2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benimde düşünmeye firsatim yok canım ama iki gün telaşlandığım zamanlar oldu sonra gösteriyorlar kendilerini merak etme ☺️
İnsallah....Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın. Var olan yavrularimiza sağlık versin bekledigimiz besledigimiz bebeklerimize de saglikla kavusmayi nasip etsin. İcinde bulundugumuz surec hastaliklar vs insani karamsar hale getirebiliyor. İyi dusunmemiz gerek bebeklerimiz için umut dolu olmaliyiz... Anne olmak zor ama en güzel duygu.

Ben 12.haftada öğrendim ama benimki çok erkendi normalde 14.haftada falan öğreniyorlar arkadaşlar 😍
Bende oğluma hamileyken kız istememe rağmen içime erkek doğuyordu, şimdi de kız doğdu kız olacak🥰
İnşallah gönlüne göre olur canım ❤️❤️
Çok erken öğrenmişsin ilk hamilelikte ben de öyle erken öğrenmiştim inşallah bu da öyle olur 🥰 bir oğlum var bir tane de kızım olsun çok isterim inş herkesin gönlüne göre sağlıkla gelirler 🌸🌸

Çok erken öğrenmişsin ilk hamilelikte ben de öyle erken öğrenmiştim inşallah bu da öyle olur 🥰 bir oğlum var bir tane de kızım olsun çok isterim inş herkesin gönlüne göre sağlıkla gelirler 🌸🌸
Aynı benim gibisin🥰 inşallah gönlüne göre olur ❤️🙏

İnsallah....Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın. Var olan yavrularimiza sağlık versin bekledigimiz besledigimiz bebeklerimize de saglikla kavusmayi nasip etsin. İcinde bulundugumuz surec hastaliklar vs insani karamsar hale getirebiliyor. İyi dusunmemiz gerek bebeklerimiz için umut dolu olmaliyiz... Anne olmak zor ama en güzel duygu.
Amin 🙏🥰😌

Yaa nasıl ya, hadi Züleyhanın ağlamasını geçtim o telefon çaldı kimse açmak istemedi sonra fekeli evlaat diye bağırdı ona bile mi😔
Yok yok iki kız diyecektin sanırım 🥰
31 aralığı her açıdan iple çekiyorum, inşallah Defnemiz bize yeni yıl hediyesi olarak gelir 😍
İnşallah balım ❤️ hayırlısı artık ama inşallah defne müjdesi gelir 31 ine değilde 30 una gidicem kuzum yılbaşı tatiline denk gelirse Dr gider falan bizim Dr tatili gezmeyi çok seviyor riske atamam😂
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.haziran annesiyim bende iki aydır ne yesem çıkartıyorum midem bağımsızlığını ilan etti resmen sürekli bir ses geliyor ilk hamileliğimden biliyorum son iki haftam sanırım öyle umuyorum yani.ilk bebeğim kız ondada böyleydim şuan kızım beş yaşında
.28aralıkda ikili test için doktora gidecem usg kontrolüde olacak bakalım.şuan tek isteğim kusmalarımın geçmesi tabiki artık sağlıklı olmak istiyorum.
Hoşgeldin ❤️ inşallah hayırlısıyla bir an önce geçer kusmaların bi an önce Dr ilaç yazmadı mi ben oğlumda çok kustum ama bi ilaç vardı adını unuttum günde iki kere kullanıyordum çok rahatlatiyordu
Öndeki bıraktıgım dr erkekti. Normalde söylese sanki tepkili geliyor. Şimdi ki kadin aceleci biraz. Cok soru sordurmuyor. Çalışma açısından kadınlar hep kaprisli erkekler rahat. Ama hasta olunca ikiside aynı kişiliğe göre değişiyor bence. İlk gebelikte sadece doğum için gittim erkekti çatı muayenesi rahatsız olmustum. İletisim yoktu aramızda. Normal doğum düsünenler böyle durumlar icin doktorunu önceden tanısın kesinlikle. Bayanda yaptı çatı muayenesi gerçi onunki daha beterdi 😂
Yaa aynen bende sırf o çatı muayenelerinden dolayı erkek dra gidemiyorum😂 kocaman elleri var korkuyorum😂😂
Benimde kız olsaydı ismi Defne olacaktı nasip olmadı 😊
Yaa inşallah bir dahakine nasıp olur hayırlısıyla 😍 bakalım bana nasip olacak mı inşallah olur👐
Selam kızlar benim de bugün kontrolüm vardı.
4subata ayrıntılı usg için randevu verdi.
Yaa nasıl geçti balım senin cinsiyet erkekti zaten demi keyfi yerinde miydi prensin❤️

