2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yaaa maşallah sağlıcakla gelsin canım ben kendim için dedim bu arada 15.hafta da kız diyorsa kızdır diye
Sağlıkla kavuş inşallah
15 haftada degismez canim bende bazi dr erkende soylese yanilmiyor demek istedim balim guveniyorsan yanilmaz sanmam senin ilkmi bebek kiz cok farkli benim 6 yasinda ama elim ayagim cok yardimci arkadas oluyor rabbim eksikligini gostermesin hicbir evladin

Evet canım kızlar çok farklı Allah kimseye aratmasın evlat duygusunu tattırsın .. 6 yaş mı var aralarında maşallah

Evet canım kızlar çok farklı Allah kimseye aratmasın evlat duygusunu tattırsın .. 6 yaş mı var aralarında maşallah
Amin Evet canim mayis da yedi yasina girecek kizim baya arasi olacak birtane yeter demisdik ama kizim cok istedi bizde istedik birazda gec oldu sukur oldu

Amin Evet canim mayis da yedi yasina girecek kizim baya arasi olacak birtane yeter demisdik ama kizim cok istedi bizde istedik birazda gec oldu sukur oldu
Yok ya geç demeyelim bu işler nasip .. benimle erkek kardeşimin de arasında 7 bar ama o soranlara bir tane kız kardeşim bar diyo o kız kardeşi de benim abla olarak bi göremedi beni boyu felan da beni ikiye katlayınca .. güzel ya eğlenceli oluyor abla kardeş ..

Ne guzel ya masallah yas fark etmiyor anlasmak icin aslinda kerekter meselesi bir anlayis saygin evlatlarimizda cok saygili ve sevgi dolu olsunlar ins

Hamilelikten ben ne dedigimi mi biliyorum dersin

Saglikliya bebis insan rahatliyor ama umduguna ulasamayinca moral bozuluyor Senin hamilelik risklimi canim sorun olabilirmi yani ilerde hangi semt di senin ist dasin sanirim
İlk.çocukta dikiş atılmıştı rahîm ağzına..Bu yüzden takipte olmam lazım..Evet istanbul gaziosmanpaşa

Mayıs ortası ben inşallah ama o grupta değilim sevmedim Zaten giremiyorum ev yorgunluk derkn bu ara
iyi olmuş bizim gruba daha çok yakıştı sen
Sen öyle de ben anlarım ama okuyamıyorum bütün sayfalari
O yüzden etiket önemli aliscam bunada inaniyorum
Ayy ne güzel Sıkılcak vaktin olmasi mis valla
Zaten çocukla ugrasmak başlı başından yoruyor kuzum
Yaaa maşallah ne güzel sağlıkla gelsin prenses

Niye kız seninde vardır bütün gün evdeyiz hiç mi sıkılmıyorsun

Kızlar ya ben gruba giremeyeceğim,bilmem kaç tane grubu takip etmek durumundayım hepsine bakamam hayatım boyunca WhatsApp tan çıkamam sanırım,yine bir yardıma ihtiyacınız olursa buradan konuşuruz:))
Bende istemiyorum burası yetiyor bana buradan herşeyi rahatça konuşabiliyoruz diğer türlü kendimi kasarım

O kadar gurup var ki watsapta akraba iş komşu kuzen o bu şu bide üzerine bunu ekleyemem
Evet ya sadece işle alakalı bile üç grup var sadece virüsle alakalı grup var herşeye grup kurduk yani o kadar karışık ki hatta çoğu zaman yanlış gruba mesaj atıyorum bide bunu hayatta takip edemem bu grup kk da kalsın lütfen

Niye kız seninde vardır bütün gün evdeyiz hiç mi sıkılmıyorsun
Yok kız oglumla uğraşıyorum temizlik buraya genelde temizlik yaparken girerim hatta bi yandan oda toplarim bi yandan yazarım sonra firsat bulunca ders çalışıyorum akşam yemeği vs derken aslında pek vaktim yok buraya genelde başka bişey yaparken giriyorum koltuğa oturup girdiğim çok nadir olur bide gece yatarken giriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…