2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yok kız oglumla uğraşıyorum temizlik buraya genelde temizlik yaparken girerim hatta bi yandan oda toplarim bi yandan yazarım 😅😅 sonra firsat bulunca ders çalışıyorum akşam yemeği vs derken aslında pek vaktim yok buraya genelde başka bişey yaparken giriyorum koltuğa oturup girdiğim çok nadir olur bide gece yatarken giriyorum😅
Ben hep koltukta ayaklarımı uzatırken yazıyorum valla🤣
Haftada bir temizlik yapıyorum zaten gayette yetiyor hergün yapanlara hayatım boyunca şaşırmışımdır😅 yemek yapmayı beceremem çoğunlukla eşimle birlikte yapıyoruz o yüzden kısa sürüyor, sabahları giremiyorum hafta sonları uyuyorum hafta içleri online çalışıyorum çünkü 😂
Bir tek oğlumla ilgilenirim ama çocuk da huysuz mızmız değil çok şükür,bir şekilde boş kalıyorum ama yinede yoruluyorum yatmaktan 🤣

Selam ballar ben geldim sifremi unuttum giremedim saatlerdir ugrasiyorum birde guzel haberle geldim bugun dayanamadim.dr gittim miyom.falan demisdi dr oyle birsey yokmus dr mu buldum karsida ona kavusdum coksukur uzak ama birakmam birdaha onu birde cinsiyet ogrendim esin olarak erkek dedi:super:
Ay hadi gözün aydın canım ☺
Benim de doktor bugün miyom gördü bana da gösterdi daha önceden görmemiştim şimdi büyümüş dedi korktum ben de ağrım var mi dedi sag tarafinda var agri da bakalım ne olacak . miyom olunca sezaryenle aliyolarmis galiba ama ben normal doğum yapmıştım ne olcak bakalım sonunda.

Haftada bir temizlik yapıyorum zaten gayette yetiyor hergün yapanlara hayatım boyunca şaşırmışımdır😅 yemek yapmayı beceremem çoğunlukla eşimle birlikte yapıyoruz o yüzden kısa sürüyor, sabahları giremiyorum hafta sonları uyuyorum hafta içleri online çalışıyorum çünkü 😂
Bir tek oğlumla ilgilenirim ama çocuk da huysuz mızmız değil çok şükür,bir şekilde boş kalıyorum ama yinede yoruluyorum yatmaktan 🤣

Cok Kıskandım yapma 😅😅😅
Bu sefer tutturdum😅😎
Şükür bana umut oldu buda😅

Benim kızım mızmız ya bazen öylesine anlayışlı ama huysuz olunca çekilmiyor yemek yüzünden kavga ettik az önce yine babası geç geldi azcık işten yumuşattı sonra bizim aramızı 🤣

Ben bi kaç gündür nadir hissediyorum hareketlerini sırt üstü uzandım yok. Heralde kasık bölgesinde ilken daha cok hissediyorum karnımın içi geniş 🤣🤣 yukarı çıkınca hissedemedim 🙄

Yok kız oglumla uğraşıyorum temizlik buraya genelde temizlik yaparken girerim hatta bi yandan oda toplarim bi yandan yazarım 😅😅 sonra firsat bulunca ders çalışıyorum akşam yemeği vs derken aslında pek vaktim yok buraya genelde başka bişey yaparken giriyorum koltuğa oturup girdiğim çok nadir olur bide gece yatarken giriyorum😅
Ben de temizlik harici aynı seninle onu yapmıyorum pek eşim yapıyor 😅Yemek konusunda bi kere bıraktım aç kaldım Güvenemiyorum ondan 😂Akşam gelincede gerisi onda.Sadece bakıp çıkıyorum ya da koltukta elime alıp teli bırakıyorum 🤣 Benim kız hemen anneee diye başlar beş dk sonra 🤣

Ben de temizlik harici aynı seninle onu yapmıyorum pek eşim yapıyor 😅Yemek konusunda bi kere bıraktım aç kaldım Güvenemiyorum ondan 😂Akşam gelincede gerisi onda.Sadece bakıp çıkıyorum ya da koltukta elime alıp teli bırakıyorum 🤣 Benim kız hemen anneee diye başlar beş dk sonra 🤣
Benim eşim temizlik hiç yapmaz ama sabah 8 akşam 9 çalışıyor diye zamanı olmuyor pek 😅 bu yüzden hersey ben de 😅

Evet ya sadece işle alakalı bile üç grup var sadece virüsle alakalı grup var herşeye grup kurduk yani o kadar karışık ki hatta çoğu zaman yanlış gruba mesaj atıyorum bide bunu hayatta takip edemem bu grup kk da kalsın lütfen 😅
Herkesler oraya gitti sanmıstım😅 Ben de vakit bulamıyorum diye çıktım konuşmuyorum artik kimseyle yoksa müsait olmasamda vakit bulup yazmaya calisiyorum olan bana oluyor 😂

Kramp girmiş olabilir banada olmuştu farmasi at.kestanesi merhemi sürüyorum masaj yapıyor eşim iyi.geliyor

Hadi gözünaydın cnm kızın vardı dimi?
Karşıda derken kim dr benimde aklımda olsun nerede semt.hastane?
Canım ben at kestanesinin hamileyken kullanılmaması gerektiğini duymuştum ama tam eminde değilim.

X