2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar kadınlar kulübünün uygulaması var mı ? Ben safariden giriyorum Ama belkidr
Vardır bilen bana uygulamanın ismini atabilir mi

Kızlar kadınlar kulübünün uygulaması var mı ? Ben safariden giriyorum Ama belkidr
Vardır bilen bana uygulamanın ismini atabilir mi
Var tabiki kuzum ordan giriyorum çok rahat oluyor şifre istemiyor sadece fotoğraf atmam gerektiğinde Google dan giriyorum uygulamadan atılmıyor çünkü, adı da bildiğin kadınlar kulübü:))

Kızlar ya bacaklarım öyle bir ağrıyor ki sormayın daha yeni yürüyüş yaptım baya, oğlumla top oynadım ha bide karşıma böyle küçük yılan gibi birşey çıktı ağaçların içinden öyle bir kaçtım ki tabana kuvvet bağırarak 😅 ondan mı oldu acaba valla kımıldatamıyorum pozisyon değiştirdiğim anda kramp giriyor nasıl geçirebilirim??

Var tabiki kuzum ordan giriyorum çok rahat oluyor şifre istemiyor sadece fotoğraf atmam gerektiğinde Google dan giriyorum uygulamadan atılmıyor çünkü, adı da bildiğin kadınlar kulübü:))
Uygulama kaldırılmış olabilir mi acaba bulamadım dekolte diye bir uygulama çıkıyor

Uygulama kaldırılmış olabilir mi acaba bulamadım dekolte diye bir uygulama çıkıyor
Canım iPhone mı kullanıyorsun,uygulamanın app store daki adı öyle olabilir veya apple da olmayabilir uygulaması,modele göre de değişiyor

Allah Allah neden acaba ya
Uyumadan evvel süt ayran yoğurt denedin mi,banyo yapıp yatsan?
Denedim balım ya yok olmuyo sabaha kadar yataktan bi sağa bi sola dönüyorum 😕
Nasıl kiz sabaha kadar hiç uyumuyor musun? Benim 12de pilim bitiyor bazen gec uyuyorum ama uyumayınca insan sersemlesiyor. Gün de iyi gecmiyor.
Yok kuzum ya hiç uyuyamiyorum oglumda nerde boşluk bulsam her dakika uyuyabiliyordum hatta gözümu uykudan acamazdim çok şikayet ettim o halimden bu hamilelikte de tam tersi oldu arası yok mu bunun ya 😅
Bende öyleyim ya gram uykum yok sabah ise gidiyorum böyle gündüzde uyuyamiyorum 😔 ddiğer oğluslarimda devamlı uyuyordum buseferde erkek ama uykusuzum enterasan
Bende ilk oglumda hep uyurdum bunda hiç uyuyamiyorum 9 ay böyle giderse yandım gözlerimin altı Mosmorev uykusuzluktan😩
Ben de aynen öyleyim geç uyanıyoruz biraz ses çikarmiyor kızım. Bugün erken kalktık dişçiye gittik cok uykusuzum. Yorgunluktan oluyor bence vakit az buluyoruz o zamanda tlf vs uğraşmamak lazım. Ben öyle yapıcam.Dinlenmek lazım.
Bilmiyorum ki kuzum bir haftadan fazla annemde kaldım kadın yerimden kaldırmadı beni oğlumla da hep annem ilgilendi resmen yedim içtim dinlendim bir bardak kaldirmadim ama ordada gece uyuyamadim😦
Aynısı bende var gece çok zor uyuyorum gündüz de çekyat uzanmaya gorim hmn uykuya dalıyorum uyku dediğimde ya 20 dakika yada yarım saat ama gece hiç yok sanki gündüz dünyanın uykusunu almışım gibi
Aynen gündüz arada uykum geliyor ama ben uyumuyorum gece belki uyurum diye ama gel gor ki gece de sanki gün boyu uyumusum gibi uykusuzum😕
Hepimiz için hayırlısı olsun tabiki sağlıklı olması ilk isteğimiz ama ilk çocuğum erkek bu da kız olsa hiç fena olmaz ben de çok seviyorum kız çocuklarını 🥰 ikra meyra da kız dedi bakalım inşallah yakın zamanda öğrenebilirim ben de 🙏🏻🌸
İnşallah canım bende öyleyim bi oğlum var iki yaşında bu kiz olsun çok istiyorum ama nasip inşallah sana bana tum isteyen annelere kız evlat nasip etsin rabbim😍
Senin hislerinin tersi çıkıyor korkma,
gerçi benimde sadece kendi çocuklarmda tutuyor sanırım ama neyse🤣
Hah 30 daha iyi olmuş bir gün bir gündür 😅
Yaa bunu bir iltifat olarak kabul ediyorum 😍😍🥰
Ay insalah 😅😅 tersi çıksın bende tutturcakesin inaniyorum😅
Ben 3 de 4 de anca uyuyorum ama sabah 8 de bir uyanıyorum yastıktan kafamı kaldıramıyorum bir daha uyuyorum sonra böyle saat başı uyanmaya başlıyorum ama sürekli uyandığım içinde uykumu alamıyorum daha çok uyuyasım geliyor 🤦🏼‍♀️
Yatmadan önce duş mu alsan acaba canım ben mayışıp kalıyorum öyle yapınca 😅
Ben bu durumumu kıza yoruyorum o zaman Teşekkür ederim😅
Neden tatlım 🙈 korkunç muyum ☺️
Bizim topigin en aranan ismisin sen ne korkuncu Estağfurullah 😅
Aaa ben kız mı demiştim 🙈
Ay bu işte iyileşmeye başladım 😅
Hayırlı olsun prensesin canım benim🥰
Ay hadi inşallah umutlarıma Umut ekleniyor ceyda 😅😅
Bebeğin cinsiyeti ile alakası varmı acaba uyumanın sizin cinsiyet neydi bi yerde okumuştum erkek bebek daha çok uyku yapıyor diye
Aynen benim oğlanda çok uykum vardı bunda yok inşallah cinsiyetle ilgisi vardır çok amin 😅
Kızlar ya bacaklarım öyle bir ağrıyor ki sormayın daha yeni yürüyüş yaptım baya, oğlumla top oynadım ha bide karşıma böyle küçük yılan gibi birşey çıktı ağaçların içinden öyle bir kaçtım ki tabana kuvvet bağırarak 😅 ondan mı oldu acaba valla kımıldatamıyorum pozisyon değiştirdiğim anda kramp giriyor nasıl geçirebilirim??
Bacaklar isyan etmesinde ne yapsın hem seni taşıyor hem karnindaki çocuğu taşıyor bide sen tüm gün anca kosturarak yuklenmissin bence Özür dile bacaklarindan😅😅 sonra da sıcak suyla ovala inşallah geçer balım 😊

