demiştin bugun . acaba boyle olan var mı baska , yada yanlış alarm mı 😁

İyi akşamlar , benım dun sanki gobegımın ortasında hareket var gıbı ama emın olamıyrm , bugun daha belirgin hıssedıyrm acaba orda hıssetmem normal mi Seraa0606 Seraa0606 sende demiştin bugun . acaba boyle olan var mı baska , yada yanlış alarm mı 😁
Ben 2 gündür bebeğin yerinden emin olabiliyorum. Önceden bulamıyordum o bölgen normal dokudan daha sert gibi oluyor. Bide hareket ediyor benimki ordan anlıyorum.

İlk bebekse 6 ayda belirgin oluyo ,benım oyle oldu ama tabı karın yapısı çok önemli herkeste aynı olmaz , benım bu ıkıncı 7 aylık gıbı maşallh gobegım 😂
Ay benimde ac karninada inmiyor tok olunca kocaman duruyor bak foto atayim.sizlere

Eklentiler

• IMG_20201229_224610_281.jpg
    IMG_20201229_224610_281.jpg
    123 KB · Görüntüleme: 73
Yok kız zekisin hem hamilelik hem çocuk üstüne ev daha ne olacak 😅 Kaynak kitap artı çıkmış soruların üzerinden gitme tekniği iyi oluyor 12 ders alıyodum bide yaz okulu ile 16 ders 😂
Yaa sorma balım sonuçlar hiç öyle demiyo ama 😅 teşekkür ederim iltifat ve öneriler için inşallah bu dönem bitsin ikinci dönem dediklerini uygulayacagim❤
Ceyda neden banlandi😳
Banlanmış mi aslında banlancak bişey de yazmamis mesajlarına baktım ama neden böyle oldu ki ben Etiketlerken aktif ti aslında sonra çünkü o zaman gri olmamıştı etiket
Kizlar bu arada cin takvimi erkek cikti cinsiyet rus takvimi kiz ,idrar rengi kiz dedi makas bicak testi erkek dedi. Birde yas hesaplamasi ile cift tek aylari hesaplamisdik burda kiz cikmisdi,,,,,(cinsiyet erkek ) yani hatali olan hesaplamalari cinsiyet ogrenmemis arkadaslara duyrulur
Oh o yaş ay mantığı çok bozmustu beni sevindim ama inşallah makas bicak dogrudur😅😅 Çinde doğru olsun 😅
Yaa bana 3.erkek yolu görünüyor o zaman😂var mı bu tezi çürüten aramızda
Hangi Tez Hirasarem Hirasarem hepsini cürütmüs kız zaten 😅
Bugün cinsiyetini öğrendim bende 2021 Haziran erkek annesiyim inşallah ♥️
Sağlıkla gelsin minik prens😍

aynen randevu yok pandemi yüzünden mi ? Ben de Dr söyleyim tanıyorum demişti yoksa giderim şehir dışına iyi bi yer bulmak istiyorum zaten ücretsizi bitirip idari izine ayrılıcam baya bi işler var o aralar bi de bunun stresi.
Hakkimizda hayirlisi artik canim pandeminin vurmadigi kimse kalmadi madi manevi yoruldu ulke

Yaa sorma balım sonuçlar hiç öyle demiyo ama 😅 teşekkür ederim iltifat ve öneriler için inşallah bu dönem bitsin ikinci dönem dediklerini uygulayacagim❤

Banlanmış mi aslında banlancak bişey de yazmamis mesajlarına baktım ama neden böyle oldu ki ben Etiketlerken aktif ti aslında sonra çünkü o zaman gri olmamıştı etiket

Oh o yaş ay mantığı çok bozmustu beni sevindim ama inşallah makas bicak dogrudur😅😅 Çinde doğru olsun 😅

Aynen bal cin dogru makas bicak dogru cikti bende asermeyide curuttum hadi senin icin kiz geliyor desin dr artik birsey itiraf edecegim burada kimsede degilde bir ceyda da erkek hissettim sanirim yanildim o yuzden kimseye hissimi soylemeyecegim

Randevu alamiyorum canim benim. Bu hafta tekrar deneyecegim ,uni hastanesinden almam icin orada dogum dr kayit acmasi gerekiyor galiba degilmi sehir hastanesinde oyle yaptim da oradada randevu yok malesef
Üniversiteye mi randevu alamiyorsun? Ben devlete bulamadım ama unide direk randevu verdiler 1kez kontrole gidince diğer randevuyu kendisi verdi ayrıntılı usg için.

Evet canım bende baktım banlanacak bir durum göremedim ama anlamadım da. Kendisi gitmek istememiştir umarım yine

Aynen bal cin dogru makas bicak dogru cikti bende asermeyide curuttum hadi senin icin kiz geliyor desin dr artik birsey itiraf edecegim burada kimsede degilde bir ceyda da erkek hissettim sanirim yanildim o yuzden kimseye hissimi soylemeyecegim
Yaa ağzın bal.yesin sarilcam sana 😍❤ yarın saat 13.00 da buraya defne geliyor yazabiliyeyim çok amin 😅
Evet canım bende baktım banlanacak bir durum göremedim ama anlamadım da. Kendisi gitmek istememiştir umarım yine
Allah allah kendi gideceği büyük bi olayda yoktu aslında ama umarım geri gelir

Benim de ikinci hamileligim ben de bazen aşağıda ama bazen göbek hizamda sol tarafta hissediyorum acaba o kadar cikar mi ben de çözemedim aşağıdaki hareket zaten anlaşılıyor da yukardaki de bebek mi acaba 😂

Anladim canim muaheneye gitmem gerek demek orayada ocak sonu birde oyle yapayim ozaman devlette randevubyok evet canim
Üniversiteye mi randevu alamiyorsun? Ben devlete bulamadım ama unide direk randevu verdiler 1kez kontrole gidince diğer randevuyu kendisi verdi ayrıntılı usg için.

Yaa ağzın bal.yesin sarilcam sana 😍❤ yarın saat 13.00 da buraya defne geliyor yazabiliyeyim çok amin 😅

Gel sarilalim :KK19: canim benim insAllah rabbim en hayirlisini versin gonlunede razi eylesin defnen gelsin ins canim benim

Anladim canim muaheneye gitmem gerek demek orayada ocak sonu birde oyle yapayim ozaman devlette randevubyok evet canim
Evet 1kez muayene olman lazım. Bana da 5subata gün verdiler bakalım.
Ozelde fiyatlar uçuk olduğu için üniyi tercih ettim.
Sorunsuz gecer inşallah

Ya ela su grubun en büyük soru isaret senin bebenin cinsiyeti inanki😁😁 hepimizn ortak derdi oldu artık:KK70: her gün öğrendin mi diye giriyorum 🤣🤣
Benim de ikinci hamileligim ben de bazen aşağıda ama bazen göbek hizamda sol tarafta hissediyorum acaba o kadar cikar mi ben de çözemedim aşağıdaki hareket zaten anlaşılıyor da yukardaki de bebek mi acaba 😂
Ben hiç göbeğimde hissetmedim hala kasiklarda oynuyor. Sanırım 5.aydan sonra yukarı çıkar artık büyüdükçe

X