2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bizde o şekilde yapıcaktık ama gerek kalmadan yaşadığım şehirde buldum,daha sonra aile hekimimize söylemiştik uzak illerden sorun olabilir ama yakın illerden sorduralım dedi
Bizde clexanlar çekmecede duruyordu uzak olsada bi sikinti olmaz bence sıcağa maruz kalma durumuda olmaz havalardan dolayi.

Allah Alla nasıl sıkışmış deseydin gecmıs olsun

Günaydın kızlar aranızda cinsiyeti öğrenmeyen hatta tahmin bile söylenmeyen tek ben varım galiba kendimi kız için çok alıştırdım erkek derse doktor şok geçiricem sanırım

Günaydın kızlar aranızda cinsiyeti öğrenmeyen hatta tahmin bile söylenmeyen tek ben varım galiba kendimi kız için çok alıştırdım erkek derse doktor şok geçiricem sanırım
Banada tahmin bile söylenmedi ve evet bende kiza alıştırdım gibi kendimi

Düşük ama o değer bazıların binli rakamlar yazıyor benimkide 18.5 hcg bence sen başka doktora daha git o doktor yanlış biliyor olabilir
Canım risk oranları yaştan dolayı 550/1 fakat diğerleri 7100/1 7700/1 10000/1 çıkmış fazlada takılmiyorum o yüzden zaten üçlü ve dörtlü tarama testlerimide yaptıricam haftası geldiğinde

Canım risk oranları yaştan dolayı 550/1 fakat diğerleri 7100/1 7700/1 10000/1 çıkmış fazlada takılmiyorum o yüzden zaten üçlü ve dörtlü tarama testlerimide yaptıricam haftası geldiğinde
İyi de bu gayet yüksek ve iyi oran. Bunun nesi riskli de takildiniz ki? Benim kombine risk 2602 /1 doktor buna ragmen riskli değil dedi.

merhaba benim 2 li testte 1/256 çıktı doktor riske yakın dedi o yüzden ileri bir test olan fetal DNA testi için kan verdim sonucu bekliyorum.
yaşım 31. ense kalınlığı 1,5 aslında iyi bişey bu tek umudum bu iyi cıktıgı için.
çok ağladım sizce nasıl gelir sonuc nolur bişey cıkmasın

Merak etmeyin yüksek ihtimal temiz çıkacak. Ense kalinliği da iyi çıkmış.

İnşallah sonucun iyi gelicek sende iyi geleceğine İnan arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…