Merhaba ben de Temmuz annesi olacağım herkes sağlıkla miniğine kavuşur inşallah dün dr kontrolüm vardı 10+2 olmam gerekirken 11+2 çıktı usg de sizler tecrübelisiniz cinsiyet tahmini yapabilen var mı 🙈🌸
Bence kıza benziyor ama hayırlısi❤️ ama bana çok güvenme ben kız takıntılı olduğum bana göre hepsi kıza benziyor😂 inşallah gonlunden geçen sağlıkla gelsin dünyaya😍 Ikra meyra Ikra meyra ya sordun mu o çok iyi anlıyor bu işlerden😂 MahidevranSultan MahidevranSultan de anlıyor o yorumlamış zaten bide İkra Meyra ya sor bakalım🤗
Ben 12.haftada öğrendim ama benimki çok erkendi normalde 14.haftada falan öğreniyorlar arkadaşlar 😍
Bende oğluma hamileyken kız istememe rağmen içime erkek doğuyordu, şimdi de kız doğdu kız olacak🥰
İnşallah gönlüne göre olur canım ❤️❤️
Yaa Ceyda benim iki hamileliğimde de öyle oldu inşallah bunda hislerim yanıltır kız olur 😂
Ahahha cansın sen 😍 bende bir sayfa açayım bari böyle 🤣
Yok sen anca bize kadarsin dur😂😂

Bendede dikiş yeri aciyor arada

Kaç haftAlık olacaksin cnm?

MahidevranSultan MahidevranSultan doktoruna sorarak boyadı.görünce yazar sana
Sanirim 22.haftaya geliyor canım tam hesaplamadim ama. İnşallah sıkıntısız gecer 🙌
Yaa nasıl geçti balım senin cinsiyet erkekti zaten demi keyfi yerinde miydi prensin❤️
Evet canım erkek. Bu kez üniversiteye gittim ayrıntılı usgye orada randevu alabilmek için o da erkege benziyor dedi. Cihazı pek iyi değildi.

Sanirim 22.haftaya geliyor canım tam hesaplamadim ama. İnşallah sıkıntısız gecer 🙌

Evet canım erkek. Bu kez üniversiteye gittim ayrıntılı usgye orada randevu alabilmek için o da erkege benziyor dedi. Cihazı pek iyi değildi.
Oy maşallah bir kız Bir oğlan annesi ne de güzel yakışacak sana ❤️ sağlıkla gelsin minik prens👐

Kızlar delircem 😭 her gece sabaha kadar uyanigim napsam uyuyamıyorum sabah 9 olunca geliyor uykum bi kaç gündür annemdeydim 9 dan 11 12 ye kadar uyuyordum oğluma annem bakıyordu rahattım gece uyuyabilme umuduyla gün arasında uykum ne kadar gelsede uyumuyorum. Ama çok enerjikte olamıyorum artık evime geçtim bide oğlum dokuzda uyanıyor yani hiç uyuma lüksüm kalmadı bu gece uykusuna bu çözüm yok mu ya uykusuzluğun verdiği halsızlıkten oğlumu evi ihmal etmekten çok korkuyorum 😔

Kızlar delircem 😭 her gece sabaha kadar uyanigim napsam uyuyamıyorum sabah 9 olunca geliyor uykum bi kaç gündür annemdeydim 9 dan 11 12 ye kadar uyuyordum oğluma annem bakıyordu rahattım gece uyuyabilme umuduyla gün arasında uykum ne kadar gelsede uyumuyorum. Ama çok enerjikte olamıyorum artık evime geçtim bide oğlum dokuzda uyanıyor yani hiç uyuma lüksüm kalmadı bu gece uykusuna bu çözüm yok mu ya uykusuzluğun verdiği halsızlıkten oğlumu evi ihmal etmekten çok korkuyorum 😔
Allah Allah neden acaba ya
Uyumadan evvel süt ayran yoğurt denedin mi,banyo yapıp yatsan?

Nasıl kiz sabaha kadar hiç uyumuyor musun? Benim 12de pilim bitiyor bazen gec uyuyorum ama uyumayınca insan sersemlesiyor. Gün de iyi gecmiyor.

Bende öyleyim ya gram uykum yok sabah ise gidiyorum böyle gündüzde uyuyamiyorum 😔 ddiğer oğluslarimda devamlı uyuyordum buseferde erkek ama uykusuzum enterasan

X