2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben hiç göbeğimde hissetmedim hala kasiklarda oynuyor. Sanırım 5.aydan sonra yukarı çıkar artık büyüdükçe
Yani bence de ama bazen öyle bir his geliyor böyle pat ediyo gibi acaba diyorum ama mantıken de belli olmayacağı kasiklarda hissediyorum genelde ben de kayma tarzında daha fazla bir hareket yok henüz .

Yani bence de ama bazen öyle bir his geliyor böyle pat ediyo gibi acaba diyorum ama mantıken de belli olmayacağı kasiklarda hissediyorum genelde ben de kayma tarzında daha fazla bir hareket yok henüz .
Ya bu kayma isi nasıl oluyor ben bilmiyorum kizimda da hatırlamıyorum kaydığını. Tekme hissediyorum ben de başka hareket yok.

Ya bu kayma isi nasıl oluyor ben bilmiyorum kizimda da hatırlamıyorum kaydığını. Tekme hissediyorum ben de başka hareket yok.
Canım bi ağırlık sırt üstü uzandığında ordan oraya kayıyor hızlı hareket ediyor gibi öyle düşün şimdi hissetmedim öyle daha

Benim de ikinci hamileligim ben de bazen aşağıda ama bazen göbek hizamda sol tarafta hissediyorum acaba o kadar cikar mi ben de çözemedim aşağıdaki hareket zaten anlaşılıyor da yukardaki de bebek mi acaba 😂
Evet bende arada yukarda hıssedıyrm, benım sagda ama 😊

Kızlar öncelikle hepinize Teşekkür ederim bana cinsiyet takintim a katlandiginiz ve destek olup benimle heyecanlandiginiz için 😍
Gel sarilalim :KK19: canim benim insAllah rabbim en hayirlisini versin gonlunede razi eylesin defnen gelsin ins canim benim
Amin kuzum çok amin Sağol 😍
Ya ela su grubun en büyük soru isaret senin bebenin cinsiyeti inanki😁😁 hepimizn ortak derdi oldu artık:KK70: her gün öğrendin mi diye giriyorum 🤣🤣

Ben hiç göbeğimde hissetmedim hala kasiklarda oynuyor. Sanırım 5.aydan sonra yukarı çıkar artık büyüdükçe
Yaa sorma sen bide kocama yaptiklarimi gör 😅 yarın hepimiz kurtuluyoruz saat 13.00 de bu konuya nokta koyulcak😅
Sen bari hayallerine kavuş 😂
Çok amin 😅 erkek fikrine alışmak zor oluyormu kız isterken ona göre hazırlıkli olayım 😅
Hadi insallah büyük gün geldi cAtti 🌺🥰💓
Çok şükür önce sağlık tabiki ama inşallah kızdır 😅 dua edin bana nolur 😅

Yaa sorma balım sonuçlar hiç öyle demiyo ama 😅 teşekkür ederim iltifat ve öneriler için inşallah bu dönem bitsin ikinci dönem dediklerini uygulayacagim❤

Banlanmış mi aslında banlancak bişey de yazmamis mesajlarına baktım ama neden böyle oldu ki ben Etiketlerken aktif ti aslında sonra çünkü o zaman gri olmamıştı etiket

Oh o yaş ay mantığı çok bozmustu beni sevindim ama inşallah makas bicak dogrudur😅😅 Çinde doğru olsun 😅

Hangi Tez Hirasarem Hirasarem hepsini cürütmüs kız zaten 😅

Sağlıkla gelsin minik prens😍
Sağol 😍😍

Kızlar öncelikle hepinize Teşekkür ederim bana cinsiyet takintim a katlandiginiz ve destek olup benimle heyecanlandiginiz için 😍
Amin kuzum çok amin Sağol 😍

Yaa sorma sen bide kocama yaptiklarimi gör 😅 yarın hepimiz kurtuluyoruz saat 13.00 de bu konuya nokta koyulcak😅

Çok amin 😅 erkek fikrine alışmak zor oluyormu kız isterken ona göre hazırlıkli olayım 😅

Çok şükür önce sağlık tabiki ama inşallah kızdır 😅 dua edin bana nolur 😅
Çok zor 🥺 benim sürekli dilimde herkesle sağlıklı olsun ne önemi var diyo 😑e tabi ki öyle yaşadığım şoku anlayamıyorlar 😖

neyseki artık alışmaya başladım .
elime tutuşturulan pipi ikna olmamı sağladı 😖

Evet 1kez muayene olman lazım. Bana da 5subata gün verdiler bakalım.
Ozelde fiyatlar uçuk olduğu için üniyi tercih ettim.
Sorunsuz gecer inşallah
ins canim benimde engec 25 subata kadar almam lazim ozeller dedigin gibi cok para onunla bebegime birseyler alirim

Çok zor 🥺 benim sürekli dilimde herkesle sağlıklı olsun ne önemi var diyo 😑e tabi ki öyle yaşadığım şoku anlayamıyorlar 😖

neyseki artık alışmaya başladım .
elime tutuşturulan pipi ikna olmamı sağladı 😖
Ama bak çok şükür bi tane kızın var iki meyveyi de tatmış olacaksin biliyorum kız hevesindeyken erkege alışmak çok zor olur ama erkeğinde yeri bambaşka oluyor dusunsene sana aşık bir erkek daha evin içinde olacak 😊 ilerde kızını okulundan alan arkadaşından alan her aktiviteyi beraber yaptigi okul balosunda yada arkadaslarinin dugununde partneri olacak dans edecegi yakışıklı bir kardesi olacak erkek çocuklar anneye aşık oluyolar bizimki mesela gider gelir cannım annem diye bana sarılır öper belki senin kızın da bunları yapıyor dur sana ama erkeğin anne aşkı başka oluyo 😊 eğer benim ilk cocugum kız olsaydı sırf bu yazdıklarımin hayali için ikincisi erkek olsun diye en az şimdiki kadar isterdim 🙈 ama allah biliyo içimi kızda olsa erkekte olsa huyu suyu tipi herseyi ogluma benzesin diye dua ediyorum alışman zor olacak ama inanki çok güzel olacak rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin prensi😍

Bende hissetmiyorum canim yanliz degilsin hep takip ediyorum ama malesef
Benim 2. Gebelik olduğu halde ben hala hissedemedim. Ama bir terslik olduğunu sanmıyorum cünki bildiğim kadarıyla bu durum iç karinla alakalıymis iç karnı dar küçük olan daha çabuk hissederms galiba oglumda 20 li haftalarda hissettim

Sagol balim evet kizim vardi rabbim erkekde nasip etti istanbul anadolu yakasi kadikoy goztepe medical park hastanesinde ozlem dulger tek gecerim dr u benim kizimi yasatan ve riskli gebelikdi birde bebegin kalbi duruyor erken dogum yapmisdim beni 6 yil sonra hatirladi cok mutlu oldum insanin hep mutlu cikmasini sagliyor odadan isinin ehli pohpohlamaz ama isini iyi yapar 2 saat yol yaptim ona muhane olmak icin hep ona devam edecegim
Merhaba bende doktorumu degistirmek uzereyim de medicalparkta muwyene ve dogum ucreti ile ilgili bilginiz varmi acaba

X