2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Sagol canim bende miyom kizimdan kalma ama arka tarafda cok onemli degilmis normal dogumada engeli yokmis sorun yok dedi sen bir dr kalma sakin birde cihazi iyi olan yer olsun yoksa anlamiyorlar

Benim kızım mızmız ya bazen öylesine anlayışlı ama huysuz olunca çekilmiyor yemek yüzünden kavga ettik az önce yine babası geç geldi azcık işten yumuşattı sonra bizim aramızı
Anneyle kızı baba yumuşatıyor babayla oğlu anne yumuşutıyor sanırım
Bizimkide huysuzluğu tutar bazen yemek yedirmeye çalışırsın yemez uyutmaya çalışırsın uyumaz sinir oluyorum o zamanlarda hep eskiden ağlama taklidi yapardım şimdi ciddi ciddi ağlıyorum

Herkesler oraya gitti sanmıstım Ben de vakit bulamıyorum diye çıktım konuşmuyorum artik kimseyle yoksa müsait olmasamda vakit bulup yazmaya calisiyorum olan bana oluyor
Ben gitmedim hep buradayım
İşin varken yazınca herşey üst üste geliyor bir sıkıntı kaplıyor içini yada önemli birşeyi unutuyorsun falan kafan karışıyor
Ordakiler de buraya gelse de yoksa yılın içi geçmiş grubu biz seçileceğiz

Bende ara ara oraya ara ara buraya bakiyorum zaman buldukca

Özledin bizi demiiii seni çılgın

Kim.nerelere gidiyor kizlar cidden her gece okumakla yetisemezdim ne oluyor susuyor millet bastan alistirdilar konusmaya sonra sus pus

Canımcım whtsp grubu kuruldu, isteyenler oraya geçiyo
Buradaki yoğunluğun bir kısmı oraya geçti
Him anladim ben gecemiyorum suan ya watsap girince yazan yazana zaten 10 yakin grup var okulun ayri velisi ayri akraba arkadas kuran grubu ayri suan bulasirsam cikamam icinden

Him anladim ben gecemiyorum suan ya watsap girince yazan yazana zaten 10 yakin grup var okulun ayri velisi ayri akraba arkadas kuran grubu ayri suan bulasirsam cikamam icinden

Nasıl istersen
İlk günün heyecanıyla ora yoğun geçiyor, ama buraya da girmeye çalışıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…