Yok kuzum ya hiç uyuyamiyorum oglumda nerde boşluk bulsam her dakika uyuyabiliyordum hatta gözümu uykudan acamazdim çok şikayet ettim o halimden bu hamilelikte de tam tersi oldu arası yok mu bunun ya 😅

Bende ilk oglumda hep uyurdum bunda hiç uyuyamiyorum 9 ay böyle giderse yandım gözlerimin altı Mosmorev uykusuzluktan😩

Bilmiyorum ki kuzum bir haftadan fazla annemde kaldım kadın yerimden kaldırmadı beni oğlumla da hep annem ilgilendi resmen yedim içtim dinlendim bir bardak kaldirmadim ama ordada gece uyuyamadim😦

Aynen gündüz arada uykum geliyor ama ben uyumuyorum gece belki uyurum diye ama gel gor ki gece de sanki gün boyu uyumusum gibi uykusuzum😕

İnşallah canım bende öyleyim bi oğlum var iki yaşında bu kiz olsun çok istiyorum ama nasip inşallah sana bana tum isteyen annelere kız evlat nasip etsin rabbim😍

Aynen benim oğlanda çok uykum vardı bunda yok inşallah cinsiyetle ilgisi vardır çok amin 😅

Bacaklar isyan etmesinde ne yapsın hem seni taşıyor hem karnindaki çocuğu taşıyor bide sen tüm gün anca kosturarak yuklenmissin bence Özür dile bacaklarindan😅😅 sonra da sıcak suyla ovala inşallah geçer balım 😊
İnşallah tuttururum🥰
Tabi canım çok uyumak erkek uykusuz kalmak kızdır aksini iddia eden olamaz😂
Bak kuzum açık konuşacağım seninkinin nubu erkek gibi yani aslında tam belli olmuyor nubu ama benim içime kız doğuyor ve çoğu belirtin de kız 😍
Yaa valla bir yerim ağrıyınca hep öyle yapıyorum özür diledim yine ama affetmiyor 😅 teşekkür ederim birtanem ❤️

Vallahi uyumaya bak canim. Bebe doğunca mumla arıcaz bu uykulari cunku😅😅

Çaresi dinlenmek anca birde masaj iyi geliyor ters bi hareket yapıp zorlayınca olmustur gecmis olsun canım

Çaresi dinlenmek anca birde masaj iyi geliyor ters bi hareket yapıp zorlayınca olmustur gecmis olsun canım
Yılandan çok korkarım valla nasıl topukladığımı hatırlamıyorum o ara ters bir hareket yapmış olmam lazım zorladım bugün baya😅 teşekkür ederim kuzum çook sağol 😍❤️ bu arada senin gibi izlemeye dayanamayan bir arkadaşım mesaj attı şimdi Atv de Çukurova varmış izlemek zorunda kalmış mecbur,senin üzerinde de izlemen için baskı yapıyorum şu an sanırım 🤣

Yılandan çok korkarım valla nasıl topukladığımı hatırlamıyorum o ara ters bir hareket yapmış olmam lazım zorladım bugün baya😅 teşekkür ederim kuzum çook sağol 😍❤️ bu arada senin gibi izlemeye dayanamayan bir arkadaşım mesaj attı şimdi Atv de Çukurova varmış izlemek zorunda kalmış mecbur,senin üzerinde de izlemen için baskı yapıyorum şu an sanırım 🤣
Ahaha🤣🤣 Ben onu izlersem çok sinirlenirim kızıyorum bir de söylenerek 😂 Kalkabilsem şu an bi yığın iş bekliyor 😂
Yılandan korkulmaz mı ya bir de fare iyi kaçarken bi şey olmadı bari sen yine de dikkat et 🥰

X