2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar delircem 😭 her gece sabaha kadar uyanigim napsam uyuyamıyorum sabah 9 olunca geliyor uykum bi kaç gündür annemdeydim 9 dan 11 12 ye kadar uyuyordum oğluma annem bakıyordu rahattım gece uyuyabilme umuduyla gün arasında uykum ne kadar gelsede uyumuyorum. Ama çok enerjikte olamıyorum artık evime geçtim bide oğlum dokuzda uyanıyor yani hiç uyuma lüksüm kalmadı bu gece uykusuna bu çözüm yok mu ya uykusuzluğun verdiği halsızlıkten oğlumu evi ihmal etmekten çok korkuyorum 😔
Ben de aynen öyleyim geç uyanıyoruz biraz ses çikarmiyor kızım. Bugün erken kalktık dişçiye gittik cok uykusuzum. Yorgunluktan oluyor bence vakit az buluyoruz o zamanda tlf vs uğraşmamak lazım. Ben öyle yapıcam.Dinlenmek lazım.

Selam kızlar. 3 ayın bitmesiyle uyku hâli ve aniden acıkma hissi bitti. Normal mi acaba? Hamilelik uygulamasında daha devam eder yazıyor ama 🤔

Kızlar delircem 😭 her gece sabaha kadar uyanigim napsam uyuyamıyorum sabah 9 olunca geliyor uykum bi kaç gündür annemdeydim 9 dan 11 12 ye kadar uyuyordum oğluma annem bakıyordu rahattım gece uyuyabilme umuduyla gün arasında uykum ne kadar gelsede uyumuyorum. Ama çok enerjikte olamıyorum artık evime geçtim bide oğlum dokuzda uyanıyor yani hiç uyuma lüksüm kalmadı bu gece uykusuna bu çözüm yok mu ya uykusuzluğun verdiği halsızlıkten oğlumu evi ihmal etmekten çok korkuyorum 😔
Aynısı bende var gece çok zor uyuyorum gündüz de çekyat uzanmaya gorim hmn uykuya dalıyorum uyku dediğimde ya 20 dakika yada yarım saat ama gece hiç yok sanki gündüz dünyanın uykusunu almışım gibi

İnşallah balım ❤️ hayırlısı artık ama inşallah defne müjdesi gelir 31 ine değilde 30 una gidicem kuzum yılbaşı tatiline denk gelirse Dr gider falan bizim Dr tatili gezmeyi çok seviyor riske atamam😂

Hoşgeldin ❤️ inşallah hayırlısıyla bir an önce geçer kusmaların bi an önce Dr ilaç yazmadı mi ben oğlumda çok kustum ama bi ilaç vardı adını unuttum günde iki kere kullanıyordum çok rahatlatiyordu

Yaa aynen bende sırf o çatı muayenelerinden dolayı erkek dra gidemiyorum😂 kocaman elleri var korkuyorum😂😂

Yaa inşallah bir dahakine nasıp olur hayırlısıyla 😍 bakalım bana nasip olacak mı inşallah olur👐

Yaa nasıl geçti balım senin cinsiyet erkekti zaten demi keyfi yerinde miydi prensin❤️

Bence kıza benziyor ama hayırlısi❤️ ama bana çok güvenme ben kız takıntılı olduğum bana göre hepsi kıza benziyor😂 inşallah gonlunden geçen sağlıkla gelsin dünyaya😍 @Ikra meyra ya sordun mu o çok iyi anlıyor bu işlerden😂 MahidevranSultan MahidevranSultan de anlıyor o yorumlamış zaten bide İkra Meyra ya sor bakalım🤗

Yaa Ceyda benim iki hamileliğimde de öyle oldu inşallah bunda hislerim yanıltır kız olur 😂

Yok sen anca bize kadarsin dur😂😂
Hepimiz için hayırlısı olsun tabiki sağlıklı olması ilk isteğimiz ama ilk çocuğum erkek bu da kız olsa hiç fena olmaz ben de çok seviyorum kız çocuklarını 🥰 ikra meyra da kız dedi bakalım inşallah yakın zamanda öğrenebilirim ben de 🙏🏻🌸

İnşallah balım ❤️ hayırlısı artık ama inşallah defne müjdesi gelir 31 ine değilde 30 una gidicem kuzum yılbaşı tatiline denk gelirse Dr gider falan bizim Dr tatili gezmeyi çok seviyor riske atamam😂

Hoşgeldin ❤️ inşallah hayırlısıyla bir an önce geçer kusmaların bi an önce Dr ilaç yazmadı mi ben oğlumda çok kustum ama bi ilaç vardı adını unuttum günde iki kere kullanıyordum çok rahatlatiyordu

Yaa aynen bende sırf o çatı muayenelerinden dolayı erkek dra gidemiyorum😂 kocaman elleri var korkuyorum😂😂

Yaa inşallah bir dahakine nasıp olur hayırlısıyla 😍 bakalım bana nasip olacak mı inşallah olur👐

Yaa nasıl geçti balım senin cinsiyet erkekti zaten demi keyfi yerinde miydi prensin❤️

Bence kıza benziyor ama hayırlısi❤️ ama bana çok güvenme ben kız takıntılı olduğum bana göre hepsi kıza benziyor😂 inşallah gonlunden geçen sağlıkla gelsin dünyaya😍 @Ikra meyra ya sordun mu o çok iyi anlıyor bu işlerden😂 MahidevranSultan MahidevranSultan de anlıyor o yorumlamış zaten bide İkra Meyra ya sor bakalım🤗

