2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Evet ben de o sesi diyorum ☺️ Hiç sırt üstü yatmadım korkudan. Bir doğurayım hep sırt üstü yatacağım diyordum 😄
Ya bende sonradan öğrendim son aylarda sırt üstü ve sağa yatmak ölü doğum riskini artırıyormuş,ama ben başka türlü rahat edemiyordum çok şükür sağlıklı doğdu oğlum 🙏 bide otururken ellerini göbekle göğüs bölgenin arasına koymak kadar rahat bir pozisyon daha yok ben hep öyle otururdum telefona bakarken de çok rahat oluyor telefonu oraya koyuyorsun🤣 çok güzel oluyor karnım büyüse de yine öyle otursam😅

Selam ya sen yaşıyormuydun nerelerdesin😅iyi işte nolsun yuvarlanıp gidiyoruz senden ne haber cinsiyeti falan öğrenmiş miydin?❤️
yaşıyorum☺️ ev falan bakıyoruz bu aralar giremiyorum pek o yüzden☺️ tüp bebek doktorum erkek demişti 1 hafta oğlum diye gezdim sonra rutin kontrol olduğum doktor %90 kız dedi 🤣😂 sonra gitmedim bir daha ayın 5inde kontrolüm var bakalım ne olacak 😌

yaşıyorum☺️ ev falan bakıyoruz bu aralar giremiyorum pek o yüzden☺️ tüp bebek doktorum erkek demişti 1 hafta oğlum diye gezdim sonra rutin kontrol olduğum doktor %90 kız dedi 🤣😂 sonra gitmedim bir daha ayın 5inde kontrolüm var bakalım ne olacak 😌
5 inde tam belli olur artık 😍 ama kızdır bence😅 gönlündeki gibi olsun İnşallah 🙏

İnşallah tuttururum🥰
Tabi canım çok uyumak erkek uykusuz kalmak kızdır aksini iddia eden olamaz😂
Bak kuzum açık konuşacağım seninkinin nubu erkek gibi yani aslında tam belli olmuyor nubu ama benim içime kız doğuyor ve çoğu belirtin de kız 😍
Yaa valla bir yerim ağrıyınca hep öyle yapıyorum özür diledim yine ama affetmiyor 😅 teşekkür ederim birtanem ❤️
Ceyda bu konuda açık konuşma ceyda 😅😅 banane S SHE nin de usg resminde pipi gibi bişey var %99 kız demiş dr benim de kız 😅 aynısı resimler banane iste😅
Vallahi uyumaya bak canim. Bebe doğunca mumla arıcaz bu uykulari cunku😅😅
Ah sorma hele abisi gibi olursa daha zor sıkıntı oglumda 6 ay gece nobetindeydim resmen ama işte naparsam yapayım uyuyamiyorum dun duşa girdim papatya çayı ictim yoğurt yedim banamisin demedi sabaha kadar uyuyamadim yine 😕
Benimkide kızda doktor yanlış mi gördü acaba uykusuzum hep 15. Haftada baktı ayrıntılı ultrason da kız çıkar inşallah 🤲🤲🤲
İnşallah seninde kızdır benimde 😅
Herkese merhaba,
İzmir de yaşıyorum. Hamileliğin 18. Hafta içerisindeyim. Plasenta asagida olması sebebiyle kanama yaşıyorum. Kanamalar 3 hafta önce başladı ve geçtiğimiz hafta cok şiddetli olunca 2 gece hastanede gözetim altında kaldım.

Diyeceğim şu ki sizler arasında böyle bir durum yaşayan var mı? Veya İzmir de olup doktor önerebilecek kisi var mıdır aranızda.

Fikir verebilirseniz çok duacı olacağım.

Sağlıkla kalın.
Benimde es asagida dr elini yukarılara çok kaldırma ağır taşıma ama günlük yaşamına devam et demiisti hatta iki yaşında bi oğlum var onu sordum hani sürekli ilgi istiyor halliyle çok dinlenemiyorum dedim oda dikkat ettigim sürece problem olmayacağını söyledi kanama içinde progestan kullanıyorum
Kuzum dün odaları değiştim yorgundum bugunde oglumla ugrastim falan derken giremedim topige şimdide balonları yikicam işte çamaşır falan sercem sonra gelcem😕

Ceyda bu konuda açık konuşma ceyda 😅😅 banane S SHE nin de usg resminde pipi gibi bişey var %99 kız demiş dr benim de kız 😅 aynısı resimler banane iste😅

Ah sorma hele abisi gibi olursa daha zor sıkıntı oglumda 6 ay gece nobetindeydim resmen ama işte naparsam yapayım uyuyamiyorum dun duşa girdim papatya çayı ictim yoğurt yedim banamisin demedi sabaha kadar uyuyamadim yine 😕

İnşallah seninde kızdır benimde 😅

Benimde es asagida dr elini yukarılara çok kaldırma ağır taşıma ama günlük yaşamına devam et demiisti hatta iki yaşında bi oğlum var onu sordum hani sürekli ilgi istiyor halliyle çok dinlenemiyorum dedim oda dikkat ettigim sürece problem olmayacağını söyledi kanama içinde progestan kullanıyorum

