2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben hep koltukta ayaklarımı uzatırken yazıyorum valla
Haftada bir temizlik yapıyorum zaten gayette yetiyor hergün yapanlara hayatım boyunca şaşırmışımdır yemek yapmayı beceremem çoğunlukla eşimle birlikte yapıyoruz o yüzden kısa sürüyor, sabahları giremiyorum hafta sonları uyuyorum hafta içleri online çalışıyorum çünkü
Bir tek oğlumla ilgilenirim ama çocuk da huysuz mızmız değil çok şükür,bir şekilde boş kalıyorum ama yinede yoruluyorum yatmaktan

Ay hadi gözün aydın canım ☺
Benim de doktor bugün miyom gördü bana da gösterdi daha önceden görmemiştim şimdi büyümüş dedi korktum ben de ağrım var mi dedi sag tarafinda var agri da bakalım ne olacak . miyom olunca sezaryenle aliyolarmis galiba ama ben normal doğum yapmıştım ne olcak bakalım sonunda.

Cok Kıskandım yapma
Bu sefer tutturdum
Şükür bana umut oldu buda

Benim kızım mızmız ya bazen öylesine anlayışlı ama huysuz olunca çekilmiyor yemek yüzünden kavga ettik az önce yine babası geç geldi azcık işten yumuşattı sonra bizim aramızı

Ben bi kaç gündür nadir hissediyorum hareketlerini sırt üstü uzandım yok. Heralde kasık bölgesinde ilken daha cok hissediyorum karnımın içi geniş yukarı çıkınca hissedemedim

Ben de temizlik harici aynı seninle onu yapmıyorum pek eşim yapıyor Yemek konusunda bi kere bıraktım aç kaldım Güvenemiyorum ondan Akşam gelincede gerisi onda.Sadece bakıp çıkıyorum ya da koltukta elime alıp teli bırakıyorum Benim kız hemen anneee diye başlar beş dk sonra

Benim eşim temizlik hiç yapmaz ama sabah 8 akşam 9 çalışıyor diye zamanı olmuyor pek bu yüzden hersey ben de

Herkesler oraya gitti sanmıstım Ben de vakit bulamıyorum diye çıktım konuşmuyorum artik kimseyle yoksa müsait olmasamda vakit bulup yazmaya calisiyorum olan bana oluyor

Canım ben at kestanesinin hamileyken kullanılmaması gerektiğini duymuştum ama tam eminde değilim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…