2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Sagol canim bende miyom kizimdan kalma ama arka tarafda cok onemli degilmis normal dogumada engeli yokmis sorun yok dedi sen bir dr kalma sakin birde cihazi iyi olan yer olsun yoksa anlamiyorlar
Aynen başka bir doktora daha gidicem bana gösterdiği yer rahme yakındı baya Büyük biseydi bu zamana kadar nasıl görmedi bilmem dediğin gibi cihazı da pek net. Değildi zaten

Yok be sende aynısını yap diye söyledim
Seninki kız zaten be kuzum sağlıklı olsun öncelik ama kız o kız
Ayy hadi inşallah bal gibi kizsin ağzından bal damliyor yok kuzum benim şartlar musait değil ben yapamam aynisini ogluma günde bir saat etkinlik yaptirirdim etkinliklerle ugrasirdim şimdi ona bile zor zaman buluyorum
Vay be İkra Meyra nın tutturamadığını ben başardım demek ki ona da güvenmemek lazım E Elayagiz yırttın
Çok şükür Allah im inşallah bende de sen tutturursun
Bizde de öyle genelde canım evde olunca yapar ama iş

Doktor â içeriğini atmıştım surebiirsin dedi
Bizimkide sokağa çıkma yasağı vs olunca yapar pazar gunleride normalde yapardı ama ben genelde çocuk hava alsın diye is yapmak yerine oğlumu dışarı cikartirdim gene ben yapardım
Ben kör oldum canım bi müddet aktif yazamıcam
Gözüm ağrıyor telefon ekranına bakarken oda migrenimi tetikliyor günlerdir başım ayrı ağrıyor gözüm ayrı
Yaa çok geçmiş olsun çok ozletme gel hadi ben derse görüşürüz

Yaa sen derse çoktan geçmemiş miydin

Merhaba arkadaşlar,hepiniz ikili test yaptırdı mı her doktor istiyor mu yoksa gerek gördüğü durumlarda mı ister?

Merhaba arkadaşlar,hepiniz ikili test yaptırdı mı her doktor istiyor mu yoksa gerek gördüğü durumlarda mı ister?

Yoo hayır ben yaptırmadım, düşünmüyorum
Doktorum önerdi ben istemiyorum deyince nasıl istersen dedi.
Kişinin isteğine bağlı

Sorma ya evde bi cıldırdı cocuklar bizimki benden uyanık hic bi taklidi de yemiyor artik sabir versin Allah
beni listede değiştirsen mi ismi

Sensin bal
Çocuklar da evde çıldırdı desene
Tuttururum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…