2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Anladim balim bende normal kontroller icin sandim ama normal 415 muayene cokmus ya desene orasi baya pahali detayli 400 tl cok iyi bulmussun bende okadar verecegim sanirim devletten randevu dusuremiyorum medicalpar gidiyorum suan oraya basladim ama detayli oradada cok pahalidir subatti benim 22 haftalikken ozaman arastiririm artik
Evet canım çok pahalı maalesef burası,
İnşaallah seninde bulacağın doktor hem çok iyi hem de uygun olur

Bende memoriali aradım 600tl
Acıbadem 1750 tl
Detaylı ultrason.
Koruda doğum paketi 7.500tl muayene ücreti neden o kadar yüksek anlamadım. Pek tavsiye eden yok koru hastanesini orayı eledim.
Evet cidden çok pahalı,
Ben korudan aldım doğum paketini aslında diğer tahlil nst muayenesi derken bu fiyata çıkıyordu biz de alalım bari dedik
Bahar hanım çok iyi ben çok memnunum eğer bu doktor secmediyseniz kesinlikle tavsiye ediyorum. Gittiğiniz bir doktor var mı?
Kaçıncı haftadasiniz 😊

Ben zaten hiç bakmadım Çin Rus takvimi falan saçma geldi ama bu hcgyi ilk duydum bir an umutlandım 50altı olup kız olan var mı diye merak ettim🙂
Ama seninkini bende merak ediyorum🥰
Canım ikili taramada ki FB-hcg değeri mi ne onu diyorsun dimi benim 45 çıktı doktorun tahmini kız ama emin değilim dedim 1 ay sonra netleştirecek..

Çok zor 🥺 benim sürekli dilimde herkesle sağlıklı olsun ne önemi var diyo 😑e tabi ki öyle yaşadığım şoku anlayamıyorlar 😖

neyseki artık alışmaya başladım .
elime tutuşturulan pipi ikna olmamı sağladı 😖
Canim senin bebeyi çok erken tahmin ettiler yanılma payları da çok yuksekti aslında. Sen yüzde 100olarak bakmışsın .
Allah bize bir de erkek evlat verdiyse vardır bir bildiği. Hangi cinsiyet bize hayır getirecek Allah bilir. Biz sadece kendi içimizden geceni istedigimizi söylüyoruz hatta zorluyoruz ama ileride ne olacak nelerle karşılaşacağız Allah bizden iyi bilir.
Benim de aklimdan gecen kizdi ama bunun erkek olduğunu öğrenince hem şaşırdım hem sevindim tuhaf duygulara kapildim:) ama kabullendim hemen. Allah bize vermiş bana ne söylemek düşer dedim.
Yeterki sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar önemli olan bu.
Bunları tabiki sende biliyorsun ama kendi dusuncelerimi de söylemek istedim🥰 oglun hayirla gelsin insallah😇

Canim senin bebeyi çok erken tahmin ettiler yanılma payları da çok yuksekti aslında. Sen yüzde 100olarak bakmışsın .
Allah bize bir de erkek evlat verdiyse vardır bir bildiği. Hangi cinsiyet bize hayır getirecek Allah bilir. Biz sadece kendi içimizden geceni istedigimizi söylüyoruz hatta zorluyoruz ama ileride ne olacak nelerle karşılaşacağız Allah bizden iyi bilir.
Benim de aklimdan gecen kizdi ama bunun erkek olduğunu öğrenince hem şaşırdım hem sevindim tuhaf duygulara kapildim:) ama kabullendim hemen. Allah bize vermiş bana ne söylemek düşer dedim.
Yeterki sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar önemli olan bu.
Bunları tabiki sende biliyorsun ama kendi dusuncelerimi de söylemek istedim🥰 oglun hayirla gelsin insallah😇
Teşekkür ederim 😍
Hayırlı Olsun oğlun .
Hepssiii sağlıkla gelsin inşallah ❤😍

Kızlar selam
bu pazartesi doktora gideceğim, gözle görülür kötü giden bir şey yok çok şükür ama hareketlerini henüz hissetmediğim için hep korku oluyor içimde, bebek orda mıdır iyi midir vs. Gibi. Sizde de benzer düşüncele oluyor mu, nasıl yönetiyorsunuz evhamları... daha hareketleri hissetmeme sanırım 1 ay var , cok heyecanlı🥳

Benim 2. Gebelik olduğu halde ben hala hissedemedim. Ama bir terslik olduğunu sanmıyorum cünki bildiğim kadarıyla bu durum iç karinla alakalıymis iç karnı dar küçük olan daha çabuk hissederms galiba oglumda 20 li haftalarda hissettim
Benim de ilk gebelik degil canim yasayan bir kizim var bu 3 olacak ic karnim dar cunku hemen cikiyor gobek genis olsaydi cabuk belli olmazdi disardan, sadece ara bulanti ve gobek sisiyor ondan dolayi korkmamaya calisiyorum bi hissetsek iyi olduklarini anlasak yetecek aslinda

Yaa ağzın bal.yesin sarilcam sana 😍❤ yarın saat 13.00 da buraya defne geliyor yazabiliyeyim çok amin 😅

