2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Arkadaşlar bebegınız cok mu asada ya da yukarda mı normal mi yani ben 13 haftalığım ultrasono bile bakarken cok aşağıda bakıyor beebge baya aşada yani

Arkadaşlar bebegınız cok mu asada ya da yukarda mı normal mi yani ben 13 haftalığım ultrasono bile bakarken cok aşağıda bakıyor beebge baya aşada yani
Normal cnm daha kasıklarda. Büyüdükçe 16.haftada falan anca göbeğin 4parmak altına doğru büyürmüş rahim

İkili test tanı değil tarama testi ama herkes %100 doğru sonuç vermiyor a takilmiş.

Eklentiler

• C9398709-BCFA-47D3-8879-EBDEC3EDAE0F.jpeg
    20 KB · Görüntüleme: 69
Benimde öyle gobegin bayagi altinda ama cok saga sola bakiyor gele pazartesi jeli resmen heryerime yaydi cinsiyeti görmek icin butun kiyafetim batti
Bebekte ortada duruyo canım benim hep aynı yere bakıyor. Bebek büyüdükçe rahimde yukarı doğru büyüyor sanırım.

Ben ultrasona girmekte zorlanıyorum bakarken acıyor kasıklarım baskı oldugu ıcın sanırım bıde çok çok aşada
Ben bazen hareket göbek hizamda hissediyorum diğer ogluslarimda asagidaydi hep kasiklarimda parmak hissederdim ilerki haftalarda altdan ellerini cikarcak sanırım derdim

Bende prilam alıyorum,inşallah geçer hepimizin bir an önce

Merhaba 2021 yili haziran ayinin guzel anneleri. Benimde yarin 13. Haftam bitiyor. Ikili tarama testini de yaptirdim cok şükür. Dogum yaklaşık 21 haziran gibi sanirim. Listeye beni de eklerseniz sevinirim. Cinsiyeti erkek bebisimin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…