2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım risk oranları yaştan dolayı 550/1 fakat diğerleri 7100/1 7700/1 10000/1 çıkmış fazlada takılmiyorum o yüzden zaten üçlü ve dörtlü tarama testlerimide yaptıricam haftası geldiğinde
Yaşa bağlı çıkabiliyor bende 37 yaşındayım yasa bağlı risk bendede yazıyor diğer detaylı testleri yaptirmicam ense kalınlığı normal o testler yüzde yüz sonuç vermiyor yüzde bir bile ihtimalle sağlıklı bebeğe kıymış oluyorsun

merhaba benim 2 li testte 1/256 çıktı doktor riske yakın dedi o yüzden ileri bir test olan fetal DNA testi için kan verdim sonucu bekliyorum.
yaşım 31. ense kalınlığı 1,5 aslında iyi bişey bu tek umudum bu iyi cıktıgı için.
çok ağladım sizce nasıl gelir sonuc nolur bişey cıkmasın :KK61:
İnşallah iyi çıkacak sonuç hiç kendini üzme kötü enerji verme bebişi de üzme bol bol dua edelim🙏🏼

Ben varım canım hem coraspin hem iğne kullanıyorum malesef 4000 liği bulamıyorum bende ,başka şehire de sordurduk ama yok ,bende 6000 liğini buldum zar zor onu da doktor yarısını vur diğer yarısını ertesi gün vur dedi 0.3 ml şeklinde kullanıyorum ,doktora dedim ki ilaç bulamazsam ne yapacağım dedim coraspin yeterli oluyor mu dedim oda elindekileri bitirine kadar kullan bulamazsan coraspinle devam ederiz dedi.. inşallah buluruz ,coraspinde 33. Haftaya kadar kullanılabiliyor ondan sonra kesilmesi gerekiyormuş eğer bu 6000 likten bulursam stok yapıcam inş
Küçük ilçelere bakmak lazım büyük şehirlerden daha çok bulunabiliyor benim eczacı arkadaşım var o bile yok diyor birde bi muadili varmış ona bakıcam adını unuttum şimdi

Selam kızlar🤚Bende bazen kıpırtılar hissediyor gibiyim ama tam emin olamıyorum ikinci çocuk olduğu halde ☺️

kızlar ben yavaştan başladım örgüye😊 yaz bebeği olacağı için yelek de örücem ama şu an hırkaya başladım kapişonlu çok güzel oluyor🤗 aslında örmüştüm daha önce ama hep kız için örmüşüm oğlum olacağını pek düşünememişim 😂 siz neler yapıyorsunuz hazırlıklara başlayan var mı?

Yaşa bağlı çıkabiliyor bende 37 yaşındayım yasa bağlı risk bendede yazıyor diğer detaylı testleri yaptirmicam ense kalınlığı normal o testler yüzde yüz sonuç vermiyor yüzde bir bile ihtimalle sağlıklı bebeğe kıymış oluyorsun
Anladım canım benim Allah korusun zaten insan kiyamazki Rabbimin verdiği basım gözüm üstüne

İyi de bu gayet yüksek ve iyi oran. Bunun nesi riskli de takildiniz ki? Benim kombine risk 2602 /1 doktor buna ragmen riskli değil dedi.
Ben takilmadim canım doktorda zaten herhangi bir sıkıntı yok dedi yaştan dolayı yüksek risk o da bildiğimiz birşey zaten ❤️

Ben takilmadim canım doktorda zaten herhangi bir sıkıntı yok dedi yaştan dolayı yüksek risk o da bildiğimiz birşey zaten ❤️
Yaş riski zaten mecbur çıkacak yani. Doktor da bi tuhafmiş sanki ilk kez karşılaşıyor yaş riskiyle:) bıraktin mi bari o doktoru

Bu testlere göre gebeliğe son verilmiyor ileri tetkik yapiliyor amniyosentez genetik test felan yüzdeyüz oran vermiyor cünkü

X