2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hep hayalimdi ikiz çocuk bir kız bir erkek yada iki kız 😅 ama sonra kolik bir oğlum olunca şükürettim bir tane diye ben bir taneye bakana kadar canım çıkıyordu ikiz olsa kesin cildirirdim😅
Benim doktorum da hep çift embriyo transfer ediyormuş. Ameliyathaneye girdim, iki tane koyacağını söyledi. Ben iki çocuğa bakamam dedim 😂 Hemşireler diyor ki: ilk kez tek isteyen duyuyoruz 😄 Yıllarca çocuk hasreti çekince herkes iki tane birden olsun istiyormuş. Ben öğretmen olduğum için biliyorum çocuk büyütmenin çilesini. Allah büyük. Tek embriyo tutundu 😊

İnşallah tuttururum🥰
Tabi canım çok uyumak erkek uykusuz kalmak kızdır aksini iddia eden olamaz😂
Bak kuzum açık konuşacağım seninkinin nubu erkek gibi yani aslında tam belli olmuyor nubu ama benim içime kız doğuyor ve çoğu belirtin de kız 😍
Yaa valla bir yerim ağrıyınca hep öyle yapıyorum özür diledim yine ama affetmiyor 😅 teşekkür ederim birtanem ❤️
Ben şimdi iki saatlik uykumdan uyandım ama Kızım olacak 😄

Kısmet tabi benim hepsinde düşük tehlikesi yaşadım iğneler fitiller kullandim oğlum 32. Haftada doğdu ozamana kadar hep lekelenme yaşadım bide doktor kordon dolanmış boynuna dedi hareketlerini kontrol dedi az hareket etmese çok korkuyordum o doktora giderek hayatımın hatasını yapmışım kordon donanmasının okadar zararı yokmuş o şekilde normal doğurdum
Evet işte kısmet. Anneannem 10 çocuk doğurmuş. Hepsinde tarlada çalışarak geçmiş hamileliği

Ceyda bu konuda açık konuşma ceyda 😅😅 banane @SHE nin de usg resminde pipi gibi bişey var %99 kız demiş dr benim de kız 😅 aynısı resimler banane iste😅

Ah sorma hele abisi gibi olursa daha zor sıkıntı oglumda 6 ay gece nobetindeydim resmen ama işte naparsam yapayım uyuyamiyorum dun duşa girdim papatya çayı ictim yoğurt yedim banamisin demedi sabaha kadar uyuyamadim yine 😕

İnşallah seninde kızdır benimde 😅

Benimde es asagida dr elini yukarılara çok kaldırma ağır taşıma ama günlük yaşamına devam et demiisti hatta iki yaşında bi oğlum var onu sordum hani sürekli ilgi istiyor halliyle çok dinlenemiyorum dedim oda dikkat ettigim sürece problem olmayacağını söyledi kanama içinde progestan kullanıyorum

Kuzum dün odaları değiştim yorgundum bugunde oglumla ugrastim falan derken giremedim topige şimdide balonları yikicam işte çamaşır falan sercem sonra gelcem😕
Inşallah muaneye kadar 40 kez meryem suresi okuyalım eniyisi k8z bebek için meryem suresi okuyanlar var tabi hamilelik başında ama bize şimdide fayda eder belki🤲🤲😊😊😊

Yani onu düşününce sende haklısın 😆
Hayal olarak çok keyifli 😆 tek seferde 2 tanesi aradan çıkıyo 🙈
Muhtemelen doğunca bende iyiki ikiz diil dicem 🙈🙈
Ahahaha Evet hayali güzel benim arası iki yas olmasına rağmen napcam diye düşünuyurum aynı anda olsalardi bide 😅😅
Benim doktorum da hep çift embriyo transfer ediyormuş. Ameliyathaneye girdim, iki tane koyacağını söyledi. Ben iki çocuğa bakamam dedim 😂 Hemşireler diyor ki: ilk kez tek isteyen duyuyoruz 😄 Yıllarca çocuk hasreti çekince herkes iki tane birden olsun istiyormuş. Ben öğretmen olduğum için biliyorum çocuk büyütmenin çilesini. Allah büyük. Tek embriyo tutundu 😊
Yaaa çok doğru bir karar valla 😅😅 bide tüp bebekten sonra ikincisi de hemen oluyormus zaten yengem in başina geldi ikizleri oldu tüp bebekle nasılsa olmuyor diye önlem almamış ikizler bir yaşındayken diğeri oldu şimdi ucuz gibiler 😅
Inşallah muaneye kadar 40 kez meryem suresi okuyalım eniyisi k8z bebek için meryem suresi okuyanlar var tabi hamilelik başında ama bize şimdide fayda eder belki🤲🤲😊😊😊
Yaaa inşallah okuyalım çarşambaya az kaldı 😅 ben baslyayaim hemen😅 ama öncelik sağlık tabiki😍

Ayni zamanda dogum.yapacagiz ins🤲 bizim belki Elçin koyacagiz adini. Benim adim elvin. Dugun gunu sabah esim yanlislikla elvin yazacagina elcin yazmisti. esim kuaforden almaya geldiginde ben elvin nerde diye akli.sira dalga gecmisti. Ertesi gunde elcini gosterip elvini verdiniz diye espri konusu olmustu. Kizimiz oldugunu ogrendigimizde de hadi elcin koyalim dedik. Ama ben naz ismini de cok begeniyorum. Belki elcin naz koyabilirim
Çok güzel Bi anısı varmış elçin in... Ben defne alya Asya aslı Beren eliz ada duru Mina bulduğum kısa isimler soy adımız ı uzun adı kısa, olsun bide 9 yaşında oğlum var alalım kız olunca sevindik Rabbim hayırlı kucagımıza almak nasip etsin hepimize

Ahahaha Evet hayali güzel benim arası iki yas olmasına rağmen napcam diye düşünuyurum aynı anda olsalardi bide 😅😅

Yaaa çok doğru bir karar valla 😅😅 bide tüp bebekten sonra ikincisi de hemen oluyormus zaten yengem in başina geldi ikizleri oldu tüp bebekle nasılsa olmuyor diye önlem almamış ikizler bir yaşındayken diğeri oldu şimdi ucuz gibiler 😅

Yaaa inşallah okuyalım çarşambaya az kaldı 😅 ben baslyayaim hemen😅 ama öncelik sağlık tabiki😍
Aynen biz de nasılsa çocuğumuz olmuyor dedik. Kızım bir buçuk yaşındayken hemen oldu ikinci ama düşük yaptım. Hayırlısı böyleymiş

Çok güzel Bi anısı varmış elçin in... Ben defne alya Asya aslı Beren eliz ada duru Mina bulduğum kısa isimler soy adımız ı uzun adı kısa, olsun bide 9 yaşında oğlum var alalım kız olunca sevindik Rabbim hayırlı kucagımıza almak nasip etsin hepimize
Isimlerin hepsi cok guzel arada bir bebise seslen hangisi kulagina hos geliyor ona gore karar verirsin

Hayırlı akşamlar kızlar geçen hafta pazartesi kan verdim ikili test için 7 iş gününde çıkar dediler sonuçlar hangi güne gelir yani Çarşamba çıkar mı sonuçlar

Bu yıl inanılmaz çok sıkıldım. Hayatımda bişey eksik sanki. Birde okul bitti evlendim iş hayatım olmadı gezdim bi yerlere gittim sadece ama ondanda sıkıldım 😌
Nolur biri bana bebeğin olunca hayatın çok değişecek, sıkılacak vaktin olmıcak, o sana arkadaş olacak falan desin 🤣

X