Allah allah kendi gideceği büyük bi olayda yoktu aslında ama umarım geri gelir
@elayaay bende heyecanlandim sonucu hemen yaz rabbim bi defne sana bir defnede bana versin 🤲🤲🤲

Kızlar selam
bu pazartesi doktora gideceğim, gözle görülür kötü giden bir şey yok çok şükür ama hareketlerini henüz hissetmediğim için hep korku oluyor içimde, bebek orda mıdır iyi midir vs. Gibi. Sizde de benzer düşüncele oluyor mu, nasıl yönetiyorsunuz evhamları... daha hareketleri hissetmeme sanırım 1 ay var , cok heyecanlı🥳
Bendede var o canım benim ufaklık tembel biraz sanırım çok hareket etmiyor ettiğinde hissediyorum artık geçen sabah lavaboya eğildim resmen sıkıştım diye kolunu bacağını kimildatti ama az hareket ediyor böyle olunca tedirgin oluyorum ilk hamileliğimde kordon dolanması vardı doktor hareketlerini kontrol et demişti ondan korku kaldı bende 😔😔😔

Arkadaşlar elimde fazla bez kaldı. Mecburen saticam. Etrafımda yenidogan da yok ki vereyim.. Sleepy 2 no.
42serli. 7 paket. Hatta ekstra da bir paket var actim ama kullanamıyorum. Onu da verebilirim. Ilgilenen olur insallah

Kizlar 17. haftada cinsiyetinde yanilma payi ne kadar ? Doktorum %100 erkek dedi ama internette yanlis olabildigini okudum. Kordon felan olabiliyomus. 🙄 degisik durum

Evet canım çok pahalı maalesef burası,
İnşaallah seninde bulacağın doktor hem çok iyi hem de uygun olur
Benim dr vardi kizimda o dr u buldum anadolu yakasinda ben avrupa yakasindayim ama yinede ona gidecegim gitmedigim dr hastane kalmadi hemen hemen ama bu dr tek geciyorum harika bir kadin 285 tl muayene ama deyer dogumada ona gidecem yolda dogurmaz isem :KK68: :eek:

Merhaba bende doktorumu degistirmek uzereyim de medicalparkta muwyene ve dogum ucreti ile ilgili bilginiz varmi acaba
Merhaba canim Dogum ucreti henuz sormadim tekrar gittigimde ogrenecegim ama int baktim tabi kesin degil 6 bin deniyor hastaneden net cevap alacagim goztepe medical park 285 tl benim dr diyer dr ile degisiyormus fiyat semt olarakda degisiyor fiyat canim sen nerde ikamet ediyorsun

Ben zaten hiç bakmadım Çin Rus takvimi falan saçma geldi ama bu hcgyi ilk duydum bir an umutlandım 50altı olup kız olan var mı diye merak ettim🙂
Ama seninkini bende merak ediyorum🥰
Yaa canım hakkımızda hayırlısını nasip etsin rabbim inşallah seninde gönlünden geçen olur 😍 isteyen herkese saglikli bir kız nasip etsin rabbim 👐 şimdi kontorle gidiyorum bakalım ne çıkacak dua eedin bana 🙈
Benim de ilk gebelik degil canim yasayan bir kizim var bu 3 olacak ic karnim dar cunku hemen cikiyor gobek genis olsaydi cabuk belli olmazdi disardan, sadece ara bulanti ve gobek sisiyor ondan dolayi korkmamaya calisiyorum bi hissetsek iyi olduklarini anlasak yetecek aslinda
Ay doğru kuzum ben karıştırdım 🙈 Aynen bende korkmaya basadım 16 oldu hala kimildamiyor ikincide 14 de hissedilir diyolardi şimdi kontrole gidiyorum bakalım nasıl minnak 😊
@elayaay bende heyecanlandim sonucu hemen yaz rabbim bi defne sana bir defnede bana versin 🤲🤲🤲
Yaaa canm benim Sağol ❤ bende çok heyecanlıyım ama defne değil aybars olcak sanki tabi hayaller defne bakalım 😊 inşallah rabbim sana da banada isteyen herkese saglikli defneleri nasip etsin 😍

Kizlar 17. haftada cinsiyetinde yanilma payi ne kadar ? Doktorum %100 erkek dedi ama internette yanlis olabildigini okudum. Kordon felan olabiliyomus. 🙄 degisik durum
Canim erkekte pek yanilma payı olmuyor. Eger cihaz çok eski değilse doktor net görmüştür artık ama sen yine de emin değilsen ayrintilida kesin görünür cinsiyeti

Bendede var o canım benim ufaklık tembel biraz sanırım çok hareket etmiyor ettiğinde hissediyorum artık geçen sabah lavaboya eğildim resmen sıkıştım diye kolunu bacağını kimildatti ama az hareket ediyor böyle olunca tedirgin oluyorum ilk hamileliğimde kordon dolanması vardı doktor hareketlerini kontrol et demişti ondan korku kaldı bende 😔😔😔
Ayy allah korusun ya ben de cok hareketliyim doktor dedi ki 24. Haftadan sonra iyice yavaslaman lazım kordon dolanması en çok hareketli annelerin basına geliyor dedi, nasıl olacak bilmiyorum sağlıkla gelsinler de inş . Yarın yeni bir yıl bebişlerimin doğacağı yıla giriyoruz 💙

X