Yaa Ceyda benim iki hamileliğimde de öyle oldu inşallah bunda hislerim yanıltır kız olur 😂

Yok sen anca bize kadarsin dur😂😂
Senin hislerinin tersi çıkıyor korkma,
gerçi benimde sadece kendi çocuklarmda tutuyor sanırım ama neyse🤣
Hah 30 daha iyi olmuş bir gün bir gündür 😅
Yaa bunu bir iltifat olarak kabul ediyorum 😍😍🥰

Aynısı bende var gece çok zor uyuyorum gündüz de çekyat uzanmaya gorim hmn uykuya dalıyorum uyku dediğimde ya 20 dakika yada yarım saat ama gece hiç yok sanki gündüz dünyanın uykusunu almışım gibi
Ya bende inadına çok uyuyorum yaklaşık 12-13 saat rahat uyuyorum bende hamilelik uyku yapıyor sanıyordum 🤔

Bende çok kullanıyorum bundanda fazla, coraspin,decavit,d vitamini ,alg yağı(omega)tiroid ilacı,femara kan ilacı ,ve oksapar kan sulandırıcı iğne ,bir kaçı mecburi diğerleri de vitamin diye kullanıyorum,eczacıya dedim ne kadar çok,o da benim eşimde hamileydi hepsinden kullanıyordu ,bıkıyordu ama kullanılıyor mecbur dedi.Bilmiyorum kullanmasam içim rahat etmeyecek gibi hissediyorum ,kullanıyorum o yüzden..
Aynen kullanmak zorundayiz vucudun neye ihtiyaci oluyor biz bilmiyoruz mecburiyetten kullanacagiz saglikli hayirli sekilde dogsunlarda

Ben 3 de 4 de anca uyuyorum ama sabah 8 de bir uyanıyorum yastıktan kafamı kaldıramıyorum bir daha uyuyorum sonra böyle saat başı uyanmaya başlıyorum ama sürekli uyandığım içinde uykumu alamıyorum daha çok uyuyasım geliyor 🤦🏼‍♀️
Yatmadan önce duş mu alsan acaba canım ben mayışıp kalıyorum öyle yapınca 😅

Bende kullanıyorum
Coraspirin
Kan ilacı
Omega 3
D vitamini
Coraspirini tansiyon icin verdi bana balik yemedigim omega ve kis ayi icin devit 3 kansizlik varmis gynoferon hepsine ihtiyacim var ama kizima hamileyken bukadar ilac icmedim

Ya bende inadına çok uyuyorum yaklaşık 12-13 saat rahat uyuyorum bende hamilelik uyku yapıyor sanıyordum 🤔
Ne mutlu sana ben sırf gece uyusam tmm benim için yeterli gece dediğimde zaten yatana kadar 1 oluyor 1 den sabah namaza kadar derin uyusam ooo dunya benim ama yok mutlaka geç daldigim gibi bide gece arasi uyanip uykuya dalmak ne çin bekliyorum o da çok can sıkıntısı oluyor sonrası zaten sabah çocuklarım var 3 tane ebasi canlı ders kahvaltı su derken zaten kalkmam gerekiyor o yüzden gece uykusu büyük nimet

Ferro sanol regenesis dvit. Decavit bitti bi iki gündür içmiyorum şimdi diğer ilacı alıcam dr balık yağını ayrı yazmadı çok olur diye. Ben kaçiriyorum arada unutuyorum ilaçlari.
Cok ilac olunca kafa karisiyor devacit benimde bitti ama gene yazdi kullan kesme dedi coraspirinide 34 haftalik olana kadar kullanacagim diyerlerini dogum yaptikdan sonra devam edecekmisim

Ben 3 de 4 de anca uyuyorum ama sabah 8 de bir uyanıyorum yastıktan kafamı kaldıramıyorum bir daha uyuyorum sonra böyle saat başı uyanmaya başlıyorum ama sürekli uyandığım içinde uykumu alamıyorum daha çok uyuyasım geliyor 🤦🏼‍♀️
Yatmadan önce duş mu alsan acaba canım ben mayışıp kalıyorum öyle yapınca 😅
Yok farketmiyor geçen akşam duş değil bildiğin bir saatten fazla kaldım bonyadan sonra gece 2 buçuk yatak dönüyordum daha dalmamistim düşün

İyiyim canım evde uğraşiyorum bende yoruluyorum alıştım heralde çok ağrım olmuyor öyle bi sırt ağrım çok ayakta kalırsam Evde sıkıldık keyfimiz kaçiyor bazen umarim önemli bi şey değildir
Bende bunaldim evde ya salgin bitsede biraz hava alsak belki yuruyusler iyi gelir hamladik iyice agrilar da hamlikdan oluyor cogu

Hayırlısı olsun sağlıklı olsunlar 🥰
Evet çok şükür bir kızım olduğu için bu sefer cinsiyet hiç fark etmez 😊Ama gerçekten cinsiyet değil, insanlık önemli. Hep söylüyorum. Kayınvalidemin iki oğlu var. Hastalandığı zaman bir oğlu yemek yaptı, bir oğlu temizlik yaptı

Evet çok şükür bir kızım olduğu için bu sefer cinsiyet hiç fark etmez 😊Ama gerçekten cinsiyet değil, insanlık önemli. Hep söylüyorum. Kayınvalidemin iki oğlu var. Hastalandığı zaman bir oğlu yemek yaptı, bir oğlu temizlik yaptı
Aynen öyle hayırlı insan olsunlar inşallah,benim de dikkatimi çeken o çevremde hep erkek çocuk varsa bir evde annelerine daha bir yardımcı oluyorlar alışmışlar😀

X