2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Anladım erken dogmaz inşallah vaktinde gelsin kuzucuk..Bende fitil olarak kullanıyorum rahîm ağzı yetmezliği önlemek icin
İnşallah ya.. ne zamana kadar kullanacaksın bende sorun yapar mı diye korktum açıkçası ilerleyen aylarda falan.. inşallah bi sorun olmadan sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız bebklerimjzi, senin başka çocuğun var mıydı?

İki kez o duruma geldim normalde bagirsak sorunum hic yoktu. Cok afedersiniz aglaya aglaya yaptim ve sonrasinda kuru kayisi bol su ictim bir daha olmamak icin ve doktorun verdigi demir+folik asit takviyesi cok rahatlatti. Bence doktorunuza sorun hamilelere uygun fitil vs varsa cok zor bir durum yapmadikca da zorlasiyor yani anlatilmaz yasanir Allah kimseye yasatmasin

Benim çok kötü doktora gittim 2 kere anca hemoroid ameliyatı diyorlar kabizligima çözüm bulmadılar

Bulgarca bilmediğim için sonuçları pek okuyamadım ama PPAP ve Free HCG değerlerinin olduğu yeri attım canım
Düşük ama o değer bazıların binli rakamlar yazıyor benimkide 18.5 hcg bence sen başka doktora daha git o doktor yanlış biliyor olabilir

Ben de 6. Haftadan beri bulanti ve kusmaya devam agzimin tadi da yok ayni sekilde 16 haftam bitti hala gece iki prilam aliyorum sabah da baska bir ilac yoksa asla gün gecmiyor. Ama gececek moralinizi yuksek tutun doktorunuza söyleyin. İlk hamileligimde daha hafif olmustum ama o zaman bile 18. Haftaya kadar sabah bulantilarim devam etmisti. Sabırla bekliyorum insallah bugunler gececek. Siz de doktorunuzla konuşun daha önce bir mide probleminiz yoksa gececek inanın.

Ikınmaktan kaçınmalısın bebeğin suyunu patlatabilirsin doktor bana magnezyum klorür verdi hamileler için doktoruna sor beni çok rahatlatıyor sıkışınca içiyorum

Kızlar bugun kontrole gittim 12+6 haftalık ama ultrasonda 13 haftalık cıktı cok harkektliydi doktor zar zor ölçüm yaptı ense kalınlığı 1.8 dedi gayet iyi bir sorun yok dedi kıza benziyor ama sadece tahmin cok hareketli zaten dedi 4 hafta sonra net belli olur dedi bakalım hayırlısı

Benimde öyle ilaç içmeden gün geçmiyor sabah uyanırken başlıyor bulanti hala geçmedi sabah içiyorum ilaci ismi ONZYD 8mg

4 lünün doğruluğu yüksek olmasi lazim. Nette de öyle yaziyor. Bi kaç doktor videosunda da öyle izlemiştim.
İkisini sordum ben hangisi yüksekse onu yaptirayim diye ikisini karsilastiyorum kombineye bakiyorum dedi. Değerlendirdiği başka bi şey vardır belki. İkili daha önemli diye arastırmadımda.
siz yaptircak mısınız

Maşallah cnm

Bi ara düşünmüştüm sonra vazgeçtim. Nasil olsa ikilim riskli çıkmadi diye.

Evet bir oğlum var.
Sanırım doğuma kadar kullanacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…