Kuzum dün odaları değiştim yorgundum bugunde oglumla ugrastim falan derken giremedim topige şimdide balonları yikicam işte çamaşır falan sercem sonra gelcem😕
Bende hiç uyuyamıyorum geç yatıp erken kalkıyorum. Uykum yok yani uyumak istemiyorum. 😂

Benim öyle olacaktı sanırım😔
Benim hayalim 1 kız 1 erkek ikizlerdi eğer üçüncüyü yaparsam öyle olmasını hala çok isterim 4 çocuk olmuş olur ama olsun iki kız iki erkek ne güzel olur😍

Alacak nefesi yokmuş annesi, şefaatçin olacak o inşallah ❣🤩
Çok zor, ömrün bi 10 15 yılı çok yorgun geçer ama muhteşem bişe bencede 🤩
çok isterim bende 2 kızım 2 oğlum olsun 😍

Bende hep ikiz istiyordum. Doktorlar çok riskli ve zor diyor olmadığı daha iyi dedi bana hatta. Bizde tek tek doğururuz napalım😂

İkiz olunca tek seferde 2 doğumdan 2 hamilelikten kurtulmuş oluyosun ama çok eğlenceli diil mi 🙈
Daha bu doğmadan kardeşlerinin gebelikleri için endişelenmeye başladım 😆
Yine aynı ilk 3 ay yaşanacak diye 😆

Kuzular nasılsınız çoğunuz cinsiyeti öğrenmiş sanırım sağlıkla gelsin bebişler ben kontrole hala gitmedim cinsiyet içinde ayrı gitmim diye kısmetse hafta içi çarşamba yada perşembe gidicem 16 haftanın içinde olacağım hayırlısı olsun bakalım
Evet bende öğrenemedim ,bende haftaya pazartesi gideceğim 16.nın içinde olacağım, doktora en son bir ay önce gittim kontroller için ,cinsiyet şimdiden net olmaz dediği için iyi dedim bir ay sabredip bekliyim net olur ,inşallah doktor görür ,bebiş gösterir ,oğluşum ya da kızçem diye hitap edebilirim ,gebeliğimi hiseederim biraz daha 🥰

Herkese merhaba,
İzmir de yaşıyorum. Hamileliğin 18. Hafta içerisindeyim. Plasenta asagida olması sebebiyle kanama yaşıyorum. Kanamalar 3 hafta önce başladı ve geçtiğimiz hafta cok şiddetli olunca 2 gece hastanede gözetim altında kaldım.

Diyeceğim şu ki sizler arasında böyle bir durum yaşayan var mı? Veya İzmir de olup doktor önerebilecek kisi var mıdır aranızda.

Fikir verebilirseniz çok duacı olacağım.

Sağlıkla kalın.
Medıkala gıt canım karsıyka taraflarında ozel hastane

Alacak nefesi yokmuş annesi, şefaatçin olacak o inşallah ❣🤩
Çok zor, ömrün bi 10 15 yılı çok yorgun geçer ama muhteşem bişe bencede 🤩
çok isterim bende 2 kızım 2 oğlum olsun 😍

İkiz olunca tek seferde 2 doğumdan 2 hamilelikten kurtulmuş oluyosun ama çok eğlenceli diil mi 🙈
Daha bu doğmadan kardeşlerinin gebelikleri için endişelenmeye başladım 😆
Yine aynı ilk 3 ay yaşanacak diye 😆
Hep hayalimdi ikiz çocuk bir kız bir erkek yada iki kız 😅 ama sonra kolik bir oğlum olunca şükürettim bir tane diye ben bir taneye bakana kadar canım çıkıyordu ikiz olsa kesin cildirirdim😅

Ya bende sonradan öğrendim son aylarda sırt üstü ve sağa yatmak ölü doğum riskini artırıyormuş,ama ben başka türlü rahat edemiyordum çok şükür sağlıklı doğdu oğlum 🙏 bide otururken ellerini göbekle göğüs bölgenin arasına koymak kadar rahat bir pozisyon daha yok ben hep öyle otururdum telefona bakarken de çok rahat oluyor telefonu oraya koyuyorsun🤣 çok güzel oluyor karnım büyüse de yine öyle otursam😅
Evet ben de ellerimi eskiden nereye koyuyormuşum diyordum 😄 Ama telefonu göbüşten uzak tutuyorum☺

Hep hayalimdi ikiz çocuk bir kız bir erkek yada iki kız 😅 ama sonra kolik bir oğlum olunca şükürettim bir tane diye ben bir taneye bakana kadar canım çıkıyordu ikiz olsa kesin cildirirdim😅

Yani onu düşününce sende haklısın 😆
Hayal olarak çok keyifli 😆 tek seferde 2 tanesi aradan çıkıyo 🙈
Muhtemelen doğunca bende iyiki ikiz diil dicem 🙈🙈

X