2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Antalya da memorial, yaşam, anadolu hastanesi bunlardan biri görür heralde. Sen arada devlete gidip yine şansını dene bence
Hayallerim vardı erkenden öğrenip sürpriz yapacaktım pasta yaptıracaktım (yalnız sürprizim bile yemek üzerine napcan açlık) pastanın içinden drajeler düşecek falan Of ne klasik bir hayal

Hayallerim vardı erkenden öğrenip sürpriz yapacaktım pasta yaptıracaktım (yalnız sürprizim bile yemek üzerine napcan açlık) pastanın içinden drajeler düşecek falan Of ne klasik bir hayal
Sen ne hissediyosun?
Gene yaptır pastayı yılbaşıyla birleştir o zamana kadar öğrenirsin belki.

Selam kızlar. Ben doktorumu değiştirmeye karar verdim. Sürekli kötü ihtimalleri sayıp duruyor. Hiç hamile ruhundan falan anlamıyor

Selam güzel anneler benim beklenen doğum Temmuz başı ama belli olmaz Haziran’da olabilir
Sizi takip ediyorum ara ara. Sormak istediğim doktor ikili test ve diğer testleri önermeden önce ultrasonda ense kalınlığı ölçümü falan yapıyor diye okumuştum.
Yoksa hiç ölçmeden haftası olduğu için testleri önermeleri normal mi? Kafam karıştı.
Sizin tecrübelerinizi almak isterim

Ölçüyor hatta her gittiğim doktor ölçtü 15.hafta da başka doktora gitmiştim oda ölçtü. Ben 2li test yaptırmadım gerek yok doğruluk payı yüksek değil dediler. Belki 3lü tarama testini yaptırırım.

Selam kızlar. Ben doktorumu değiştirmeye karar verdim. Sürekli kötü ihtimalleri sayıp duruyor. Hiç hamile ruhundan falan anlamıyor
Yaa ne gibi mesela neler söylüyor ? Var olan şeyleri mi söylüyor yoksa olumsuz mu davranıyor ihtimal olmamasına karşı ?
Benim ense kalınlığına ve burun kemiklerine baktı gayet güzel dedi . Ama yine de ikili test için kan verdim . Ki benim doktorum seçenek gibi davranmıyor . 13. Haftada gel ikili test var demişti direkt. Normal yani ikisini de alıp bakması bence.
Hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…